пият ли мъжете ви...

  • 4 461
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
Моя съпруг пие 1-2 бири вечер от време на време , но не е редовен пияч .

# 16
  • Мнения: 1 363
Аз май пия повече от мъжа ми, нали аз съм тази, която я носи споменатата българска жилка.  Wink
 Иначе аз самата пия почти  всеки ден вино, по чаша, вечер, а той обикновено бира, по една - две. Това е.

Горе долу нашия случай. Аз съм купонджийката. Пийваме по две бири на ден или бутилка вино в седмицата:lol:, през почивните дни малко повече и то моя милост Embarassed

Не се напиваме и опияняваме. Концентрати доста рядко купуваме.Тук в Англия доста се злоупотребява с алкохола, особено през почивните дни Laughing

# 17
  • Мнения: 274
Моят мъж е българин и никога не е пил никакъв алкохол. Все още не пие и не пуши.
Аз пийвам понякога , но рядко.

# 18
  • Мнения: 413
Моя не пие, само безалкохолна бира и то като идват гости българи, да им правел компания те като пиели ракия.  Аз го научшх да пие кафе и той се въздържа,че било вредно - само в събота на закуска.
   ...и всички наши познати австрийци не пият много както пие българския мъж с  мезето или салатата, тук няма такива глезотийки, по добре парите да се инвестират в друго отколкото в алкохол и цигари - това е теорията на моя.
   На мен за година ми се събира общо най-много 1 литър алкохол - и то най-вече от австрийския сект.

# 19
  • Мнения: 1 132
Не. Обича да пуши и да пие кафе. Направо са му страст. Дори се буди нощем да пафне по една цигарка.  Shocked 
Аз да.

# 20
  • Мнения: 3 674
Да,но само през уикенда  Grinning През другите дни на седмицата не пие.А и не пуши/ и двамата не пушим/

# 21
  • Мнения: 515
Срам, не срам - Аз пия повече от моя  Grinning Обичаме вечер да си сипем по малко, да си пийваме докато одумваме норвежците Grinning

Забелязвам,че тук се пие по рядко, ама по много!
А иначе не смятам, че само мъжете в Бг обичат чашката! Нито, че всички мъже в Бг обичат чашката!

# 22
  • Мнения: 750
Преди да забременея и родя си пийвахме по 4ашка две винце за ве4еря,но сега само за празниците ако се сетим да се по4ерпим Peace

# 23
  • Мнения: 464
Не особено, ако пие е само бира!

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
като 4е ли пък някои Ще си признае тук  Wink ..това не е неЩо хубаво ,с което да можем да се похвалим , естествено 4е Ще пиШат жени които нямат такива проблеми. Интересното е,  4е аз не познавам много българи, които да пият . нямам такива наблюдения върху бг нацията. при нас вси4ко е умерено май.
 за портокола , моя мъж ама въобЩе не пие . ако успеем след големи молби а го накараме да изпие 4а6ка уиски е постижение  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 909
Според мен, ще е много по-интересно и полезно ако въпроса се преформулира и се зададе, например,
Как се пие в различните държави

# 26
ние сутрин си правим фреШ от биологи4но 4исти портокали, а ве4ер отвара от лайка.  newsm76

# 27
  • Мнения: 3 521
От дъжд на вятър пие по бира или чаша вино.
За срам и резил е, че аз пия май повече от него Embarassed...доста повече Embarassed Confused.

# 28
  • Мнения: 1 761
Рядко пие вино- ако сме си у дома и няма да кара колата.Аз му правя компания.
Твърд алкохол и двамата не пием.Когато му дойдох на гости за първи път му донесох една бутилка българско мартини и скоро я изпразнихме съвсем ( три години стоя в хладилника ).
Нямаме навик на пием алкохол всеки ден, ако имаме гости пием по чаша вино.

Това,че българите много пият не е съвсем така-не всички пият.
Мъже, ( и жени) приятели на чашката има по цял свят.
Почти всичките ми познати мъже в Бг ( без баща ми, който изобщо не пие) пият доста и то всеки ден.
Българите, които познавам тук пият рядко.
За сметка на това всички колеги на мъжа ми пият като за последно, когато имат фирмено тържество.
Понякога питат мъжа ми дали не пие,понеже аз съм мюсюлманка Shocked и е станал и той. Shocked
Нито един от нас няма религиозни забрани за пиене,просто не ни харесва.

# 29
  • Мнения: 1 132
И какво излезна-мъжете ни трезвеници пък ние жените-пияници  Joy Значи като цяло българската нация обича да си сръбва.

Общи условия

Активация на акаунт