Сладки гости

  • 1 973
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Аз оби4ам гостите, до сега са идвали свеки, майка ми и най/ли4ната ми дружка с мьжьт си. Последните караха медена седмица в Рим , та ни гостуваха 2 пьти. Майка остава през цялото лято, свеки е ангажирана и стои максимум месец. И двете баби не са за никьде без превода4 Simple Smile, ина4е много ми помагат за домакинството. Готвя аз оба4е. Wink
Винаги е добре дошьл крьстникьт на детето, ма така и още време не е намерил.

Картинка,какво е пенерлия? Rolling Eyes

# 16
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Само Вески,
колко е това цялото лято?

# 17
  • Мнения: 1 761


Картинка,какво е пенерлия? Rolling Eyes


Пенерлия е много вкусна питка със сирене и яйце.Леко препечена,става пухкава като памук.
Може да се сервира и за вечеря също, с кисело мляко.Искаш ли рецепта?Само да предупредя,че замесването на тестото трябва да е на ръка, не с миксер-не става същото, нямам идея защо.Аз имам една леля, която е била готвачка и от нея знам рецептата,като дете все исках да ми прави разни вкуснотии-много вкусно готви.

# 18
  • Мнения: 764
не знам за Само Вески,но аз я искам PraynigАко друг не проявява интерес,пращай на ли4ни Peace

# 19
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
kartinka
Здравей !
Извинявам се , ако те притеснявам , но
говориш така сладко за тази питка ...
Може ли и аз да получа рецептата -
ако пък искаш публикувай я в готварския -
сигурна съм , че много хора ще проявят интерес !
Благодаря предварително !
Лек и весел ден !

п.п. почисти си кутията - препълнена е

# 20
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
картинка,
пусни рецептата тук...

# 21
  • Мнения: 1 072
Kalinka, цялото лято си е цялото лято, от Юни до средата на септември, бабата е пенсионерка и няма ли4ни ограни4ения. Друга тема е , 4е периода го издьржа преко сили и всеки пьт ме пазари Crazy следващият пьт да е за по/кратко. То това гости е пове4е с цел да стои с детето , когато градината е вьв ваканция.

 
Картинка, , вьртим, су4ем все за рецепти се обрьща темата накрая. Пускай я тука, гледай що народ се облизва Mr. GreenЩе месиме.........

# 22
  • Мнения: 405
И аз на рецептата вече и се точа! newsm53

Общи условия

Активация на акаунт