Бисквити Пласмон

  • 1 516
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 672
аз ги купих горе-долу на вашата възраст с идеята да ги давам с вечерното АМ,но биберона ни се запушваше ужасно,бебчо се ядосваше и така и си останаха в шкафа Mr. Green
HugЗдравейте на всички! Искам и аз да споделя как гранулираните бисквити по същия начин запушват и нашия биберон, а тези в твърдо състояние се разтварят перфектно.За това препоръчвам Негранулираните!!! а би трябвало да е обратното. Според мен не ви е рано за тях,тъй като пише Безглутенови,първи бисквити,за след 4 месеца.   Мнението ми е ,че засищат и ако бебче се буди трябва да опитате Peace
а вие с какъв бибер сте.Аз искам да купя бисквитки , но незнам дали и от негранулираните нашия биберон няма да се запуши.Ние сме с АВЕНТ

# 16
  • Мнения: 635
Ние на BFree! Тройка , то е важно номера на бибета ! Но пак се запуши !

# 17
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
И аз съм давала от тези бишкоти, по 1 меритена лъжичка от АМ, в млякото. Биберонът никога не се е запушвал, първо разтварям млякото и чак след това сипвам бишкотите. Разтваря се напълно.

# 18
  • Мнения: 635
И аз съм давала от тези бишкоти, по 1 меритена лъжичка от АМ, в млякото. Биберонът никога не се е запушвал, първо разтварям млякото и чак след това сипвам бишкотите. Разтваря се напълно.

Аз направих абсолютно същото , но ...

# 19
  • Мнения: 674
 Аз давам от бишкотите за мляко на Плазмон. Никога не се е запушвал биберона - авент с 3-те позиции.
 Не съм много сигурна, че чак пък толкова засищат. Поне моето дете и без тях си спи до сутринта! Peace

# 20
  • Мнения: 1 672
ох аз вече съвсем се обърках от всичко написано.Моята щерка се буди вечер да яде защото явно млякото не може да я засити до сутринта, но като чета написаното може и бишкотите да не помогнат?

# 21
  • Мнения: 268
на Пиджин бибите - с кръстат отвор(накрайника е мек),или у-разрез биба

# 22
  • Мнения: 268
 Вечер в колко часа??

# 23
  • Мнения: 1 672
Вечер в колко часа??
ами към 2 - 3 часа се буди

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Плазмон-а ми късаха нервите с факта, че не се разтварят напълно и бебчо им се мръщеше, а и биберона се запушваше. Давам течни каши на Нестле към 20 ч., храня и около 3 сутринта пак с тях. Те са 90% мляко + добавка.

# 25
  • Мнения: 635
Снощи пак и дадох, но първо разтворих бисквитите във водата и после добавих млякото, не се запуши и го изяде всичкото, и спа до сутринта !

# 26
  • Мнения: 28
аз ги купих горе-долу на вашата възраст с идеята да ги давам с вечерното АМ,но биберона ни се запушваше ужасно,бебчо се ядосваше и така и си останаха в шкафа Mr. Green
HugЗдравейте на всички! Искам и аз да споделя как гранулираните бисквити по същия начин запушват и нашия биберон, а тези в твърдо състояние се разтварят перфектно.За това препоръчвам Негранулираните!!! а би трябвало да е обратното. Според мен не ви е рано за тях,тъй като пише Безглутенови,първи бисквити,за след 4 месеца.   Мнението ми е ,че засищат и ако бебче се буди трябва да опитате Peace
а вие с какъв бибер сте.Аз искам да купя бисквитки , но незнам дали и от негранулираните нашия биберон няма да се запуши.Ние сме с АВЕНТ
Какви ли не пробвах,но от Плазмон на прах  се запушваше всеки биберон. Сега сме с най-обикновен на Камера-най-малкия размер и разтварям по 1-2  бишкотки Плазмон или 1 Закуска.Разтварят се перфектно.

# 27
  • Мнения: 3 314
И аз давам ве4ер в  Misc Baby Bottle АМ , но ме побъркват  smile3511 тия бисквити запу6ват  pacifier  бибата и бебка се нерви  smile3541  давам ги и с пасиран пресен плод  feeding

# 28
  • Мнения: 1 672
аз ги купих горе-долу на вашата възраст с идеята да ги давам с вечерното АМ,но биберона ни се запушваше ужасно,бебчо се ядосваше и така и си останаха в шкафа Mr. Green
HugЗдравейте на всички! Искам и аз да споделя как гранулираните бисквити по същия начин запушват и нашия биберон, а тези в твърдо състояние се разтварят перфектно.За това препоръчвам Негранулираните!!! а би трябвало да е обратното. Според мен не ви е рано за тях,тъй като пише Безглутенови,първи бисквити,за след 4 месеца.   Мнението ми е ,че засищат и ако бебче се буди трябва да опитате Peace
а вие с какъв бибер сте.Аз искам да купя бисквитки , но незнам дали и от негранулираните нашия биберон няма да се запуши.Ние сме с АВЕНТ
Какви ли не пробвах,но от Плазмон на прах  се запушваше всеки биберон. Сега сме с най-обикновен на Камера-най-малкия размер и разтварям по 1-2  бишкотки Плазмон или 1 Закуска.Разтварят се перфектно.
ами щом става с шишетата на камера ще взема и аз да купя едно да пробвам.БЛАГОДАРЯ

Общи условия

Активация на акаунт