Настроени ли сте празнично вече

  • 2 231
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Уважаема, колко теми пусна днес?

# 16
  • Мнения: 35
Аз вече да  Laughingполучи се внезапно Simple Smileчакам да пуснат елхите вече и да украсявам.......за сефте толкоз рано Hug

# 17
  • Мнения: 2 407
Още не...

# 18
# 19
  • Мнения: 4 292
Не! Дойде ли декември, изпадам в лека депресия.  Laughing Като знам колко парички ще отидат по празниците  Laughing
Но атмосферата е наистина неповторима, особено като се украси елхата  Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 782
Пф.. аз от септември съм настроена коледно  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 622
Вече си украсихме елхата  smile3506

Не е ли още раничко  Thinking

Аз още не съм настроена празнично

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176
Чакам декември и ще бъда.

# 23
  • Мнения: 1 163
Аз пък ДА ,децата са украсили елхата,купиме спрей и рисувахме прозорците.Слушат се коледни песни нон стоп. newsm81

# 24
  • Мнения: 209
Хм,не е ли доста раничко за елхи все още Thinkingиначе аз още не съм настроена празнично,чакам поне  декември да стане и тогава Laughing

# 25
  • Мнения: 3 334
Не! Дойде ли декември, изпадам в лека депресия.  Laughing Като знам колко парички ще отидат по празниците  Laughing
Но атмосферата е наистина неповторима, особено като се украси елхата  Grinning

подкрепям Peace

# 26
  • Мнения: 189
аз все още не съм настроена празнично1Смятам да дойде декември и тогава да украсим елхичка, снежинки и така нататък, та малката да се радва.Тази година надявам се да разбира повече от този празник!Ами то елхата и другите работи създават празничното настроение! Hug

# 27
  • Мнения: 352
Да, определено съм настроена, щом купих вече подаръците. Е, причината да ги купя е тази ,че се видях с повечко парички и исках тази година по-скъпички нещица за моите хора. Ако чакам последния момент има толкова други неща за купуване и плащане, че щях за пореден път да мина по-тънко.

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз обикновено се настройвам коледно след последния път, когато отида на плаж. Тази година на плаж не съм ходила, от Септември броя дните до Коледа.

# 29
  • Мнения: 352
Да определено съм настроена щом купих вече подаръците. Причината да ги купя още сега е, че се видях с повечко парички и идках по-скъпи нещица за моите хора.Ако чакам последния момент ще има толкова неща за купуване и плащане ,че за пореден път щях да мина по-тънко.

Общи условия

Активация на акаунт