Спамо - чат темичката ... (19 - 25.11.2007г.)

  • 37 886
  • 3 986
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 819
Добре,че вече свърши тоз зор,в училище не искат.

И в университета не ми искаха Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 804
Добре,че вече свърши тоз зор,в училище не искат.
И в университета не ми искаха Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз за децата си говоря,ма оуууу.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 17
  • Мнения: 804
Айде,и аз се оттеглям да спя.

# 18
  • Мнения: 3 835
Добре,че вече свърши тоз зор,в училище не искат.
И в университета не ми искаха Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз за децата си говоря,ма оуууу.  ooooh! ooooh! ooooh!

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ай лека, че се попиках от смях с вас. Mr. Green Joy hahaha Joy

# 19
  • Мнения: 75
За малко да изтърва първата страница. Mr. Green Mr. Green

Лека нощ! на заспиващите. Hug

# 20
  • Мнения: 78
Е бива ли на първа страница все за гОвна да говорите бе ...  smile3555

# 21
  • Мнения: 183
Е се некой треба да дръпне шалтера smile3503 newsm47
 Лека нощ и успешна седмица Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 78
Чалгаджия.... hahaha

# 23
# 24
  • Мнения: 78
Добре де, айде...

# 25
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Изпозаспалисте ве4е гледам  Sad
Аз докат са вредя на компа то станало никое време.
Пускам ви тука матриала за редакция  Wink
Малко длъжко ша са полу4и ма да не ви пука  Sunglasses

Португалия е една страна,която предоставя възможност на чужденците да водят нормален живот без притеснения за утрешния ден.Една страна с либерална политика и умерена инфлация.Много българи също са намерили своето място тук.Двете страни имат почти идентичен нравствен облик,традиции,търпимост към всяка религеозна принадлежност,климат.Българинът,който е потърсил по-доброто бъдеще тук, е срещнал топлота,разбиране и отзивчивост.Но не е загубил желанието си да притежава свой собствен дом.България е една от страните с най-голям процент собствени жилища.По последни проучвания това са около 80-90% от населението.Това идва да ни покаже само едно-където и да се намираме,изконното ни желание е да ПРИТЕЖАВАМЕ своя дом.Колко от нас,усетили интеграцията в португалското общество и финансовата сигурност,са си мечтали за собствен дом,но не са имали смелоста да направят първата крачка или просто са си мислели,че е невъзможно.ВЪЗМОЖНО Е!
Банковите институции,отчитайки високия прираст на емиграцията в страната,създадоха продукти,които да задоволят изискванията и желанията на купувача-чужденец,живеещ и работещ в Португалия.За нас,българите,с влизането ни в ЕС,този процес придоби други измерения.От мечта се превърна в реалност.
Всички знаем какъв е размера на наемите тук.С кредитните облекчения,предлагани от банките,имаме релната възможност да плащаме същата сума,но за нещо,което е НАШЕ!Дори и в бъдеще да решим да напуснем страната не е задължително да продадем жилището.Съвсем спокойно можем да го отдадем под наем,покривайки месечите вноски по кредита.По този начин оставаме собственици и разполагаме с жилище,което можем да ползваме през отпуски и ваканции.
Естествено,всеки си задава въпроса какво точно се промени за нас и какви са начините и изискванията за закупуване на жилище.Банкова сметка,договор за работа,валиден паспорт...... продължават да бъдат едни от задължителните реквизити при молбата за кредит.Но наличието на Резиденция,ДД,легални  доходи престанаха да бъдат фактор.Португалският пазар разполага с неимоверно количество имоти със средна цена 80000.Вноските за тези жилища са около 375.Все още ли продължавате да мислите,че закупуването на собствен дом тук,в Португалия,е мечта?!НЕ?Какво ви дели от желана продобивка и повдигане на самочувствието?!Най-вероятно едно телефонно обаждане!
Много агенции вече имат в колектива си брокери,които говорят няколко езика,включително български и руски.Това също е едно предимство за нас защото по този начин можем да представим нашите желания и изисквания ясно и най-важното...да бъдем разбрани и обслужени в съответсвие с молбата ни.
Какво ни остава да направим?Да намерим подходящата агенция,да изберем желания имот,да предоставим малкото необходими документи ...и да се превърнем в горди собственици на НАШИЯ ДОМ!


И утре кой се събуди пръв да ми пусне линк и паролка на ЛС  Naughty
И отзив за статийката...........

# 26
  • Мнения: 919
Добро утро,народе! Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 819
Добро утро, весел ден и успешна седмица от мен Hug Hug Hug

Айде, чао, кака ви отива да се труди Mr. Green Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 897
Добро утро, весел ден и успешна седмица от мен Hug Hug Hug

Айде, чао, кака ви отива да се труди Mr. Green Heart Eyes

Ще си позволя да цитирам колегата Wink
Всичко най-най и от мен Simple Smile Hug




# 29
  • Мнения: 620
ДОБРО УТРО!  bouquet
Хубава седмица и от мен на всички Hug Heart Eyes
Кафе? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт