Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 804
  • 612
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 2 245
СноучеHug честито намаление... има ли такова или аз така разбрах??   bouquet

ДеатаHug честита 5ичка! Никога повее да не видиш 6 !   bouquet

БлекиHug така си е Коледа идва!

Кри,   Hug дано Малчо свали по-бързо тази температура...много висока, бе  Sick

Фоли!!!  Hug  Ако щеш вярвай, ама точно си мислех, че пак не си се появявала от много време!   bouquet

# 481
# 482
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Да ви кажа наистина тази формула 4П/3ПЗ е мнооого добра  Peace
двв- хайде и на теб честито   bouquet
клер- как 1 яйце бе жена ,аз избумках 3 гофрети  Joy Joy Joy и след малко ще изям 1 пилешко филе
ели- със захар са затова..аз принципно гледам да не прекалявам с тях, те френските рулца са от друго направени явно  Thinking
фоли- ти само целувки раздаваш, хич не пишеш  Crossing Arms

# 483
  • Мнения: 1 890
О Мише, Блеки, Деата, аз и вчера наминах  за малко. Само ви чета и ви се радвам, нямам време за писане.  Hug
Хубав ден на всички.  bouquet

# 484
  • Мнения: 980
За обяд имам: Голяма, пилешка пържола , един не по-малък пилешки шиш и ще си забъркам една, две големи чаши айран!  smile3508

# 485
  • София
  • Мнения: 2 245
О Мише, Блеки, Деата, аз и вчера наминах  за малко. Само ви чета и ви се радвам, нямам време за писане.  Hug
Хубав ден на всички.  bouquet
И при мен е лудница ФолиHug не съм те засекла вчера! Хубав ден и на теб!   bouquet

# 486
  • Мнения: 615
А аз така се подух сега преди малко, към 10,30 че не ми се мисли за обяд. Корема ми ще се пукне. Сутринта изядох Дюкански крем карамел, в 10,30 триците с кисело мляко и степче и сега направо ........ ще гръмна. Joy

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Деата, браво  newsm51

# 488
  • Мнения: 1 183
Здравейте, дюканки!
След първия протеинов ден съм +2 кила и много подута, направо се чувствам ужасно и нещо не мога да намеря какво го е предизвикало  newsm78
Сега се наливам с вода и чакам да оттека
Може пък да е от чикъла, че май ми наближава овулацията  newsm78
Сега съм си приготвила малко Дюкански хляб и смятам да си го хапна със сиренце лайт.
Отивам да ви чета.

# 489
  • Мнения: 980
И аз много се засищам от триците. Ноо в 10.00 вече дъвча нещо. В 12.00 пак...и да не продължавам да изброявам .  Crazy

# 490
  • София
  • Мнения: 807
СноучеHug честито намаление... има ли такова или аз така разбрах??   bouquet
Мише,  Hug Фактически - като краен резултат нямам намаление, все още  Embarassed Но предстои. Чак като си преместя линийката ще съм "изплувала"  Mr. Green

# 491
  • Мнения: 615
Силви от овулацията ще да е, при мен също се получава така. Доста се подувам.

# 492
  • Мнения: 3 640
Здравейте и от мен!  Hug

Кри, Дези, Мишле, Им им, благодаря за кафенцата!  Hug
Мишле, Мамица, Пупа, ДВВ, Деатка, честити намаления!  Hug   bouquet
Пупа, ако хапваш по-солено, може да задържаш вода и затова да са ти подути пръстите.  Thinking
Лъки, браво!  smile3501
Бачи, честити 6 месеца с Дюкан! Скоро да се отървеш и от последните досадни излишни килограми и после да задържиш постигнатото!  Hug Heart Eyes
Клер, добре дошла и успех!   bouquet

Прегръдки и целувки на всички!  Hug Хубав весел зимен ден ви пожелавам!  Heart Eyes

# 493
  • Мнения: 615
И аз много се засищам от триците. Ноо в 10.00 вече дъвча нещо. В 12.00 пак...и да не продължавам да изброявам .  Crazy
Абе няма да му простя на обяда де. Mr. Green

# 494
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте от мен за днес-  bouquet
Много работа от сутринта, не мога да смогна да се включа- ooooh!
Добре дошли на новите и честито на свалилите- Hug
Аз съм си режимна, ама засега с тренировките съм пас- малко почивка си давам, пък после пак ще ги подновя- Grinning
Желая ви прекрасен ден на всички и да знаете, че и да не мога да се включвам, пак си ви мисля- Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт