Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 37

  • 44 516
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 328
Търся от онези машинки за махане на косми от носа и ушите. Имаше някъде дадена, беше комбинирана с машинка за подстригване, но не ми върши работа. Моля помагайте.
Не знам колко пари е била, но имаме такава купена от Техноматкет или технополис( китайска) 0 Remington  и я платихме 10-15 лв. Две години я ползва моя и си работи. На батерии е.
И в МЕТРО ги имаше преди време, пак за такива пари. Добри са.

# 76
  • София
  • Мнения: 965
Eто ме и мен   bouquet
Много сте бързи - от сутринта ви чета  Mr. Green
Пак ще се зарека че до януарското намаление няма да поръчвам (макар след последната клетва да имам 2 поръчки  Embarassed )
Но продължавам да ви следя  Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тедито, ще ти снимам сенките довечера. Peace Много са хубави, заслужават си като подарък.  Flutter

# 78
  • Мнения: 635
Да ви попитам , големи поръчки ли правите или е по добре по малки ?

# 79
  • Мнения: 37
http://www.laredoute.fr/Contact_us/ContactUs.aspx?etap=4&cat … amp;subCategory=1

ето това е линка ,на който може да зададете въпрос,мисля,че някой го търсеше!

# 80
  • София
  • Мнения: 1 740
Да ви попитам , големи поръчки ли правите или е по добре по малки ?
Аз смятам, че е по-добре големи. Все пак няма да им плащам по 6 евро на всяка малка поръчка, а само веднъж. Вярно, че на митницата искат 4 лева (определено по-малко от 6 евро), ама при вас и това не искат.  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 9 095
Тедито, ще ти снимам сенките довечера. Peace Много са хубави, заслужават си като подарък.  Flutter

благодаря ти, а като ползвам кода, с него нали има и някакво намаление, като са ми всички неща намалени няма отстъпка нали?

# 82
  • Варна
  • Мнения: 11 340
15 евро от 30 покупка на ненамалени неща, ако са намалени няма да ти ги намали повече. Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 965
Тедито, ще ти снимам сенките довечера. Peace Много са хубави, заслужават си като подарък.  Flutter
Искам и аз да ги видя
С кой код са?

# 84
  • Мнения: 791
Аз да се запиша а пък кога ще се отчета с покупка не се знае

# 85
  • Мнения: 2 122


ето ги сенките

# 86
  • Мнения: 4 176


Когато ходя на Илиянци никога не обикалям по сергиите, а направо вътре в Мола пазарувам. Топличко, чисто и цените са съвсем нормални. Лошото е, че рядко ходя там.

малко оф, ама къде се намира този Мол
Ми там вутре в дъното. Нареща от главния вход. Всеки го знае. В двора е.
Иначе аз като ходя ( идвам от центъра) и веднага при стадиона  нали има сфетофар. Там на него завивам ляво и веднага в дясно има платен паркинг ( 2 лв. е за целия претсой). Влизам вътре и карам до края на паркинга до стената. Паркирам до стената и като минеш под едно като тунел/навес си точно до мола. Обясних ли добре?

# 87
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тедито, ще ти снимам сенките довечера. Peace Много са хубави, заслужават си като подарък.  Flutter
Искам и аз да ги видя
С кой код са?

12629 Peace
mini_79 ги е пуснала вече. Hug

# 88
  • Мнения: 493
15 евро от 30 покупка на ненамалени неща, ако са намалени няма да ти ги намали повече. Peace
Важи ли за Prix mini? Че ми е пълна кошницата и не ми се рискува?

# 89
  • Мнения: 4 176
Да ви попитам , големи поръчки ли правите или е по добре по малки ?
Аз смятам, че е по-добре големи. Все пак няма да им плащам по 6 евро на всяка малка поръчка, а само веднъж. Вярно, че на митницата искат 4 лева (определено по-малко от 6 евро), ама при вас и това не искат.  Simple Smile
Ми аз за малки поръчки ползвам код за безплатна доставка или подарък.
Големите поръчки ги пускам с код за намаление. В малките гледам да имама намалени неща , а в големите бутам по нещо ненамалено и с код го намалявам на прилична цена.
Иначе е еднакво рентабилно. Малките си ги взимаш от пощата и не плащаш нищо. Аз например за да отида до митницата прекосявам цяла София и бензина дето, ще изхабя, неудобството от задръстванията и загубеното време не мисля, че ми сттруват 6 Е. А и да не говорим, че на митницата плащам и 4 лв.
В общи линии гледам да съм доволна от артикула и да имам пари да платя. 12 лв за доставка не е проблем за мен. Виж тия 4 лв за митница са ми голям проблем!

Общи условия

Активация на акаунт