Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 755
  • 612
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 980
Клер, малката е много сладка кукла !! Айде пий още една чашка водица. И до вечерта поне 1.5 литра Hug

# 571
  • Мнения: 1 314
А ние пък се завърнахме от разходка, навън времето е много приятно и слънчево!Алекс заспа в количката и сега продължава да спи в нея в коридора! Laughing
Фотка, благодаря ти, мила, и Ивето така  първия ден, с желание, но после, като знае как е там..., тя все пак е по-голяма, на 4, трябва да свикне по-бързо, поне така се надявам аз.
Сиска, и аз гледам снимките, много са ми интересни, така вече знам много от известните във форума как изглеждат, поне като не сме били на купона, да гледаме.
Кри, браво за колелото! Колана, дето ми го подари моя мъж, все забравям да го слагам, хем е до мен, трябва и аз да проявя повече упоритост и постоянство!
Като говорите за разни крави, слонове, китове...така ми се дояде -отивам да обядвам! Grinning

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Сложих дзвера да спи и си сипах една кола, сега на спокойствие да видя кое как и да си напиша, каквото мисля. И се надявам да не обиждам никого, просто понякога се налага човек да е и откровен, старая се да не съм груба, ако съм била някога се извинявам на всички   bouquet
Мишле, браво за намалението  smile3501
Мамица, браво за килцето!  smile3501
Вани, браво и на теб!  smile3501
ДВВ, и на теб браво!  smile3501
Цвети, и на теб!  smile3501
Сноу, малко неясно си го написала или аз не разбирам, но -2 ли имаш днес?  newsm78 Ако е така  smile3501  
Бачи, честити ти 5 месеца, това е голям период от живота ни. И не се съмнявам, че ще изкараш още колкото се налага, за да стигнеш до края.
                        
, честити ти 3 месеца и на теб, те също изобщо не са малко!
                                
Мира, по-добре остави греховните мисли за кръшкането Wink Ама ти си го знаеш добре и сама, по-стара дюканка си от мен  Crazy
Маша, направо си за добре дошла отново. Толкова отдавна не си се мяркала насам   bouquet Сега букет, ама следващия път ще има  smile3537 за дезертиране от темата Wink
Калиакра, ако ядеш всичко през всеки подобен период от живота си има опасност да пазиш режим през цялотот време, а тогава да си наваксаш постигнатото  Thinking
Креми, предложението ти е чудесно. Единствено се чудя дали не е много дълъг първия пост. Какво ще кажете всички? Все се чудя какво мога да махна от там, за да не е толкова много и всичко ми се вижда важно и все си стои. Затова досега съм се въздържала да слагам нови неща. Май изключение съм направила само за албума, но наистина мисля, че и той е много важен. Чакам да си кажете мнението по въпроса.  Hug

# 573
  • Мнения: 615
Вещи първа страница си е перфектна, недей да я променяш.
Може само да сложиш линк към албума, според мен.

# 574
  • Мнения: 615
Вещи между другото си мисля дали да не сложиш и парола на албума, само който я знае да разглежда.
(Ти се сещаш , защо)
Който я иска да ти пише на лична , за да му я дадеш.

# 575
  • Мнения: 911
Не съм дезертирала, а бяхме болни и малката и аз.

Карахме доста тежък вирус, от който се възстановяваме още. при нея нещата се разминаха без усложнения, но при мен имаше доста екстри, защото се подведох от мускулни спазми и реших, че имам недостиг на магнезий, заради режима, а то си е било настинка, която се е задълбочила... и 10 дена в къщи. Сега чета старите теми, но трудно влизам в час, защото сте писали доста и хем ми е забавно, хем не мога да наваксам.

# 576
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Маша  Hug Надявам се болестите да са вече зад гърба ви и да не се появяват повече.  Peace

# 577
  • Мнения: 556
Блеки,честито ти 3 месеца  bouquet
Бачи,честито 5  bouquet
 Продължавайте в същият дух и скорошно минаване в четвърта Grinning
Сънче,мерси за кафенцето


Честито на всички с минуси

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Ей, кво стаа тук, бе  Shocked Майкооооо, пак съм изпуснАла авантата, китско не бях яла, ама не ме огря и тоя път  Joy
Кри, браво, само така  Hug
Честити 5 месеца на Бачи и 3 месеца на Блеки  newsm51
Деата, браво за петичката  Flutter
Честито и на другите с намаления днес - Мамица, Цвети, Мишле, Пупа, Вани-Ник, ДВВ   bouquet
Лъки, поздравления за търпението, ако си стриктна и упорита няма начин да не тръгнеш надолу  Peace
Дания, поздравления и за сина ти, доста е свалил и той   bouquet
Сноуче, днес се чудех къде се изгуби  Heart Eyes
Фоли мина и ни разцелува, липсваш осезаемо тук  Hug
Маша, как си, също рядко минаваш  Hug Съжалявам за болестите  Cry  Hug
Силви, сигурно си има причина повишението с 2 кг., щом си била протеинова значи не е от някакви нарушения, ще спаднеш  Peace Само това да не те демотивира  Hug
Сънче, вчера пропуснах да ти кажа, че съжалявам за алергията и бързо да се успокоят нещата  Heart Eyes Честито минаване в трета фаза   bouquet И да кажеш как е минала галавечерята  Heart Eyes
Цвети, бързо да минава запушеното носле и да не се усложнява  Hug
Картофчо, ако си достатъчно мотивирана може и без издънки, освен това има доста режимни и сладички неща в рецеприте  Peace Пица също можеш да си правиш, кексче, тортичка... Всичко е въпрос на желание и мотивация  Hug
Ралче, преди съм споменавала, че откакто съм на режима кожата ми е по-гладка, в смисъл пъпки не излизат  Thinking Дори преди и по време на цикъл нямам  Laughing
Креми, аз пък точно от всички на снимките най-не съм свалила, как ти се привидя на теб такова нещо  Joy hahaha  Hug
Мишле, супер звучи това с топката, браво  Party
Уаааууууу, кой ли ще ме чете сега  #Silly

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 15:31 от HubaBuba

# 579
  • Мнения: 911
Първо да се произнеса по снимките от срещите - много сте хубави и елегантни всички !  bouquet

Спрях интернета в къщи, защото съм зависима и постоянно проверявам какво става в нашия форум, а от това страда детенце, та затова не се вясвам често.

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Айде сега кой ял слонско, кой китско, кой кравешко - ял, сега да пийнем по едно кайвенце с компанийка  Flutter


# 581
  • Мнения: 1 314
Аз кайвенце вече пих, искам само компанийката Mr. Green.

# 582
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
На опашката  Mr. Green

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Аууу, Вещи, много закачливо гледа този кафедържател  Joy Sunglasses

# 584
  • Мнения: 615
И аз пих кафе, ама заради тази компанийка ще пия ако трябва и 100  Shocked Joy

Общи условия

Активация на акаунт