Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 37

  • 44 269
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 176
Чудя се аз, защо не пишете в темата, а то имало нова.
Понеже изчерпах лимита на кредитната и бяха останали някакви 60-70 лв. и цяла сутрин се чудя какво да поръчам. Ми поръчах този пуловер + гримовете за подарък.
http://laredoute.fr/vente-pull-taillissime.aspx?productid=324125 … e&pagesize=16

# 46
  • Мнения: 9 095
има ли някъде снимки на тези гримове?

# 47
  • Мнения: 928
Имате ли впечатления от мъжките якета, трябва ми нещо по дебеличко като за зима  Grinning
Може ли някой да препоръча нещо, което е купил вече, че не ми се рискува  Praynig

http://www.laredoute.fr/vente-parka-militaire-a-capuche.aspx?pro … e&pagesize=16 - какво мислите за това?

# 48
  • Мнения: 4 176
Имате ли впечатления от мъжките якета, трябва ми нещо по дебеличко като за зима  Grinning
Може ли някой да препоръча нещо, което е купил вече, че не ми се рискува  Praynig

http://www.laredoute.fr/vente-parka-militaire-a-capuche.aspx?pro … e&pagesize=16 - какво мислите за това?
Миналата зима купих на моя подобно от Илиянци. Даже мога да кажа, че е по-красиво.Има подплата, която се закопчава с копчета. дебело е. Има и мекичка яка, която има опция за сваляне. Якето е цвят брезент и е страхотно. Струваше 50 лв.

Когато ходя на Илиянци никога не обикалям по сергиите, а направо вътре в Мола пазарувам. Топличко, чисто и цените са съвсем нормални. Лошото е, че рядко ходя там.

# 49
  • Мнения: 9 095
на това яке всичкото му хубаво, ама нито Л, нито ХЛ има...

# 50
  • Мнения: 196
Момичета, за колко време идват поръчките в момента? Искам да поръчам подарък за РД на едно детенце и се чудя дали ако пусна днес, ще дойде до 06. 12.

# 51
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Търся от онези машинки за махане на косми от носа и ушите. Имаше някъде дадена, беше комбинирана с машинка за подстригване, но не ми върши работа. Моля помагайте.

# 52
  • Мнения: 4 176
Търся от онези машинки за махане на косми от носа и ушите. Имаше някъде дадена, беше комбинирана с машинка за подстригване, но не ми върши работа. Моля помагайте.
Не знам колко пари е била, но имаме такава купена от Техноматкет или технополис( китайска) 0 Remington  и я платихме 10-15 лв. Две години я ползва моя и си работи. На батерии е.

# 53
  • Мнения: 4 176
Момичета, за колко време идват поръчките в момента? Искам да поръчам подарък за РД на едно детенце и се чудя дали ако пусна днес, ще дойде до 06. 12.
Имаш шанс да ти кажа, но е малко рисковано. Поръчките идват за 12-15 дена. Ако искаш пускай сега, че да тръгне до четвъртък. забелязала съм, че поръчките пускани в началото на седмицата идват по-бързо.Четвъртък  ,петък, събота и неделя май ги пускат в началото на следващата.

# 54
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да не ви разочаровам, но не винаги надписите в Суивито са верни. Аз така имах блокирани пари, статуса на поръчката беше наред, но след кореспонденция с тях се оказа, че поръчката ми е анулирана. Така че, по-добре им пишете, когато не са дръпнати парите, за да знаете как да реагирате Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 1 476
Тъкмо си взех поръчката от Софийската митница и видях едно кашонче за Младост 4, бл 477, на мъжко име май беше колета, ако някой се разпознае да тръгва натам  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 577
Здравейте! Някоя мама която е поръчвала от бебешките пижамки може ли да ми каже ориентировъчно 54, 60, 67 размери за колко месечен бебок отговарят?
при бебетата размера означава височината им  Peace

ох, наистина много сладка коледна рокличка, но няма наш номер  Confused

# 57
  • Мнения: 907

Не е честно Sad Аз вече поръчах една пижамка като костюма на Дядо Мраз, ама тя е повече за момче. Сега се чудя да рискувам ли да поръчам 60 размер, като в момента е висока 63,5 моята мишка?

# 58
  • София
  • Мнения: 3 688
Записвам се и аз в темата
Естрела ролкличката която си показала е страхотна,направо истински съжалявам,че моято момиченце ще дойде през януари:)

# 59
  • Мнения: 1 270

направо истински съжалявам,че моято момиченце ще дойде през януари:)
да не съм прочела повече такива приказки  Peace
аз трябва да съжалявам...моето дете може би никога няма да дойде  Tired

Общи условия

Активация на акаунт