Харесвате ли Миро от Каризма?

  • 4 284
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Аз доста ! Прилича ми на едно мое бивше гадже може би затова? Но е доста нисичък май ,някой виждал ли го е отблизо?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Като мъж не го харесвам - много нежни черти...
Иначе, като музикант - да.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не особено.

# 3
  • Мнения: 2 161
Харесвам го.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 867
Опитваш се да разбереш коя от нас ти е отмъкнала гаджето ли?
Пусни анкета - ще стесниш кръга на заподозрените.

# 5
  • Мнения: 516
Чудесна приятелка за шопинг. Peace

# 6
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ами да, хубавичък е,  не е мой тип,но пък пее чудесно!

# 7
  • Мнения: 525
Харесва ми. Идеята за такъв мъж.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз съм го виждала във фитнеса, чекнеше се само по женските уреди. Joy Нисък не е , ама аз с моите 160 см не съм критерий...  smile3506 Но е 100 % гей, аз отдалеч ги надушвам !  bowuu

# 9
  • Мнения: 9 865
Не ми харесва, но не защото има женствени черти, префърцунен ми е в поведението.

# 10
  • Мнения: 255
Цитат
Опитваш се да разбереш коя от нас ти е отмъкнала гаджето ли?
Пусни анкета - ще стесниш кръга на заподозрените.

Много ги обичам такива като теб ,първо питат ,а после сами си отговарят Grinning

Просто питам ,нали е публична личност, та дали го намирате за привлекателен, а това за бившето ми гадже и приликата ,просто беше емоционален момент от моя страна и реших да споделя, какво толкова Peace

# 11
  • Мнения: 255
В кой фитнес се подвизава?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 816
Гласовите му данни - да, визуално- не.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 891
В кой фитнес се подвизава?
В един на центъра, на ъгъла на Стамболийски и Братя Миладинови, но това беше преди 2 години. Сега мисля, че не живее вече в този район, така че няма смисъл да го търсиш.  hahaha

# 14
  • Мнения: 209
На външен вид не,но по характер ми изглежда печен

# 15
  • София
  • Мнения: 2 896
Има добър глас и песните му ми харесват, но иначе всичко останало в него ме дразни, или може би просто това, че е прекалено голям позьор. Ако се опита да бъде по-естествен и малко по-мачо, може би ще ми хареса...ама коя съм аз... Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Чудя се дали ми харесва!? newsm78
На моменти да, друг път не.... променливо отношение имам.
На външен вид обаче твърдо не ми допада, мноооого нежен бе!

# 17
  • Мнения: 4 965
Чудя се дали ми харесва!? newsm78
На моменти да, друг път не.... променливо отношение имам.
На външен вид обаче твърдо не ми допада, мноооого нежен бе!

И аз така мисля.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Трябва ли?  Grinning
Слушам го - не е ли достатъчно?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Ей, за Киро от Маризма или добро, или - нищо! Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много  Heart Eyes!

# 21
  • Мнения: 738
Аз доста ! Прилича ми на едно мое бивше гадже може би затова? Но е доста нисичък май ,някой виждал ли го е отблизо?

Много го харесвам, супер стилен мъж, не е нисък, към 1.80 е. Преди няколко години се засякохме сутринта в един клуб на Слънчев бряг, посрещна ни на входа и аз викам "Я, как приличаш на Миро от Каризма..." hahaha hahaha В следващия момент виждам Галка си денси в басейна Joy Голям лаф ударихме с Миро тогава, много готин, не се надува въобще, закусвахме заедно дори после... С много добри впечатления съм Heart Eyes

# 22
# 23
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не.

# 24
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Визуално-не.

# 25
  • Мнения: 4 435

"Я, как приличаш на Миро от Каризма..." hahaha hahaha си денси в басейна Joy

 rotfImao rotfImbo smile3534

# 26
  • Мнения: 1 520
Като мъж не го харесвам - много нежни черти...
Иначе, като музикант - да.

 Peace

# 27
  • Мнения: 281
Не. Обаче наскоро имах перверзен еротичен сън с него.

# 28
  • Мнения: X
Харесвам го Flutter

# 29
  • Мнения: 765
Не. Обаче наскоро имах перверзен еротичен сън с него.
И моето мнение е същото!  Grinning

# 30
  • Мнения: 434
Като ги гледах как се изяждат с Анелия на сцената на концерта Планета Дерби ми се струва че гейството е само поза иначе си е straight момчето.

