Zecchino d'oro, италианска спявка, Част 73

  • 19 084
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 427
Аз пък гоблени що така,хич ама хич не харесвам newsm78.
Единственото място на което съм виждала гоблен да стои адекватно е апартамента на бившия ми свекър ,където цареше тежка барокова атмосфера Crazy.С мебели ди епока,и горе долу в този контекст се връзваше да кажем идеално Confused.

# 91
  • Мнения: 6 167
ох, зачетох се за това араццо  Crazy

Дидка, сетих се, че трябва нощтна лампа - майка ми без лампа не може да бродира.
Хубави са гоблените, търпелива мома си)))) Mr. Green

Деси, ами много лесно. Като я разпънеш пицата и избутваш навън, правейки ръб. Него не го покриваш с червено. Аз винаги използвам тестото за пица на Деси ( Наполи), робота ми го меси страхотно, моята работа се състои само в това да я наредя пицата и да я нарежа после  Laughing

# 92
  • Мнения: 2 427
Лени,като каза,Дессита появява ли се тук или не?
Donna al volante?

# 93
  • Мнения: 6 167
Почти не. Дона воланте съвсем не.

# 94
  • Мнения: 59
Също имам горчивия опит с рамкиране на гоблени. Няма да описвам какво невежество е , а не си го и признават правят се на важни и компетентни. Мога да опива какво трябва да направите като минимум в кавти преди да го занесете за рамка та да се получих накрая нещо не до там ощетено, но ако знаете как пиша на кирилица, защото нямам кирилизатор на компа&инсталирах 3-4 пъти и след това се налагаше форматване/а мога и да предложа този форум аз все там кисна

# 95
  • Мнения: 59
Lennie  Да интерес имаше но по - се интересуват от рязаната бродерия и от кръстчетата, защото гоблена е прекрасно нещо ама се прави с мнооооого бавно    а и форума забравих    goblenite.org   така е като пиша на едно място после го трансформирам на кирилица и после прехвърлям във форума


Albertine защото не си виждала съвременни гоблени
виж на Dimension Lanarte Vervaco  и ще промениш мнението

# 96
  • Мнения: 5 462
Къде ли се загуби Валката ???Защо не пише вече ...???Макдирокова и тя се запиля на някъде , Линдита и тя ???Кво прави тоя народ , къде се загуби ???

# 97
  • Мнения: 359
Охоо, привет и от мен..


Брех, как сте се разписали, хубаво си бях свикнала да ви про4итам аламинут Mr. Green

Ех, 4е красоти, гоблени разни, браво на сръ4ните дами   bouquet Аз съм от кръжока "ръцете ми пре4атCrazy, ни мога да се похваля с такива творения...На мен ми дай двор да окося, саксии да подредя, цветя да насадя, ей тавиз, по "



Наоколо съм  Flutter]
Ако ще правиш такова партито(виждам,че Астреа вече събира гласове,ще се кандидатира нещо явно)включвай ме и мен.Обаче напредвам,сега съм си поставила за цел да направя два подгъва с  прав тигел.Първо направих опит с един панталон на мъжа ми,и нещо ми се стори се поизкриви,но си викам-той няма да забележи-но след като на единият крак му се виждаше кокалчето,а с  другият почти  настъпваше,крачола ,първо се усъмних,че единият му крак е по къс от другият,но после гузната ми съвест проработи и разбрах,че съм си купила крива шевна машина.
Дуне покрай тази страст към градинки ,пянти и т.н. дали знаеш някоя пянта или растителност на която да не и пука от уринирането на 45 кг.куче,да се държи достойно и да не увехне,поне 1 година.

# 98
  • Мнения: 359
Здравейте момичета може ли да ми кажете кои са главните предимства за мен като български гражданин, ако имам и италианско гражданство]
Италия позволява двойното гражданство,така ,че не е наложително да се отказваш от българското.А кои са недостатъците според теб?

# 99
  • Мнения: 1 100
Дуне покрай тази страст към градинки ,пянти и т.н. дали знаеш някоя пянта или растителност на която да не и пука от уринирането на 45 кг.куче,да се държи достойно и да не увехне,поне 1 година.


Ааа, аз "зверове" нямам в двора, та да съм спец по въпроса Crazy Thinking ноо има един котак (съседски  Close), дет масово препикава и о...а пейзажа ми: ми ниЩо им няма на насажденият ми. Hug Тоз уикенд съм при зълва ми, пък тя има няколко песа, Ще питам какво вирее в подобна обстановка. Мисля си най добре разните там "пианте грассе", ма сега не им е сезонът за присаждане: може да си вземеШ, а напролет да ги местиШ в саксии или в земята...

Отивам да търся наименования, 4е съм боса по въпроса Embarassed


С4итай горепосо4еният кръжок за сформиран Peace

# 100
  • Мнения: 59
Изкуствената  саксия

А за предимства и недостатъци на гражданството- италианското незнам почти нищо затова и питам 

# 101
  • Мнения: 708
ей ов4ева бе6е казала за няква магия за съхраняване на 4иста коса по_дълго време.Я дай акъл  newsm78

И аз съм 4аст от кръжока.От 10 дена мъжо ме крънка да му за6ия коп4ето на якето,4е се клате6е.Накрая взе 4е падна и го загуби..... Mr. Green

# 102
  • Мнения: 1 100
Такааа,


http://it.wikipedia.org/wiki/Immagine:Sedum_album_a1.jpg

и Алое вера  http://www.nova3.com/_serv/_natura/p_aloe.htm са много красиви и некапризни...другоо, ъъъ не намирам да покажа. Но тез двете ги имам  Peace


ДЕска, ха 4естито за работата и от мен.   bouquet Взимай На Дукрето Шампоана, Ще си говорим пак като го измиеШ Peace

# 103
  • Мнения: 359
Питай моляте,че вече ме хваща срам,хората ми викат"ей,тази градинка що не я пооправиш малко,направо е ингуардабиле",ама каквото и да сложа всичко оклюмва,тревата също отвреме на време се  поддава на натиска и се образуват някакви сухи места,абе не е за гледане особено в този период.Че на всичкото отгоре,комшията беше под наем,и миналата седмица се изнесе,та ми подари 3 чикаса и една пянта,(тази май е ценна,защото намерих етикето,все още забит в пянтата 300 е).Та боднахме ти тези в земята понаслагахме камъни тук таме ,та заприлича на нещо.Ама колко ще издържи не знам.Иначе отзад(на къщата имам предвид Grinning)имаме към една педя друга градинка,която е цялата в пянте граси(слабост на мъжа ми),но там кучето не наминава,така,че проблемът ми е предната част.Дано снаха ти знае нещо,защото градинарите казват,ами няма единодушие между кучето и пянтите.

# 104
  • Мнения: 359
Алое  newsm78 newsm78,по миналата година бяхме на Тенериф и нещо се бях обринала,та ми дадоха някакви мазила всичките на основата на алое ,мале как фунтяха ужас.Там май е на голяма почит питаш нещо все алое ти препоръчват.
Деалема не кара не съм казала да се съхрани чиста,казах да не изглежда мръсна.след секунда ще напиша

Общи условия

Активация на акаунт