Да ядем красиво !

  • 64 585
  • 464
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 243

Някой май скоро е гледал рекламата на "Бонукс" с любимата ми леля Мария  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 5 462
 Peaceзапис

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 08:58 от Markrit

# 47
# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 490
Ксения, подредената от теб маса не излъчва уют. Красиво, но и студено. На такава маса не бих се хранила с удоволствие, а с ужас, че ще покапя някъде.

Такова е и моето усещане  Tired

# 49
  • Мнения: 764
Как бе,Ксения и Шанел,за 2 години откакто влизам тук,не видях една рецепта пусната от вас.Май само чакате да намерите с какво да се заядете.От готварския форум съм научила много и има жени,на които се възхищавам.Направо съм изумена от нахалството ви.Ами влезте в сайта на Наталина и вижте какво прави жената и  се засрамете.Пуснала Ксения някакви салфетки.....и Шанел след нея компетентно....Айде нема нужда....

# 50
  • Мнения: 4 380
Как бе,Ксения и Шанел,за 2 години откакто влизам тук,не видях една рецепта пусната от вас.Май само чакате да намерите с какво да се заядете.От готварския форум съм научила много и има жени,на които се възхищавам.Направо съм изумена от нахалството ви.Ами влезте в сайта на Наталина и вижте какво прави жената и  се засрамете.Пуснала Ксения някакви салфетки.....и Шанел след нея компетентно....Айде нема нужда....


Темата не е за рецепти Пипилота. Ако има какво да кажеш и покажеш по същество, слушаме те внимателно. Ако не, подминавай ако обичаш без квалификации! Нещо не схванах от кое трябваше да се засрамя и с какъв мандат си и адвокат на Наталина. Laughing

Да, лошо си гледала. Има цяла тема с рецепти пуснати от мен.

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 01:14 от xenia

# 51
  • Мнения: 4 371
Харесва ми масата на Ксения, но само на картинка. Не бих се хранила всеки ден на такава маса, най-малкото, защото ще ме мързи да слагам всеки път различни аранжировки. А и малко студена ми идва Thinking
С моето дете пък съвсем е невъзможно ooooh! Слагам постелки от плат под чиниите и толкоз. Е, имам разни красиви прибори за салата, други глезотийки също, свещ паля почти винаги и става уютно. Всъщност винаги се стремя към създаване на уют, не само за масата. За дома си съм го постигнала Simple Smile
Когато имаме гости се старая, но пък там (имаме си специално помещение за гости) сервизите са в битов стил, салфетките и покривката са в тон със завесите и винаги е едно и също Thinking Ако не забравя ще щракна една снимка на Бъдни вечер за да покажа какво имам предвид.

# 52
  • Мнения: 4 380
Интересно как всички обсъждат само една маса, като че ли там е една. Mr. Green Черната ли ви идва студена? Това беше целта- строго изчистено и елегантно. Пък и те различните аранжировки създават атмосферата, нали? Аз не мога да се храня на една и съща маса точно така както не мога да ям една и съща храна.

# 53
  • Мнения: 2 161
Как бе,Ксения и Шанел,за 2 години откакто влизам тук,не видях една рецепта пусната от вас.Май само чакате да намерите с какво да се заядете.От готварския форум съм научила много и има жени,на които се възхищавам.Направо съм изумена от нахалството ви.Ами влезте в сайта на Наталина и вижте какво прави жената и  се засрамете.Пуснала Ксения някакви салфетки.....и Шанел след нея компетентно....Айде нема нужда....
Ксения е пускала рецепти.А аз имам една голяма книга на световно известен готвач,след малко ще препиша някоя по-засукана рецепта и ще публикувам.Със снимка.А ти се изказваш неподготвена.Защото темата е Да ядем красиво,а не Да ядем вкусно.

# 54
  • Мнения: 4 371
Черната, да.
Интересно ми е как седиш облечена у дома, извинявам се, че се отклонявам от темата? Обличаш ли нещо по-специално, когато се храниш?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 482
Много ми хареса т.нар. черна маса, стилно е, или поне е стил, който на мен ми допада. Аз също съм в издирване на тъмно кафява покривка, но нищо за момента не ми е харесало - или материите ми простеят, или цветът не е това, което искам.

Нямам какво да покажа, далеч съм от тези висоти, но с удоволствие ще разгледам и други идеи:)

# 56
  • Мнения: 6 461
Темата е интересна.
Работата ми е точно такава...салатки,десерти,студени предястия ...
В момента нямам снимки ,които да ви покажа ,но ще го направя с удоволствие.
 

# 57
  • Мнения: 795
Предстоят празници и поводи за аранжиране на масата. И аз досега не съм се сещала да снимам, но този път ще се постарая.

# 58
  • Мнения: 764
Как бе,Ксения и Шанел,за 2 години откакто влизам тук,не видях една рецепта пусната от вас.Май само чакате да намерите с какво да се заядете.От готварския форум съм научила много и има жени,на които се възхищавам.Направо съм изумена от нахалството ви.Ами влезте в сайта на Наталина и вижте какво прави жената и  се засрамете.Пуснала Ксения някакви салфетки.....и Шанел след нея компетентно....Айде нема нужда....


Темата не е за рецепти Пипилота. Ако има какво да кажеш и покажеш по същество, слушаме те внимателно. Ако не, подминавай ако обичаш без квалификации! Нещо не схванах от кое трябваше да се засрамя и с какъв мандат си и адвокат на Наталина. Laughing

Да, лошо си гледала. Има цяла тема с рецепти пуснати от мен.
Темата не е за рецепти наистина,но е за това да покажем красиво подредена ХРАНА.
Как бе,Ксения и Шанел,за 2 години откакто влизам тук,не видях една рецепта пусната от вас.Май само чакате да намерите с какво да се заядете.От готварския форум съм научила много и има жени,на които се възхищавам.Направо съм изумена от нахалството ви.Ами влезте в сайта на Наталина и вижте какво прави жената и  се засрамете.Пуснала Ксения някакви салфетки.....и Шанел след нея компетентно....Айде нема нужда....
Ксения е пускала рецепти.А аз имам една голяма книга на световно известен готвач,след малко ще препиша някоя по-засукана рецепта и ще публикувам.Със снимка.А ти се изказваш неподготвена.Защото темата е Да ядем красиво,а не Да ядем вкусно.
Би трябвало да знаеш,че тук не се толерират преписани рецепти,а ИЗПРОБВАНИ.
Не искам да споря повече,защото ми се струва,че бих казала наистина какво мисля и бих обидила някого.
Не виждам да се включват редовните посетители тук..... newsm78 newsm78 newsm78

# 59
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
аранжировките на Ксения и на мен ми харесват, лично за моя вкус са попретрупани, но това си е моят вкус

въпреки това не приемам отношението на Ксения към другите момичета тук за правилно - тонът не е на градивна критика, каквато тя твърди, че уважава, а на заядлива жена - ако пречупиш тона си от гледна точка да съветваш да поправяме грешките си, ще те приемат без никакво колебание, личи си все пак, че си доста информирана на тема красива маса

аз се включвам само да следя темата, в момента няма за кого да готвя, а да не говорим да подреждам красиво масата - а като няма за кого май и желание нямам; за дъщеря ми се опитвам, но и с красива маса трудно я привличам все още да хапне нещо повече от две три хапки

но пък искам да събирам идеи, а и ще чакам коледните ви предложения

Общи условия

Активация на акаунт