Болезнен полов контакт

  • 2 745
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Аз да попитам, за всеки случай - как ти откриха гъбичната инфекция? Правиха ли ти микробиология и антибиограма или така, на око? Thinking
Обикновенно се взима секрет от влагалището Wink- посявка. А ако на посявката не покаже никаква инфекция продължават да търсят причинителя Wink

# 16
Ами взеха ми секрет и ми направиха антибиограма-тази сутрин си взех резултата.Но лекарят ми каза,че гъбичките не били проблем при евентуална налична бременност. ooooh!

# 17
  • Мнения: 37
Имах подобен проблем с болки при полов контакт дълго време. Изчезваха симптомите и после пак се появяваха. Имала съм дори случаи, в които без причина силно ме заболяваше от лявата страна.По едно време реших, че този проблем трябва да се реши веднъж за винаги. Отидох на частен преглед и ми откриха възпаление на маточните тръби, като лявата беше с по-силно изразено възпаление. За щастие не се беше стигнало до запушване. Редом с това имах и гъбички (които най-вероятно бяха следствие от раждането). А към всичко това и раничка на шийката на матката. Излезнах от кабинета направо смазана.
Какво стана: антибиотици за възпалението, антибиотици и влагалищни таблетки за гъбичките и лекарства за мъжа ми. Резултата беше: край на възпалението и никакви гъбички, а раничката се повлия от лекарствата и се затвори сама (не се стигна до обгаряне). Но всяка жена, която веднъж е получила такова възпаление трябва да знае, че то си остава слабо място и винаги при определени пози в секса ще изпитва лек дискомфорт. При изстиване може това възпаление да се възобнови, а при употребата на антибиотици да се появят наново гъбичките.
Дано съм ви била полезна и успех. Не е страшно по никакъв начин за живота ви или евентуална бъдеща бременност. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт