winx mami club-2

  • 64 316
  • 424
  •   1
Отговори
# 90
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Сребърен облак ако ти попаднат крилата на Блум във по нагледна снимка ,моля сподели я ,пък може и да опитам Praynig

между другото крилата в трите сезона май им бяха различни  newsm78

# 91
  • Мнения: 984
аз видях подобни крила, като на Сребърен облак в ЕвроЛанд в Хит Люлин, цената беше 5 лв.

# 92
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
аз видях подобни крила, като на Сребърен облак в ЕвроЛанд в Хит Люлин, цената беше 5 лв.
Много ефтини  newsm78
аз съм виждала разни крилца ,но не по малко от 10 лв Peace

# 93
  • Мнения: 186
Еееййй, страхотна тема!
Ние все още сме малки за уинкс, но дъщерята на приятелката ми е голяма фенка ( и аз покрай нея). Утре ще и покажа темата. Grinning

# 94
  • Мнения: 984
аз видях подобни крила, като на Сребърен облак в ЕвроЛанд в Хит Люлин, цената беше 5 лв.
Много ефтини  newsm78
аз съм виждала разни крилца ,но не по малко от 10 лв Peace
да, толкова са, вчера ги гледах, днес пак ще ходя и ще видя със сигурност, дали това е цената

# 95
  • София
  • Мнения: 469
И аз съм купувала крила,  диадема с две пеперудки и пръчица от ЕвроЛанд  по 5лв.
Днес на празника с Дядо Коледа в детската градина е с тях малката.
Ако не се лъжа в Джъмбо ми се мернаха по 6лв.
Розови са и се намират близо до входа  /до украшенията/.

# 96
  • Мнения: 141
Вчера ходихме в новият магазин " Джъмбо" ( това не е реклама ) и купихме страхотен и голям кош за играчки на winx  , имаше и маса със стол пак на winx , но ние сме големи за тях. Това ще е единият от подаръците за Дядо Коледа  Crazy

# 97
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И ние вчера бяхме уж за подаръци ама на последните четири кукли на момичетата ги запазила една жена ,и аз се чудех за масата и столовете ,но и ние сме големички за тях ,те бяха по 40 лв,едната баба ни купи чадър ,със блум ,стела и флора ,много е готи  Peace
сега си мисля утре да пообиколя пак магазините за кукла ,ако ли не  ще си я получи след празниците от италия просто не се съобразихме ,че ще свършат толкова бързо ,а на всички останали марки дето ги рекламират имаше всякакви кукли,преди време някой спомена ,че на промахонас имало такива кукли ,да знае на какви цени са там ,дали си струва да отскочиме newsm78

И още нещо някой може ли да покаже каква е тая коледна украса в новия брой Praynig

# 98
  • Мнения: 984



само хартиените феи,всичките са и се изрязват, има място да се пробие дупчица и да се закачат някъде

# 99
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Благодаря  bouquet

# 100
  • Мнения: 288
и ние си взехме от хартиените феи,даже вече ги окачихме Simple Smile

# 101
  • Мнения: 1 193
Здравейте, winx мами  Grinning
Имам едно питане - от къде мога да купя бельо с уинкс мотиви за едно момо4енце на 7 г. Става въпрос за София. Идеята ми е за потни4ета, гащи4ки  newsm78. 4орапки и хавлиена кърпа-малка намерих  Grinning
Благодаря предварително  Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 3 818
Бельо с winx съм виждала в подлеза на Спортната палата и на Пиротска под колоните има един базар, там също. Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 210
Мами, явно аз не съм в час с ъпгрейда на Ъинксите. Вчера бяхме в "Джъмбо" и видях едни кукли, на които пишеше, че са Уинкс, бяха нарисувани героините, но приликата между картинката и куклата беше нулева. Ние имаме една Муза, купена това лято от Гърция и тя си е абсолютно същата като в комиксите. Тези новите кукли отговарят ли на някакъв нов външен вид по книжки, комикси и т.н. newsm78

# 104
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Бельо си купихме от Италия ,но тази година съм срещала и тук , Peace
Колкото до новите кукли от енчантикс ето това са те

Общи условия

Активация на акаунт