# 31
  • Мнения: 2 631
Много ми е лъснат, един такъв  newsm78
Все му блестят бузите... И с тия прически ала "цензурирам се сама тук"... фенките да ма извиняват, ама  Crazy
не моа си крива душицата  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 14 654
Не е мъж като мъж. Нито като визия, нито като глас. Напъва се, за да изкара някой и друг тон извън и без това ограничения му диапазон. Пее като котка на смъртен одър. Изглежда сякаш шмърка.

# 33
  • Мнения: 765
Не е мъж като мъж. Нито като визия, нито като глас. Напъва се, за да изкара някой и друг тон извън и без това ограничения му диапазон. Пее като котка на смъртен одър. Изглежда сякаш шмърка.
Shocked Как "шмърка"?! Неее... не е възможно!  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 631
Не е мъж като мъж. Нито като визия, нито като глас. Напъва се, за да изкара някой и друг тон извън и без това ограничения му диапазон. Пее като котка на смъртен одър. Изглежда сякаш шмърка.

 Joy Joy Joy

 Mr. Green

# 35
  • Мнения: 738
Не е мъж като мъж. Нито като визия, нито като глас. Напъва се, за да изкара някой и друг тон извън и без това ограничения му диапазон. Пее като котка на смъртен одър. Изглежда сякаш шмърка.
Shocked Как "шмърка"?! Неее... не е възможно!  Laughing

 Joy Joy Кой? Миро?! Абсурд Naughty   hahaha hahaha

# 36
  • Мнения: 11 747
харесвам го
гледала съм го на живо в една дискотека в Добрич преди 13-14 години... тогава още никой не го знаеше

# 37
  • Мнения: 14 654
Shocked Как "шмърка"?! Неее... не е възможно!  Laughing
Може и да не го прави, но има такъв вид, възможно е гримьорите му да го мразят и нарочно да го докарват до вид на госпожица с много пороци.

# 38
  • Мнения: 103
Не го харесвам.Прави се на нещо по така,ама с тая физиономия....  SickИначе като певец горе-долу бива Peace

# 39
  • Мнения: 3 268
Много е лъскав и напудрен за моя вкус.Не си падам по космати мъжкари,но той пък направо убива коня с този маникюр,гланц за устни и автобронзат.Иначе има хубави черти,сигурно без грим ще го харесам.

# 40
  • Мнения: 765
Не е мъж като мъж. Нито като визия, нито като глас. Напъва се, за да изкара някой и друг тон извън и без това ограничения му диапазон. Пее като котка на смъртен одър. Изглежда сякаш шмърка.
Shocked Как "шмърка"?! Неее... не е възможно!  Laughing

 Joy Joy Кой? Миро?! Абсурд Naughty   hahaha hahaha
И аз това казвам- абсурд!!! Права е Янечек, от гримьорите ще да е ...  Laughing

# 41
  • Мнения: 3 423
Не е мъж като мъж. Нито като визия, нито като глас. Напъва се, за да изкара някой и друг тон извън и без това ограничения му диапазон. Пее като котка на смъртен одър. Изглежда сякаш шмърка.
Shocked Как "шмърка"?! Неее... не е възможно!  Laughing

 Joy Joy Кой? Миро?! Абсурд Naughty   hahaha hahaha

Сополанко ли го нарекохте?
Синузит ли му отворихте?
Пожалете го човека, бре.

# 42
  • Мнения: 4 435
Не е мъж като мъж. Нито като визия, нито като глас. Напъва се, за да изкара някой и друг тон извън и без това ограничения му диапазон. Пее като котка на смъртен одър. Изглежда сякаш шмърка.
Shocked Как "шмърка"?! Неее... не е възможно!  Laughing

 Joy Joy Кой? Миро?! Абсурд Naughty   hahaha hahaha
И аз това казвам- абсурд!!! Права е Янечек, от гримьорите ще да е ...  Laughing

Ооооо,100% заради гримьорите. Mr. GreenКак не се сетих по-раничко. ooooh!,а толкова се чудих..........

# 43
  • Мнения: 11 747
за кокаин ли става дума? той може ли да си го позволи? нищо не ми е ясно вече?
Галка и тя ли? или само той?

# 44
  • Мнения: 3 423
за кокаин ли става дума? той може ли да си го позволи? нищо не ми е ясно вече?
Галка и тя ли? или само той?
Познавам го лично. Подсмърча,
защото има синузит. А под ръка
няма носни кърпички. Затова.

# 45
  • Мнения: 525
Подсмърча,
защото има синузит. А под ръка
няма носни кърпички. Затова.

 Joy

Пък може и да е смръкнал малко стрита морска сол...заради синузита де Joy

# 46
  • Мнения: 880
Ами,определно от Мат Деймън е много по-секси LaughingНе знам дали е гей и не ме интересува.Но е красив.А шантавите прически му отиват.И като певец го уважавам за разлика от онова мазно кюфте Галка Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 1 762
Харесвам песните му, гласът, има талант момчето. Но иначе ми е адски невъзпитан, малко лигнярски тип. Вечно е с някаква дъвка в устата, преживя ли, преживя........ когато дава интервюта ми се струва адски невъзпитано да джвакаш така пред хората  newsm78

# 48
  • Мнения: 843
  Малко ми е бозав,  но   по- скоро - да.   Но много повече ми харесва Стависки.  / без всякакви препратки към трагедията, моля/

# 49
  • Мнения: 289
Харесвам песните му

5 пъти чета и 5-те прочитам, че харесваш пенисът му  ooooh!

# 50
  • Мнения: 2 005
Като визия -не особено , но като музикант е страхотен  Peace

# 51
  • Мнения: 2 631
Харесвам песните му

5 пъти чета и 5-те прочитам, че харесваш пенисът му  ooooh!


Хахаха!!!
Това ми напомня за поговорката "Гладна кокошка просо сънува."
 Peace   bouquet

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Харесвам песните му

5 пъти чета и 5-те прочитам, че харесваш пенисът му  ooooh!
Ха-ха-ха! Не си сама!  Laughing

# 53
  • Мнения: 2 161
Всеки път,когато мерна темата,прочитам:Харесвате ли Митьо Крика?

# 54
  • Мнения: 72
Харесват ми песните и гласът му, но като визия определено не е мой тип.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 076
Всякак ми харесва...

# 56
  • Мнения: 391
Не.
Превзет и самовлюбен е.
Галка в мъжки образ.

# 57
  • Мнения: 162
   Шанел, пусни една тема за Митьо Крика-ха-ха-ха. Аз харесвам творчеството му. Има много хубави песни. Талантлив е доста. Но като визия предпочитам другата крайност-по-тъмни и по-лоши. Grinning

# 58
  • Мнения: 138
Много е секси  Heart Eyes
и хубаво пее ...иска ми се да ми пее на уше....

# 59
# 60
  • София
  • Мнения: 171
Обожавам го Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 108
ох, много ми е отвратителен. Направо немога да го търпя и видя ли го по тв, сменям канала  Sick

# 62
# 63
  • Мнения: 2 631
Този Миро ли??  Twisted Evil

# 64
  • Мнения: 255
Я, дайте още негови фотоси, но където е нагримиран в стил Виго Мортенсен)

# 65
  • Мнения: 27 524
Уважавам го много заради таланта му и прекрасните песни, които прави и пее. Като човек не го познавам и не знам дали го харесвам. Поддържан и интересен мъж е, но не е мой тип външно.

# 66
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Да, харесвам го.

# 67
  • Мнения: 3 164
харесвам го, но к`во от това Wink

# 68
  • Мнения: 569
Не ми харесва като мъж,но като музикант да.

# 69
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами, не знам. Малко ми е мазен, но пък иначе ми харесва как пее.

По този повод, има ли връзка с Анелия? Какво стана с Галка, разделиха ли се?

# 70
  • Мнения: 2 958
Много го харесвам:)
Излезе ли самостоятелният му албум? От къде може да се дръпне знаете ли?

# 71
  • Мнения: 6 998
Дразни ме безумно. Почти колкото Азис.

# 72
# 73
  • София
  • Мнения: 6 011
Харесва ми как пее.
Визуално не е мой тип, но в никакъв случай не е грозен-хубаво си е момчето.

# 74
# 75
  • София
  • Мнения: 1 891
Дразни ме безумно. Почти колкото Азис.
И мен ме дразни, но не колкото Галка  Crazy, особено сега в тая новата реклама на Вивател като почне да ми мяука :Раз двааааа" и направо ми иде да я докопам за врата и да стискам, стискам... Mr. Green Иначе съм миролюбиво същество.   Laughing

# 76
  • Мнения: 6 998
 Joy
Права си, не съм гледала рекламата, но и тя от край време ме дразни. Значи тримата са горе-долу на едно ниво в дразнещата ми класация. Whistling

# 77
  • Мнения: 4 294
Симпатичен ми е.  Peace

# 78
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848

ха ха  Sick
е, не, не, хич даже не го харесвам - нито него, нито песните му!

# 79
  • Мнения: 233
Аз го харесвам, виждала съм го отблизо, той е приятел с други мои приятели и от тях знам, че е много печен. Пред камерите винаги се лигави, като почти всички свои колеги, но иначе е пич! 

# 80
  • Мнения: 98
какъвто и цвят да си направи косицата пак съм ЗА .  Hug

# 81
  • Мнения: 4 358
Визуално - не.
Като певец - не знам, не го слушам.
Не ми пречи обаче човечецът  Peace

# 82
  • Мнения: 2 149
Оооо, след новото парче - ей тук да ми падне, насред стаята и да го разпърпам! smile3508

# 83
  • Мнения: 2 631
Оооо, след новото парче - ей тук да ми падне, насред стаята и да го разпърпам! smile3508

Други съформуки му мислят по-хубави и приятни неща...  Joy
Не аз, де  Twisted Evil

# 84
  • Мнения: 2 149
Оооо, след новото парче - ей тук да ми падне, насред стаята и да го разпърпам! smile3508

Други съформуки му мислят по-хубави и приятни неща...  Joy
Не аз, де  Twisted Evil
Че аз само удоволствие ще му нося, за какво да се лъже да пада иначе hahaha
Не е красив, но е секси, заради гласа най-вече. Е,все пак не е пеещ крокодил в очите ми Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 2 377
Не. Не е грозен, има хубави черти, но има гаднярско излъчване.

# 86
  • Мнения: 769
За бодване не знам дали става.. ама за случаше одобрявам.. Joy

# 87
  • Мнения: X
Не, нито как изглежда, нито как пее. Има гейско излъчване, ама май не е само излъчване де.  Laughing
Но в никакъв случай не е толкова дразнещ като оная Галя, тя води класацията.  #2gunfire

# 88
  • Мнения: 822
Симпатичен е.Смятам,че е талантлив.Не е глупав.

# 89
  • Мнения: 311
Виждала съм го лично много пъти. Не го харесвам, нисък и много кльощав. А и се е взел мнооого на сериозно. Прованс.

# 90
  • Мнения: 2 978
Не ми харесва, но последната песен ми харесва много. Клипа също- много!

# 91
  • Мнения: 1 941
Страшно го харесвам, онзи ден случайно попаднах на едно място, където пя на живо. Беше адски секси ...

# 92
  • Мнения: 2 149
Не. Не е грозен, има хубави черти, но има гаднярско излъчване.
Ей това е най-секси - мръсник и туй то! hahaha

# 93
  • Мнения: 27 524
Много хора са дразнещи за много хора.
Особено талантливите.
Талантливите имат проблем с нагаждането в една обикновена среда, това е факт.
Нетърпимостта към талантливите, умни и можещи хора е голяма. За съжаление.
Талантливите почти винаги са оплюти, набедени, обиждани и заклеймявани. Рядко основателно.
С тези ми думи не защитавам Миро конкретно, говоря по принцип.
Миро може да е всякакъв - гей, ок, и Елтън Джон е гей, но това не му пречи да е невероятен певец, музикант и човек, оставил  и оставящ ярка следа в световната музика.
Може да е сладникав, но може, умее и го бива много. В нещо. Това вече си заслужава своето уважение.  Simple Smile

# 94
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Като визия много ми харесва ... харесвах клиповете им с Галя ... и някое и друго парче ...

