KIDOH - Априлки чакат поръчката си!

  • 8 640
  • 255
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Така, вече знам, че са пуснали стоките, а аз пари на никого не съм давала...мога с чиста съвест да отида да взема Танчето и да си починем малко на топло  bowuu

# 16
  • Мнения: 7 605
Така, вече знам, че са пуснали стоките, а аз пари на никого не съм давала...мога с чиста съвест да отида да взема Танчето и да си починем малко на топло  bowuu

 Joy  Ами сега ве4е zнаем крайната сума, бих каzала. Бабъл има да полу4ава 10?, Катя и тя, освен това раzходите zа доставката намаляха с 1 ?  Wink  584,55? е сметката, т.е. 1.145 лв  Peace

# 17
  • Мнения: 7 605
Скенирах 3те фактури, дайте си мейла на ли4ни да ви ги пратя  Peace

# 18
  • Мнения: 2 149
За какво са ни фактурите?
Аз нямам нужда от фактура, така си мисля.
Само трябва да видим с Деси как да вземем нещата и да ги премерим, аз днес ще говоря с познатата в магазина Peace

# 19
  • Мнения: 7 605
БЯСНА СъМ  #Cussing out

Таzи сутрин полу4их мейл.

"Уважаема госпожо Татяна,
на 19. и 20.11. иzпратихме по един колет с номер ххххх и хххххх.

За съжаление, следните артикули са иz4ерпани
992704 (Легото на Деси)
742813 (куклата Люси на Сабина)
736309 (Легото на Ян4ето)
998360 (гаража на Вени)
891932 (улицити Вадер на Вени и Ян4ето)
891868 (дървените куб4ета на Сминс)
793312 (палатка Барби на Деси)
985149 (Електрик Боб строителя на КАтя)
738704 (волана на Бабъл)
и няма да могат да бъдат доставени на по късен етап".

 #Crazy  #Crazy  #Crazy

Иzлагацията е съвърШена.

Моми4ета, има опция да се откаzваме от поръ4ката. Кажете какво реШавате.

 #Crazy  #Crazy  #Crazy

# 20
  • Мнения: 766
Ех, Татянка, не хаби толкова нерви, не си заслужава. Каквото такова, важното е сметките да са точни накрая, да не те ощетим теб с някакви пари. Пък на Кидох им пиши да си оправят складовата програма или поне да се научат да работят с нея Wink
 
Иначе, аз най-много май на къщичката държа пък нея са я изпратили, така че съм "За" да продължаваме.

# 21
  • Мнения: 7 605
Ян4е, сега Ще ти раzкажа какво ми каzа приятелката ми в4ера zа тях, Щото и тя има ядове.
Поръ4ала неЩо и й праЩали фактура, искали веднага да плати цялата сума, понеже била нова клиентка. Платила и 4акала. След няколко дена пристигнала малка пратка с 2 от 5 поръ4ани артикули. Обадила се тя и й каzали, 4е другите артикули били иz4ерпани (поzнато, а?). Тя каzала, 4е вси4ко било нали4но когато е оръ4ала и нали ги е платила ве4е. Те й отговорили, 4е дават артикулите първо на редовните си клиенти, и каквото остане, на новите   #Crazy  ....при което тя йм каzала, 4е не й е ясно как с такава практика имат въобЩе един редовен клиент.  Twisted Evil

Беz коментар. Жалко, 4е не zнаехме по рано.  Sad

# 22
  • Мнения: 7 605
Моми4ета, едно предложение,

ако искате да направим една бърzа поръ4ка при ПрайсЩурц? Имат гаража на Вадер http://www.preissturz.at/Suche-Kat278/wader_knuffiland_garage_au … piel-Art1944.html  zа 19 ?. Доставката е 14? (но може и да е 20? ако има много и/или обемисти артикули. За 2 гаража е 14, проверих).  Все пак доставката при кидо съЩо се намалява сега....4акам фактура номер 4 zа да раzберем колко то4но  Close

А при кидо не можем да анулираме поръ4ката, тъкмо про4етох пак дребния Шрифт, само zа доставки в страната има такава опция  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 766
Татянка, ако другите искат може да направи, но иначе за два гаража може би няма смисъл. Защото излизат по 52 лева с доставката. А тук улицата я продават за 60 лв. А и има риск да не пристигнат до Коледа. 

# 24
  • Мнения: 7 605
Е да, аz дадох гаражите само zа пример, вижте какво има, дали Ще си харесвате неЩо, аz съм на линия и мога да действам веднага  Peace

# 25
  • Мнения: 766
Ето това купих днес на Симона. Днес ще правим тесто и ще го пробваме. Струваше 10 лева. Правя си извода че от чужбинските сайтове е хуабво да се купуват "маркови" играчки, Иначе китайките в Бг са по-евтини. 

http://www.preissturz.at/kinderkueche-Kat238/kinder_backset_meta … l-Art12438.html#x

# 26
  • Мнения: 153
Предварително се извинявам за намесата. Гараж на WADER купих преди една седмица в София на цена 38 лв. Нямам го на снимка, за да ви го покажа. Не е точно този, който сте показали на снимката /моят е на 3 етажа/.

# 27
  • Мнения: 766
mycynkata, хубава намеса Simple Smile
казвай от къде, може и на лични  bouquet

# 28
  • Мнения: 7 605
http://www.preissturz.at/Suche-Kat278/wader_parkgarage_garage_pa … _mit-Art3218.html  тоzи ли е? Той е zа над 3 години, но ина4е цената е наистина супер, браво  Peace

# 29
  • Мнения: 7 605
Все пове4е се ядосвам. Окаzа се, 4е 5 артикула ги има оЩе в сайта, били на склад  Shocked  Сега йм писах един малко по строг мейл и йм каzах да ги пратят неzабавно и беz допълнителни раzходи zа наШа сметка. Да видим как Ще реагират....не 4е имам надежда 4е Ще слуШат и иzпълняват, но поне да видят 4е не могат да правят каквото си искат  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт