Харесвате ли Миро от Каризма?

  • 4 310
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 978
Не ми харесва, но последната песен ми харесва много. Клипа също- много!

# 91
  • Мнения: 1 941
Страшно го харесвам, онзи ден случайно попаднах на едно място, където пя на живо. Беше адски секси ...

# 92
  • Мнения: 2 149
Не. Не е грозен, има хубави черти, но има гаднярско излъчване.
Ей това е най-секси - мръсник и туй то! hahaha

# 93
  • Мнения: 27 524
Много хора са дразнещи за много хора.
Особено талантливите.
Талантливите имат проблем с нагаждането в една обикновена среда, това е факт.
Нетърпимостта към талантливите, умни и можещи хора е голяма. За съжаление.
Талантливите почти винаги са оплюти, набедени, обиждани и заклеймявани. Рядко основателно.
С тези ми думи не защитавам Миро конкретно, говоря по принцип.
Миро може да е всякакъв - гей, ок, и Елтън Джон е гей, но това не му пречи да е невероятен певец, музикант и човек, оставил  и оставящ ярка следа в световната музика.
Може да е сладникав, но може, умее и го бива много. В нещо. Това вече си заслужава своето уважение.  Simple Smile

# 94
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Като визия много ми харесва ... харесвах клиповете им с Галя ... и някое и друго парче ...

# 95
  • Мнения: 2 961
И като визия и като държание и като излъчване и като певец го харесвам страшно много:) Просто ми прави удоволствие да го гледам и слушам.А сега след като се разделиха с Галя ми се струва че ще е още по-приятно да го слуша човек:)

# 96
  • Мнения: 3 674
Като визия ли или като певец ... newsm78 Като визия....малко ми е сладникав. Rolling Eyes  Ама като певец, кадърно е момчето... Wink  Няма какво да си кривим душата!  Heart Eyes

# 97
  • София
  • Мнения: 1 281
Както се казва в една реклама на саламче: "Хубавото си е хубаво - две мнения няма"  Laughing
На наградите на Бг радио, когато представи "Някога преди" беше се барнал с едно супер сексапилно бяло костюмче....ммммммм  Heart Eyes
Сега сериозно - много красиво и талантливо момче!

# 98
  • Мнения: 2 961
Сега сериозно-няма ли от къде да си дръпна албума му? Или поне "Някога преди".Намерих я но от концерта на бг-радио.

# 99
  • Мнения: 2 149
Не знам дали може да дръпнешНякога преди, но можеш като менда пускаш клипа по 10-20 пъти на ден/стига да си толкова изкукала/ от
http://www.youtube.com/watch?v=-h_EsgC5xBk
Айдеее, пак я загледах и се заслушах - краста голяма....

# 100
  • Мнения: 698
Не е мой тип въобще като външност, но не мога да отрека, че нещата, които прави, са качествени. Бива го явно - моите поздравления.  Peace

# 101
  • Мнения: 109
Понякога ми харесва, понякога не. Дразни ме, че фъфли. Или по скоро съска. Не разбирам как може певец да фъфли.  Thinking Определено има дефект с говора. Новия клип с Анелия не е лош.

# 102
  • Мнения: 2 961
Е как може да кажеш,че фъфли бре? Лелеее... ooooh!

# 103
  • София
  • Мнения: 6 011
Ако за Миро може да се каже, че фъфли, какво ли би казала за десетките фолкпевици на които направо не им се разбира ни речта, ни пеенето?

# 104
  • Мнения: 2 149
Определено не фъфли, но с,ш са му по-шумни. Обикновено ги изрязват в студиото, но в крайна сметка при него не е натрапчиво толкова. Аз съм същата-дефектна в това отношение.

Ако не допускаха по записите да излизат И дефектите, 100% песни като "Рискувам да те имам" и "Йарадъм" щяха да са солови - познайте коя грешка щеше да липсва Laughing Wink

Общи условия

Активация на акаунт