Синди Крауфорд- Предизвикателството!

  • 59 002
  • 416
  •   1
Отговори
# 345
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
http://images22.snimka.bg/004674616.jpg
Момичета, тук може да видите актуланите си мерки, след корекциите, които съм нанасяла. Ако има още нещо за промяна, моля, пишете, че утре нали ще пускаме нова тема Wink

# 346
  • Мнения: 685
Здравейте мили девойки  Hug

При мен няма промяна в мерките, само стабилна мускулна треска след тренировка... Не бързам и търпеливо и упорито правя упражненията.

Успех момичета и смело напред, нали сме си опора една на друга  Peace

А за целулита - човек може да пробва сам да си прави вендузи с който си иска крем. Вендузи има в санитарните магазини и една струва около два лева.

Yoannabg извини ме за въпроса, но какво се прави с тези вендузи??  newsm78

# 347
Здравейте,момичета.Продължавам с упражненията,но нямам промяна в мерките,т.е сантиметрите са си същите.Отслабнала съм с още един килограм и вече съм 55.Странно защо мерките не мърдат.Познати ми казават,че съм отслабнала и по дрехите го усещам,но... :thinkingВече втора седмица съм с един гаден грип,нищо не ми се яде и съм леко подута,може и от това да е.Продължавам напред.Успех на всички,не се отказвайте Wink

# 348
  • Мнения: 685
piramida не следи килограмите, а мерките.
Ако трупаш мускулна маса, няма как да имаш минуси.  Wink

Желая ти скорошно възстановяване.  Hug

# 349
  • Мнения: 139
Привет сладурки,
Откакто ви открих и Синдито се чувствам като нов човек. Вече не ме боли всичко и упражненията ми доставят удоволствие.
Бети - за протокола  Embarassed -1 от прасец /35/ и -1кило/62/. По обнадеждаващо е да виждам минусчета на тези огромни обиколки  Laughing ... айде от мен Чао, че ми остана комплекс С.
Я да ви питам аз точа зъби за ски тази година, от вас има ли навити??? Четох от този уикенд май ще се открие сезона...

# 350
  • София
  • Мнения: 1 635
Зимните спортове - не са моите. Като първокурсничка правих опити да се науча да карам ски. Даже на ски лагер ходих, но на третия ден вече нямах сили (от вечерните изпълнения) да се изтегля с влека.
А на басей няма да мога да ида до края на тази година и за това ме е яд.

# 351
  • Мнения: 3 760
Момичета, от къде мога да си изтегля тези магически упражнения  Heart Eyes

# 352
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Абе,де да бяха магически Mr. Green hahaha На по-задните страници от темата момичетата бяха пуснали линк Peace

# 353
  • Мнения: 3 760
Мерси  Heart Eyes Връщам се да търся  Hug
Щяха да са наистина магически ако действаха докато ги правим насън  hahaha

# 354
  • Мнения: 100
Отговарям на въпроса за вендузите. Кракът се маже с мазен крем,  може и масло на Икаров, важното е да е мазно. В едната ръка се държи вендузата, а в другата намотан в единия край на дебела пръчка памук, напоен в спирт за горене и запален. Пламъкът се пъха вътре във вендузата, вади се  бързо и вендузата се залепва бързо за крака. Колкото по-бързо се залепи, толкова е по-силен вакуумът. Вендузата се движи нагоре-надолу по крака. Обработва се първо задната част и дупето и после се минава отпред. Може и по прасците. Ако е много силна се отлепва и се прави наново. АКо се отлепи сама, а тя понякога се отлепва често, се прави наново. В началото е по-хубаво да е по-лека, защото може да боли ида прави синки. Всеки сам си преценява.  Усещането е като при дермасоник - уредите, при които целулитът се третира с вакуум, само че тук няма ултразвук.
Така се подобрява кръвоснабдяването в зоните на целулита и метаболизма и се ускорява разграждането на мастните депа.
Отнема по-малко от десетина минути, защото все пак не трябва ад се прекалява.

# 355
  • Мнения: 878
момичета -кокичета ...още няколко дни и изчезвам аз на почивка,чудя се къде да пъхна гирите и постелката,че мъжо ако разбере че сме ги мъкнали до другият край на света и ще ме метне от самолета  Mr. Green
Аз днес влязох в рокля с три номера по-малка отпреди.....направо съм в екстаз,представяте ли си?Божеее,дано да сваля всичко,тогава ще се снимам и ще сложа зад табличката  Flutter

за протокола ,не съм се мерила и теглила,но вече усещам ,че тялото ми започва да чисти.Днес пак бях един час на пътеката,до края на седмицата ще съм на кардио,за да мога на почивката да играя Синди.Голям кеф....а пих и протеин ама друг вид и с мляко,много ми хареса ,засити ме и направо  вечерях салатка със зеле и риба тон.Сега ми е лекичко  Grinning

# 356
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Добро утро и от мен, момичета  bouquet
Жужи, поздравления за роклята  Grinning Хубаво да си починеш и да направиш снимки, че да поизплакнем очи и ние  Grinning И да знаеш, че ще ни липсваш.
Щяха да са наистина магически ако действаха докато ги правим насън  hahaha
Е,това щеше да е иделаният вариант, наистина Mr. Green Дано някога измислят и такива упражнения hahaha
Аз имам още един -1 см от талията и това е само.
Хайде, лек ден и успех от мен Hug

# 357
  • София
  • Мнения: 1 146
Здравейте момичета, засега от мен никакви минуси още ама сигурно защото хапвам от време на време някое парче шоколад /едно парче торта/ и вечерям малко повече сигурно. Карам колело вече по 40 минути и правя втория диск на Синди през ден - засега няма отказване продължавам по  план /да изчезнат няколко килограма поне/  bouquet

# 358
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравейте, момичета!
Нещо от вчера няма активност по темата, сигурно от тренировки нямаме време да седнем на компа hahaha
Аз започнах да пия Л-Карнитин и най-после си имам гирички Party, днес ще ги пробвам за първи път, да видим как ще е. По 2 кг. са, сигурно няма да мога да изпълня всички упражнения, понеже съм свикнала досега с 1.5 кг. Но, първо кафето Wink
Хайде, лек ден и успех от мен Heart Eyes

# 359
  • София
  • Мнения: 1 635
За съжаление - не е от упражнения.
Имам си разни задачки- закачки, а от днес до празниците сме и сами в къщи.
И като капак оплесках, част от задачките и си отворих още грижи.
Е все за комплекса време ще намеря. Но настроенито ми се е изпарило.

Жужи приятно изкарване - където отиваш за празниците. Аз не бих носила постелка и гири. Бих играла само другите упражнения. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт