Силиконова подложка за печене

  • 13 083
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Благодаря! Ходя в Биг шоп-овете често, ще погледна дали има Hug

# 16
  • Мнения: 3 927
Само да добавя, че сега погледнах - подложката е предвидена за Т от -40 до 220 С

# 17
  • Мнения: 1 906
Силиконова подложка нямам, но имам форма за мъфини, взех я от ТСМ за 15 лв.
Ето я.

...
Само в ТСМ ли ги има  Rolling Eyes ? Много искам такава, а не знам от къде да си купя  Sad .

# 18
  • Мнения: 4 496
Само там съм ги виждала. Но предполагам, че в добре зареден магазин за домашни потреби ще има. Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз имам форма за руло, взех си я от ХИТ Младост. Много съм доволна. Пека и в микровълновата кекс в нея.

# 20
  • Мнения: 2 199
Силиконовата подложка само за микровълнова ли е?  Blush

# 21
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Момичета аз си купих силиконови форми с различни форми и размери-за кекс,за пица,за сладки,за готвене и т.н. на Тапър и съм много доволна-не се маже с мазнина,не залепва и лесно се вади-супер са........  chef

# 22
  • Мнения: 1 283
pepika, ако не те затруднява снимай ги! Също и цена и размери ще са полезни  bouquet


Много се извинявам за закъснението, но ми се прецака компа.Направих снимки на килимчето, но понеже е черно не се вижда  много добре за което  smihesorry
Купих си го за 10 лева две в комплект.Има размери по които можеш да го изрежеш спрямо тавата си.
http://i216.photobucket.com/albums/cc120/gaxit/DSC00134-1.jpg

# 23
  • Мнения: 4 496
Напротив, много добре се вижда. Сега поне ще знам какво да търся!  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 379
Момичета аз си купих силиконови форми с различни форми и размери-за кекс,за пица,за сладки,за готвене и т.н. на Тапър и съм много доволна-не се маже с мазнина,не залепва и лесно се вади-супер са........  chef

А откъде ги купи? Нищо не ми говори Тапър  Embarassed

# 25
  • Мнения: 4 380
Силиконова подложка нямам, но имам форма за мъфини, взех я от ТСМ за 15 лв.
Ето я.

Не мога да разбера от какво се получиха тези кафеникави петна.И не могат да се измият... TiredПолзвала съм я 5 или 6 пъти.На някоя от вас случвало ли се е? newsm78

Не си видяла още след 5-6 години най-редовно ползване на какво ще заприлича. Joy
Ползвам силиконово килимче ако не всеки ден, то сигурно през ден. От години. Черно е отвсякъде. Не ми е минавало и през ум поради тази причина да престана да го използвам във фурната. По-добре то да е черно, отколкото скъпите тави. Спестило ми е огромно количество рула хартия за печене и се е изкупило отдавна.

# 26
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
И аз имам от ТСМ комплект 2 броя, тогава бяха 7 лв в тъмно сиво. Имам ги от около 3 години, на петна са и двете, тук-таме клъцнати, но не съм спирала да ги ползвам. Много са удобни. Меся и точа върху тях, пека. Върху едното беше изтекло малко сладко от кифлички и явно на мястото Т се е вдигнала повечко, та се деформира. Но не му пречи и си е в експлоатация. Пак от ТСМ имах и такова по-голямо килимче, бяло. То си отиде много бързо, незнам защо, явно силикона му е бил по-некачествен. Но нищо никога не ми е залепвало. Имам и форми за мъфини, за пай, обикновена кръгла тава, за хляб и за дребни сладки (рози и листа). Освен тавата другите всичките са светлосини немски (от магазина на Солинген и от Германия). Уточнявам цвета, защото съм с впечатление, че има значение за качеството. Не че сините нямат петна, но белия силикон се прецака за нула време, а грозносивия на ТСМ и синия (скъпия) са си добре. Много са удобни тези съдове, винаги предпочитам в тях да си готвя.

# 27
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Момичета аз си купих силиконови форми с различни форми и размери-за кекс,за пица,за сладки,за готвене и т.н. на Тапър и съм много доволна-не се маже с мазнина,не залепва и лесно се вади-супер са........  chef

А откъде ги купи? Нищо не ми говори Тапър  Embarassed
            Извинявай за закъснението.Бях на парти за представяне на продуктите на Тапър и там си купих форма сърце,правоъгълна и кръгла форма и 2 форми-миди за сладки-те са от мек силикон като гума и нищо не залепва.Купих си и подложка за разточване.Тапър са фирма която продава само чрез демонстрации на партита и са от пластмаса. 

# 28
  • Мнения: 1 906
  Извинявай за закъснението.Бях на парти за представяне на продуктите на Тапър и там си купих форма сърце,правоъгълна и кръгла форма и 2 форми-миди за сладки-те са от мек силикон като гума и нищо не залепва.Купих си и подложка за разточване.Тапър са фирма която продава само чрез демонстрации на партита и са от пластмаса. 
Преди две седмици и аз бях на такова парти и много ми харесаха именно силиконовите тавички, но бяха над 100 лв   #Crazy и ми се видяха множко парички за една тава  Crossing Arms .

# 29
  • Мнения: 22
И аз имам каталог на Тапър ( цялото име на фирмата е TUPPERWARE) , но наистина цените са си доста високи.Силиконовите форми на тази фирма за кекс и пица бяхо по 90 лева , а силиконова подложка с размери 64х46 см на цена 35 лева и силиконова точилка 30 лева .
Моля дайте още предложения за магазини в София,откъдето могат да се закупят различни силиконови форми ,подложки ,точилка на разумни цени.

Общи условия

Активация на акаунт