Ах, какъв ДЕКЕМВРИйски бебевалеж - тръгнало е на вървеж!

  • 10 868
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Айде и аз да се кльопна тук Grinning
Адмирации за Ивето, защото всеки път темата изглежда различно, но винаги празнично Hug

Нели, снимката на бебо е супер... искам и аз такава пък Crossing Arms

Мамо Яни, не ти е малък корема като гледам, не се втелясвай излишно и ти- всичко си ти е наред Hug

Чакам и аз с нетърпение новини за още бебета днес, а и снимки на сина на Венчо Flutter

# 16
  • Мнения: 6
nellyli От снимката си личи ,че този малчоган ще е хубавец като мама.

# 17
  • Мнения: 6
valkata78 Имам една колежка ,винаги когато е на работа е с различни нокти ,просто и се чудя от къде и ги ражда главата тези неща ,браво страхотна си,много са красиви .

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 327
ЧЕСТИТО НА МАМА MOONLIGHT И НА ГОРДИЯ ТАТКО! bouquet Пожелавам много щастие на порасналото семейство! Hug
Иве, отново БРАВО за темата! И аз се придържам към предложението да кажат мамите с планирано секцио на кои дати да чакаме хубавите вести!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 61
div4о,    я ме светни / ако може / за разтройството. От 2-3 дни съм така  Embarassed и направо се чудя какво става. Обикновено съм много " трудна " с тая работа / веднъж на 2-3 дни /, а сега ходя по 2 или 3 пъти на ден.  Mr. Green. И като се има предвид, че пия магнерот и феро.../нещо си - за хемоглобина/, а те преди много ми спичаха .... Но понеже не съм чувала това да е показател за скорошно раждане, та ми стана интересно.

# 20
  • Мнения: 684
Венчо добре дошли у дома...това е най- хубавия миг след болницата Hug
Кога ще ни дойде и на нас реда... newsm78 всъщност то е божа работа , но аз съм с планово секцио което ако бебето устиска ще е на 12.12 Иве можеш да ме пишеш някъде Hug
Не успях за жалост за срещичката днес , но ще се реванширам.... Peace
Хубав ден на всички  bouquet и чакаме още новини днес....

# 21
  • Мнения: 534
сложих отпред мамите с планирано секцио така, както съм запомнила...ако има грешки - ще ги оправям, а другите които си знаят датите да ги казват...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Mama Bobi, защо още пиеш Магнерот??? Той би трябвало да се спре около 34 г.с! Не са ли ти казали? Накакъв проблем ли има, та го пиеш още?
А за разтройството и аз знам, че 3-4 дни преди раждането се случва (все пак не е имало клизма винаги и организма си знае работата Simple Smile )!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 846
Привет - мривет, момичета!

Мунлайт, честит син! Да е жив и здрав, да е умен и предприемчив, да направи голяма кариера и парите да не са проблем за него! Hug И да не забравите да кажете как се казва! Grinning

Днес бях на тонове за последно, после на УЗ и получих указания за събота, че му се вижда края. Бебка се е обърнала надолу с главата, 3200 гр. е, да се надяваме, че няма да й е рано за вадене.

Вещичка
, хомеопатичната аптека е на "Чаталджа" 13. Значи, купуваш си Арника 200 и взимаш три перли вечерта преди секциото, после три перли сутринта преди секциото, после в реанимацията, щом се съвземеш и като ти донесат багаж, после първият ден в реанимацията още 3-4 пъти. След това 4-5 дни по три пъти на ден. Перлите се слагат под езика, без да се докосва устната. Трябва да си купиш паста за зъби без мента и да не пиеш и ядеш нищо какаово и ментово, докато ползваш Арниката. Повече подробности пише на самото пликче от аптеката.

Момичета, какви са тия предродилни страхове и депресии! Стягайте се, ей! Hug Галиналик, сигурна съм, че ти си най-добрата майка за твоето бебче, не се мъчи с глупави съмнения и страхове. Лариса, и на мен понякога ми става лошо и отпаднало - мисля, че това си е съвсем нормално за нашето състояние.

Нели, действително снимката е страхотна, а бебето много сладко!
Венчо, хубаво е у дома, нали? И както виждам, разбрала си старата истина за бебетата, които са винаги мирни и тихи в родилния дом, а вкъщи си показват рогцата. Но какво да се прави - като ги вземеш вкъщи вече се смята, че гаранционният им срок е минал и няма как да се върнат. Joy
Днес мернах за малко баба Тонка и Вещичка, но бързах и не можах да остана с тях. Надявам се, прекарали са си добре! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 55
Здравейте на цялата група от задружни бъдещи мами декемврийки, както и на родилите вече пет мами!
От една седмица ви чета редовно, но едва днес се престрашавам да ви пиша. Бих искала и аз да се присъединя към вас, първо, защото термина ми е 10 Декември  и второ, съм впечатлена, как си помагате, подкрепяте и изслушвате.
А сега да се представя - казвам се Ирина, на 33 години съм. Това ми е първа бременност и чакаме момиченце. От април тази година се преместих да живея в Чехия, тъй като таткото е чех. Преди това съм живяла и работила 4 години в Италия. Иначе съм от София. По професия съм химик и работя в областта на опазване на околната среда.
Ами това е накратко.
Приятен ден на всички и дано хубавите новини за още нови бебчета не спират.

# 25
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
МА ще се изям от яд за пропуснатата среща. Едвам се дотътрихме до магазините, които бяха набелязани за обикаляне, после брат ми заяви, че нямал време да ме кара до майната си /което хич не е толкова далече от там където бяхме, но както и да е/ и се прибрахме.  #2gunfire Сега преглъщам представяйки си колко весело е било.
  Ивенце,  Hug.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 846
Здравей,  irina_nik ! Добре дошла! Попаднала си на най-хубавото място, макар че си пропуснала много мигове и месеци, които си е струвало да прекараш тук. Но по-добре късно, отколкото никога! Сигурна съм, че ще се чувстваш прекрасно сред нас! Hug

# 27
  • Мнения: 534
добре дошла на irina_nik Hug...както ти каза вече и Клер, тук е приятно, уютно и весело Peace
Клер-че, кажи, моля те, къде е тази "Чаталджа", в смисъл да взема да се обадя на сестра ми и да я пратя да ми купи таквоз нещо Арника-та...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 626
 welcome irina_nik !

# 29
Дано се окаже пак фалшива тревога.Засега,се чувствам по-добре.А за разтройството и аз го имам от 2 седмици.Ту се появи,ту изчезне. Embarassed С дъщерята ме хвана в деня преди раждането и вечерта започнаха болките.Все ми беше едно гадно без апетит и страшно ми се спеше.Ама сега апетита ми се върна малко Blush

Общи условия

Активация на акаунт