Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 734
  • 612
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 640
Ралче, наистина не си за завиждане, мило! Особено ако и утре пак си на работа. Дано поне е лека работата днес!  Hug
Куини, честито намаление!  Hug
Блеки, Мира, браво, момичета!  smile3501 smile3501
Мама миа, присъединявам се към Вещи и Кри.  Peace Остави я тая луна и си карай режима.  Hug

Много силно ви прегръщам всички!  Hug Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 2 613
Опааа. цвеклото не може- Embarassed Embarassed
Както и да е, късно е вече, другият път ще е само зелева салата- Embarassed
ХубаБуба- здравей-  bouquet
Мира- резултата ти според мен е чудесе, още повече че кърмиш, продължавай така и скоро и теб няма да те разпознават- Hug
Не е тайна какви курсове правим- най-вече организираме курсове в областта на банковото дело, за служителите на банките, но някои са подходящи и за служителите на фирмите.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 090
Деата, Мише, Бубе , добро утро! Hug
Гадно време за разходки, аз вече бях  Sick
Снощи като се прибирах, купих от ОМВ банички за закуска на калпазаните и днес си правих само моята палачинка. Но трябва все пак да сложа нещо за обяд  newsm78
Мира, ядох на воля само при първата бременност, при другите и аз имах хормонален дисбаланс след раждането. Аз пък ги стигнах и минах стоте  Embarassed Супер резултат, браво на теб! Пий повече айрян и водичка за кърмата, а като сядеш повече протеини, това е добре и за бебо.  bouquet
Както вече казах, на НГ сме в Поморие, ако не ни мине котка път  Praynig та се замислям за рейд през Бургас  newsm78 за кафенце с теб и Баева. Май ми хареса да обикалям и да се срещам със сектантките   Laughing bouquet  bouquet  bouquet
Сън  Hug

# 48
  • Мнения: 88
Добро утро,момичета!Благодаря на всички за топлото посрещане.Тази сутрин се събудих с прекрасно настроение, но ............. не продължи за дълго, защото тегля се и нищо.А днес ми е четвърти ден.Дали е възможно по-трудно да ми се обръща организма да черпи от запасите и за това така да се бави резулта.Не че за толкова малко дни очаквам чудеса,но си мислех че поне 0,5 кг трябва да изчезнат.Иначе съм повече от стриктна.Дали също е възможно да не мърда този лош кантар тъй като ям повече кремове.Продуктите им отговарят изцяло на ударния режим и наблягам на тях, тъй като не обичам много месо,пък за яйца /било то бъркани ,варени или на омлет/ да не говорим.Ще се радвам да ми дадете съвет.Забравих да кажа ,че пия минимум 1,5 л вода, което си е доста за мен.Благодаря,че ви има!Приятен ден на всички!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Благодаря ви момичета чудесни сте.
Кри не се замисляй ами направо прави програмата ,а аз ще търся най готиното място за срещата.
Ралче успехи ви пожелавам в хубавата дейност с която се занимавате.
За килограмите и аз съм много доволна,бях много притеснена дали щ осигурявам всички необходимо за бебо,но мисля че аз се храня доста здравословно в момента и е добре за него,дано пак не ми наддаде 1,5 този месец аз искам да качва по малко,всичко започва още от бебе ,дори затлъстяването поне аз така си мисля.
За лунната диета може да ме убиете с камъни но аз си я правех преди, с Асса си имахме по един воден ден на седмица и аз гледах това да съвпада с луната, а Асса имаше воден понеделник,но ако не му понася на някой да не го прави.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 613
Мира- благодаря ти за топлите думи-  bouquet
Не зная колко е добре да качва едно бебе на месец (изобщо все още тази тематика за мен е далеч), но аз съм сигурна, че ти ше успееш да направиш най-доброто и за него ,и за себе си- Heart Eyes
Аз преди също се опитвах да правя воден ден, но сега не мога, защото от глада започвам да залитам и да ми пищят ушите, и затова сега даже не се и опитвам, даже когато се случи да имам ден със страхотни прегрешения, просто на другия ден правя протинов ден и си продължавам после по план- Grinning
Lucky77- ще мръдне кантарчето, не се предавай, само не ми стана ясно какви са тези режимни кремове- newsm78

# 51
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Първо,
вещи - мерси за темата и особено за онез думички отгоре...ей като ги прочетох и си викам....хората тук борят такива кила и вече месеци наред се борят и чакат грамчета да паднат, пък аз съм се закъхарила, че за 18 дни съм свалила само 2 кг и то без лишения....ми че това си е постижения и бавно ,леко с мноого търпение ще стигна до желаните резултати.  Hug
сънче- ти колко дни го ядеш тоя чийз кейк  newsm78
фрактал - браво момиче  Hug
Значиии, аз съм добре ...нищо общо със състоянието ми в петък вечер newsm78, понеже вчера не можах да си намеря витамини и пия от тези на малчо-нещо като Саностол ,но без захар...много е вкусно и може и да продължа на тях  Joy
Направих вчера поредния Дюкански пазар, купих се пак трици, 1 буркан подсладител, разни есенции, сладкарски оцевтители, минерална сол и желатин.
Седнах вчера да готвя за гостито ..ето го менюто
-пържоли /станаха беезумно вкусни , ама тях мъж ми винаги ги прави такива / с картофено пюре -те си го ядоха това пюре
-сърми със зелеви листа-абсолютно Дюкянски, без ориз, е трябва да ви кажа ,че вече само така ще правя сърмички-облизах си пръстите и  изядох 3  Sunglasses
- зелена салата с риба тон, краставичка и лим сок.
- домати ,краставици и лук подправена с лим.сок и минерална сол
 - желирано ванилово кисело мляко с подсладител и украсено с червена сладкарска боя....ее това не можаха да повярват че е кисело мляко  Joy
Та това е ,нахраних всички с Дюки храна и аз се чувствах страхотно ,защото ядох от всичко  Joy Joy Joy /без пюрето /
А сега за несполучливите опити -
дореееееееееее- хелп.....не можах да направя тая майонеза, стана ми на омлет  Joy Joy Joy Joy Joy /не че не го изядох де
Имам 36 яйца в къщи ,тъй че ще чакам по подробни указания и ще се пробвам пак.....що на котлона се слага това чудо ,ми те яйцата си се изпекоха..нещо зверски се провалих с майонезата  Joy Joy Joy Joy
Ако сметнете ,че сърмите са подходящи за Дюки ще ги метна в рецептурника  Hug

# 52
  • Нощем на луната, денем при цветята
  • Мнения: 219
Благодаря на всички!
И аз много си я харесвам тази 8-чка

# 53
  • Мнения: 88
Ралче,ето това са продуктите :Крем Какао
1/2 литър прясно мляко 0.1%
3 лъжици трици (овесени, пшенични)
2 желатина
1 супена лъжица натурално какао
Подсладител (6 хапченца)
И ям по една палачинка на ден.Да не би да ми идват триците в повече,май ще трябва да се понапъна да хапвам повече месо,а по малко кремове и палачинки.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 613
Лъки77- благодаря за пояснението, но и аз мисля, че все пак протеините са важна част от режима, особено в несмесените дни, ако можеш да хапваш малко повече месо, може и риба, а яйца аз също неям, защото ен мога да ги гледам

# 55
  • София
  • Мнения: 2 245
Lucky, Дюкан казва, че месото е в основата на свалянето. Аз поне съм на мнение, че ако не ядеш месо няма как да сваляш. Преди Дюкан не бях яла никакво месо 1,5 г. От както съм на режима, т.е. 01.08. имам само 1 ден без месо...слуайно беше. Никога не се оставям без мръвка. Още нещо....пий повече вода...1,5 л си е нищо.....

Триците са ти повече ... а за какаото няма да коментирам. Аз си позволих какао едва в средата на 2 месец и то само връхче на малка лъжичка.

# 56
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ради - ти кво надничаш в тая тема,,, да те издам аз..толкова си фина и слаба  Hug

# 57
  • Мнения: 980
Не смея да ям нито кремчета, нито палачинки, нито дори мляко със степче защото с това сладко просто озверявам. Няма да успея да мина с един крем. Прасето в мен ще реве " Давай още , давай !! " Mr. Green Затова аз успешно го приспах (прасето) от 20.08. и смятам да го събудя предпазливо чак в трета фаза, която се надявам да започна пролетта, а може и чак лятото...а пък като се замисля колко са 22 килограма  newsm78  #Crazy..сигурно ще е догодина по това време.  ooooh!

# 58
  • София
  • Мнения: 2 245
Не смея да ям нито кремчета, нито палачинки, нито дори мляко със степче защото с това сладко просто озверявам. Няма да успея да мина с един крем. Прасето в мен ще реве " Давай още , давай !! " Mr. Green Затова аз успешно го приспах (прасето) от 20.08. и смятам да го събудя предпазливо чак в трета фаза, която се надявам да започна пролетта, а може и чак лятото...а пък като се замисля колко са 22 килограма  newsm78  #Crazy..сигурно ще е догодина по това време.  ooooh!


Блеки и аз съм го приспала  Joy Joy Joy...и в трета фаза много внимавам. Сладкото ми се изчерпва с плодовете и подсладени трици...рядко.

# 59
  • Мнения: 980
Благодаря на всички!
И аз много си я харесвам тази 8-чка

Драма, и аз я чакам с нетърпения осмичката!  Hug Още 3 кила ме делят от нея!!!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт