Отговори
# 15
  • Мнения: 306
Авторката казва, че не го чувства така активно, а не че него чувства. Това е нормално.
и аз така и в 9 се оказа че има проблем за които няма да пиша но с едни тонове ще се прецени

# 16
  • Мнения: 4 621
Въпреки, че Яна ме риташе до последно доста сериозно, в рамките на нормалното е когато бебето е голямо и няма достатъчно място движенията да не са толкова интензивни Peace

# 17
  • Мнения: 953
Моето спеше много  и явно й беше тясно- риташе по 2-3 пъти на ден в 8 и 9 месец, а сега няма спиране.

# 18
  • Мнения: 4 555
В осмия месец имах чувството, че ще ми излезе с шут през корема. Но тя беше седалищно и предполагам се е опитвала да се обърне, та затова.
Иначе е нормално да се движи по-малко бебето, по дебелите книги пише, че това е защото му е тясно и става все по-опасно да се оплете в пъпната връв, затова активността му намалява, даже и да има място.

# 19
  • Мнения: 1 325
АЗ ПО СКОРО ЧУВСТВАМ ТОВА СТРАННО МЪРДАНЕ НА СТОМХА , ВСЕ ЕДНО ЧЕ БЕБЕТО ХЪЛЦА, ИНАЧЕ И ДВИЖЕНИЯ УСЕЩАМ ПО НЯКОЛКО ПЪТИ НА ДЕН НО НЕ СА ТАКА СИЛНИ КАКТО БЯХА ПРЕДИ, НО ПО ПРИНЦИП МЕН БЕБКА ВИНАГИ МАЙ МЕ Е ЩАДЯЛА Simple Smile

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Напоследък имам чуството,че колкото повече наближава края,става все по-активно, особено през ноща Crazy

# 21
  • Мнения: 297
Възможно е бебето ти да се е обърнало - седалищно. Моето беше седалищно и не усещах ясни удари с крачетата, защото те бяха отдолу. Понякога ми се струваше, че рита по пикочния ми мехур. Направи си ехограф и виж дали е така.

# 22
  • Мнения: 502
моята беше седалищно разположена и ме блъскаше зверски с крачета и юмручки до последно
в нощта, в която родих беше пак така свръхактивна и даже си мисля, че има пръст в спукването на мехура и изтичането на водите ми посред нощ  Flutter

# 23
Риташе и се движеше в корема ми до последно.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт