кои каши се разтварят най добре?

  • 1 315
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
С Милупа, Хип и Хумана нямам грижи.
С Фризокрем малко съм скарана, обаче  newsm78

# 16
  • Мнения: 27 524
Милупа, нямат грешка нито като вкус, нито като качество, нито като разтваряне. Най-трудно и почти изобщо не се разтварят кашите на Нестле.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
Милупа, нямат грешка нито като вкус, нито като качество, нито като разтваряне. Най-трудно и почти изобщо не се разтварят кашите на Нестле.

Определено Милупа  Peace

# 18
  • Мнения: 393
С два крака и две ръце за Милупа! Откак малката е прояла твърда храна, все такива каши вземам. Максимално доволна съм. Топля водата в микровълновата на 30 сек. слагам нужното количество, разбърквам и готово за консумация.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
От хумана, милупа и фризо не съм имала проблем, виж нестлето ми стават леко на бучки, други не съм давала...а и слънчо са ок.но съм давала само няколко пъти, че малкия не им е фен.

# 20
  • Мнения: 565
Friso i Humana ми ставаха на бучки и двете и малката им се мръщеше. Не съм имала проблеми с Хип и Милупа.

# 21
  • Мнения: 1 477
Слънчо  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 248
Аз съм най-доволна от Хип и Милупа, много добре се разтварят и кашите на Plasmon, но няма много разнообразен асортинемт от тях

# 23
  • Мнения: 385
HIPP и Хумана  Peace

Фризокрема винаги ми ставаше на бучки.

# 24
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Блевит, Слънчо, Хумана, Милупа - всичките са се разтваряли добре. Онзи ден купих и Фризокрем, но още не съм я пробвала. Като вкус (на мен Mr. Green) ми харесват най-много Милупа и Блевит.
Забравих ooooh!-елдата на ХИП също се разтваря без проблем.

# 25
  • Мнения: 506
Слънчо и Нестле сме пробвали и са добре,но имам спомен от Блевит,че неможех все да и уцеля пропорцията Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт