Лечебен глад-има ли желаещи? 3

  • 12 425
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Цитат на: Desika
Ей момичета здравейте и от мен !
И аз все се ослушвах досега но от днес започвам да гладувам с вас. Стискайте палци да има ефект ! И надявам се няма да се сърдите ако ви питам туй-онуй  Laughing


Успех ти желая!
И питай колкото искаш, няма да се сърдим!

# 16
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Цитат на: vassbil
Привет, момичета!

Днес ми е 5-ти ден. За щастие през първите 4 дни свалих 4 килограма, та скоро ще започна истинското сваляне. Как сте вие?


 #Shocked Хей момичета недейте така!Това е най-малкото нездравословно и можете да сте сигурни, че след такова шоково сваляне на кг, ще ги качите също така шоково и тялото още по-здраво ще се си ги пази...
Ако на някой му се чете...http://spidersport.com/forum/index.php

# 17
  • София
  • Мнения: 366
Цитат на: vesi1
Хей момичета недейте така!Това е най-малкото нездравословно и можете да сте сигурни, че след такова шоково сваляне на кг, ще ги качите също така шоково и тялото още по-здраво ще се си ги пази...
Ако на някой му се чете...http://spidersport.com/forum/index.php


 Grinning  Веси, това са килограми, които са в следствие на женски събития и нередовно  smile3550  Затова се свалиха толкова бързо. Ако се сваляше толкова лесно, за един месец щях да съм манекенка  Mr. Green Пък и в момента си поставям по-малки цели - т.е. да сваля малко килограми, но да ги задържа. Затова малко  eat  и много  newsm39 Благодаря ти много за загрижеността, много си мила newsm51

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Цитат на: vassbil
Цитат на: vesi1
Хей момичета недейте така!Това е най-малкото нездравословно и можете да сте сигурни, че след такова шоково сваляне на кг, ще ги качите също така шоково и тялото още по-здраво ще се си ги пази...
Ако на някой му се чете...http://spidersport.com/forum/index.php


 Grinning  Веси, това са килограми, които са в следствие на женски събития и нередовно  smile3550  Затова се свалиха толкова бързо. Ако се сваляше толкова лесно, за един месец щях да съм манекенка  Mr. Green Пък и в момента си поставям по-малки цели - т.е. да сваля малко килограми, но да ги задържа. Затова малко  eat  и много  newsm39 Благодаря ти много за загрижеността, много си мила newsm51


ЕЕЕЕ така може  Sunglasses , извинявам се , ама аз да си кажа.
И после едни фини мацки като защъкат из улиците Oha!

# 19
  • София
  • Мнения: 366
Цитат на: vesi1
ЕЕЕЕ така може  , извинявам се , ама аз да си кажа.
И после едни фини мацки като защъкат из улиците


От твоите уста в Божиите уши! Grinning

# 20
  • Мнения: 11 607
Zdr Mam4eta!

Ne se zahranih v ponedelnik,za6toto se 4uvstvam otli4no!Gladuvaneto prodalgih! I sega nai vagnoto - ve4e mnogo hora mi kazvat 4e sam otslabnala vidimo i mi li4at izgubenite kilogrami!

Dnes mi e 24 den i kilogramite 15-16 po malko!

Pak 6te pi6a! Pozdravi na vsi4ki i na teb NaNa specialni!
Blagodarq na vsi4ki vi za podkrepata!

# 21
  • София
  • Мнения: 366
Браво rdjvl! Самом това да се чува! Щом се чувстваш отлично, значи всичко е ОК!

И аз продължавам, макар и с някое и друго дребно прегрешение. Но определено изглеждам по различен начин и съботния набег до "Произведено в България" завърши с доста покупки /за разлика от преди, когато нищо не си харесвах/.

Стискам палци на всички отслабващи! newsm10

# 22
аз в момента постия и съм - 2кг. въпросът ми е как да сваля желаните 4 кг. и мислите ли , че ще стане с лечебен глад. аз съм 55 кг на 165

# 23
  • Мнения: 86
Ускам да разбера , ако гладувам само по един ден или по два, прави ли се пак захранване или се яде нормално, при колко дена максимум е нужно след това да има специално захранване?

# 24
  • Мнения: 95
На мен ми е 4-ти ден, но все още усещам глад. Днес във фитнеса щях да припадна. #Crazy Може би трябва да огранича тренировките...

# 25
  • Мнения: 5 500
Цитат на: primamama
Ускам да разбера , ако гладувам само по един ден или по два, прави ли се пак захранване или се яде нормално, при колко дена максимум е нужно след това да има специално захранване?

До 3 дни не е нужно захранване, захранването започва ако си гладувала 5 дни.

# 26
Момичета,колко дни минимум трябва да има между едно гладуване+захранване и следващото гладуване?
И другият ми въпрос:Как се отразява гладуването на бюста ви?
На мен много ми се иска да го понамаля.Преди,когато гладувах,се стягаше(може би и от упражненията).Но сега е и малко деформиран,дали ще има същия ефект... Close
nia_r (извинете,че не се логнах)

# 27
  • Мнения: 3 153
И аз имам въпрос-на 5 дена гладуване, колко време трябва да продължи захаранването? Ще ми се до Великден да съм приключила с тази процедура, а пък след Гергьовден планувам да направя 10 дни.......

# 28
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: Petinka
И аз имам въпрос-на 5 дена гладуване, колко време трябва да продължи захаранването? Ще ми се до Великден да съм приключила с тази процедура, а пък след Гергьовден планувам да направя 10 дни.......


Petinka,ако правиш 5 дни гладуване,захранването е също толкова.В първата тема го има.А ето и двете предишни теми,за тези,които са пропуснали
Лечебен глад-има ли желаещи? 1
Лечебен глад-има ли желаещи? 2

nia_r,при гладуване,бюстът е едно от първите места по тялото,което намалява своя обем Simple Smile ,за голямо съжаление при някои,но като виждам ти точно това искаш.Така,че на въпросът ти:Как се отразява гладуването на бюста ви? отговарям:Отразява се намаляващо ! Wink  Laughing

# 29
  • Мнения: 433
Здравейте, момичета. И аз се включва към вашия списък. Днес ми е първия ден, но мисля като за начало да пробвам само 5 дни, тъй като имам да свалям около  3-4 кг. Желая на всички успех и бързо и трайно слабеене!

Общи условия

Активация на акаунт