Да похваля Авон!

  • 2 854
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Valeria
Така и така сте отворили тема за Авон, да ви попитам хубави ли са лаковете на Авон и по-точно трайни ли са? И имат ли богата цветова гама и на каква цена са?


Въпреки че съм представител, съвсем откровено мога да ти кажа, че не струват! Не са трайни изобщо. Иначе цветовата гама е голяма, но не си заслужават парите. Лаковете от левче на "Голдън роуз" са по-трайни!
Най-доволна от съотношението цена:трайност (качество) на лаковете съм от тези на "Буржоа".

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Haliotis
Момичета, какво ще кажете за нощният крем с млечни протеини?  Rolling Eyes


Аз лично съм много доволна от този крем, но все пак зависи от типа на кожата ти!

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: Valeria
Така и така сте отворили тема за Авон, да ви попитам хубави ли са лаковете на Авон и по-точно трайни ли са? И имат ли богата цветова гама и на каква цена са?

аз пък съм доволна и си взимам чат-пат. средно са 3,5-4,5 лв по промоциите. и от младежките (2,5-3,5 лв) също - плюс това млад. са бързосъхнещи. за буржоа обаче спор няма!

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: primamama
Е , защо закъсня тази тема Stuck Out Tongue  , аз вчера взех един крем на Орифлейм за лице, но ще пробвам и този. И на мен ми лъщи кожата, дано ми понесе както при теб.
Искам да си взема и антицелулитен крем +диск, ще ме посъветвате ли нещо? Авон имат ли такива, нямам им каталога?

кожата ми е смесена към суха, не лъск, но много мразя мазни кремове, които после лъщят, или просто лъщящи (отразяващи светлината например). този е ок.
за крема не знам; диск съм виждала, но не в тази брошура.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Цитат на: boo
Току-що се лакирах с новия Arabian glow - Sahara sand.

Язък, аз си го поръчах и чакам да го получа.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 638
За лаковете нямам мнение, но заздравителя им за нокти е ужасен. От него ми се чупят още повече ноктите. Това, от което аз съм страшно доволна е арабският скръб за тяло от серията планет спа. Това може би им е най-хубавия продукт, който съм ползвала. Вкъщи съм се заринала с авон, защото свекърва ми е дистрибутор и ми подарява. Но освен споменатия скръб и интимния душ гел, нищо досега не ме е впечатлило кой знае колко. А и парфщюмът от серията today-always-tomorrow, този дето излезе първи(не помня как му беше името, щото имам и втория) е добър, но не много траен. Не е лошо мазилото против мазна кожа от серията clearskin.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Благодаря за отзивите, мисля че ще си взема един лак, за да го пробвам. На мен плочката не ми е много абсорбирана, та може и да ми траят по-дълго.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 476
Цитат на: Valeria
На мен плочката не ми е много абсорбирана, та може и да ми траят по-дълго.

Я, какво изказване! Shocked
Я, разясни малко повече на непросветените, ако обичаш! Rolling Eyes  Embarassed

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ако нокътната плочка е много абсорбирана и влажна, това води до омекотяване и белене и съответно лака не се задържа дълго на нея. Обратното ако е много суха тя се цепи. Средният вариант е най-добър. Иначе прекалено абсорбирана плочка, която задържа много влага трябва да се третира с масла и кремове, за да се запечата влагата и да не навлиза нова.
Съжалявам за отклонението от темата.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не знам доколко има връзка с нокътната плочка - аз като писах, че са нетрайни, имах предвид следното - не се напукват и белят лаковете, а в края на ноктите просто се изтриват.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 476
Цитат на: Valeria
Ако нокътната плочка е много абсорбирана и влажна, това води до омекотяване и белене и съответно лака не се задържа дълго на нея. Обратното ако е много суха тя се цепи. Средният вариант е най-добър. Иначе прекалено абсорбирана плочка, която задържа много влага трябва да се третира с масла и кремове, за да се запечата влагата и да не навлиза нова.
Съжалявам за отклонението от темата.

Мерси за разяснението! Simple Smile
Аз пък съвсем друго нещо си представях под 'абсорбирана плочка". Всъщност, то е непреведимо за мен, но както и да е ...
 Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 9 476
Цитат на: chockolina
като писах, че са нетрайни, имах предвид следното - ... в края на ноктите просто се изтриват.

Ми посочи ми една марка лак, която не се държи по този начин. Neutral Face  Confused:
Аз имам един единствен лак на Ланком и те уверявам, че се изтрива много по-бързо и от този на Avon. Буквално изтрива се на върха на ноктите. Просто цвета му изчезва след ден. Rolling Eyes  Thinking
Така, че мога да кажа, че много са си наред лаковете на Avon. Simple Smile
Аз имам такъв от серията Nail wear. Казабланка -идеален ми е за лятото, розов. Wink
Пък и вече всички слагаме топ лак отгоре и цвета вече е просто въпрос на избор на марка. Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Айде, сбийте се сега, представителките на Эйвън!  Grinning Нормално е, на един да му харесва даден продукт, на друг - не.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 476
Цитат на: Kissa
Айде, сбийте се сега, представителките на Эйвън!  Grinning Нормално е, на един да му харесва даден продукт, на друг - не.

Ти мен ли визираш като предствител?!
Ако да, -бъркаш!

Я, така ли звуча от страни?! Чак ми стана смешно... Laughing
Добре, няма да се вживявам толкова! Close-mas:  Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Цитат на: kopche
Цитат на: Kissa
Айде, сбийте се сега, представителките на Эйвън!  Grinning Нормално е, на един да му харесва даден продукт, на друг - не.

Ти мен ли визираш като предствител?!
Ако да, -бъркаш!

Я, така ли звуча от страни?! Чак ми стана смешно... Laughing
Добре, няма да се вживявам толкова! Close-mas:  Simple Smile


О, сорри, сигурно си от конкуренцията, я да позная, от Орифлейм?  Grinning
Не беше заяждане, в никакъв случай, просто правя изводи и от другите теми - на едни им действа добре някакъв крем примерно, други пък са напротив, недоволни...ами, нормално е, обяснява се с различните типове кожи...Не е ли така?

Общи условия

Активация на акаунт