# 95
  • Мнения: 2 958
И като визия и като държание и като излъчване и като певец го харесвам страшно много:) Просто ми прави удоволствие да го гледам и слушам.А сега след като се разделиха с Галя ми се струва че ще е още по-приятно да го слуша човек:)

# 96
  • Мнения: 3 674
Като визия ли или като певец ... newsm78 Като визия....малко ми е сладникав. Rolling Eyes  Ама като певец, кадърно е момчето... Wink  Няма какво да си кривим душата!  Heart Eyes

# 97
  • София
  • Мнения: 1 278
Както се казва в една реклама на саламче: "Хубавото си е хубаво - две мнения няма"  Laughing
На наградите на Бг радио, когато представи "Някога преди" беше се барнал с едно супер сексапилно бяло костюмче....ммммммм  Heart Eyes
Сега сериозно - много красиво и талантливо момче!

# 98
  • Мнения: 2 958
Сега сериозно-няма ли от къде да си дръпна албума му? Или поне "Някога преди".Намерих я но от концерта на бг-радио.

# 99
  • Мнения: 2 149
Не знам дали може да дръпнешНякога преди, но можеш като менда пускаш клипа по 10-20 пъти на ден/стига да си толкова изкукала/ от
http://www.youtube.com/watch?v=-h_EsgC5xBk
Айдеее, пак я загледах и се заслушах - краста голяма....

# 100
  • Мнения: 698
Не е мой тип въобще като външност, но не мога да отрека, че нещата, които прави, са качествени. Бива го явно - моите поздравления.  Peace

# 101
  • Мнения: 109
Понякога ми харесва, понякога не. Дразни ме, че фъфли. Или по скоро съска. Не разбирам как може певец да фъфли.  Thinking Определено има дефект с говора. Новия клип с Анелия не е лош.

# 102
  • Мнения: 2 958
Е как може да кажеш,че фъфли бре? Лелеее... ooooh!

# 103
  • София
  • Мнения: 6 011
Ако за Миро може да се каже, че фъфли, какво ли би казала за десетките фолкпевици на които направо не им се разбира ни речта, ни пеенето?

# 104
  • Мнения: 2 149
Определено не фъфли, но с,ш са му по-шумни. Обикновено ги изрязват в студиото, но в крайна сметка при него не е натрапчиво толкова. Аз съм същата-дефектна в това отношение.

Ако не допускаха по записите да излизат И дефектите, 100% песни като "Рискувам да те имам" и "Йарадъм" щяха да са солови - познайте коя грешка щеше да липсва Laughing Wink

# 105
  • Мнения: 109
Ако за Миро може да се каже, че фъфли, какво ли би казала за десетките фолкпевици на които направо не им се разбира ни речта, ни пеенето?
Какво да кажа, внимавам да не слушам нещо, което дразни слуха.
 
Е как може да кажеш,че фъфли бре? Лелеее... ooooh!
А че Миро фъфли е факт. Въпроса е, как някой който фъфли, дори и талантлив, е станал толкова популярен? Не ще да е от дикцията. Сигурно от сексапил го докарва.  Thinking Защото има много други също талантливи певци, които дори не фъфлят, пък не са успели като него. newsm78 То е все едно да си фотомодел, а да имаш брадавици по лицето. Или пък да нямаш преден зъб...

# 106
  • Мнения: 738
Бе какво фъфлене бе, какво ти става ooooh! Пак му намерихме 100 кусура на човека... Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 423
Никога хората не могат да бъдат на едно и също мнение! Всички сме различни едни ще го харесват други не!

# 108
  • Мнения: 7 430
...да, харесвам го Whistling адашЧе е на моя МирКо Mr. Green

# 109
# 110
  • Мнения: 724
Хич не го харесвам!

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Харесвам очите му.

# 112
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
и аз мисля, че фъфли  Thinking

# 113
# 114
  • Мнения: 6 417
Че той Миро вече не е Миро от "Каризма", защото дуетът се разпадна мирно и тихо. И незабелязано.  Rolling Eyes

# 115
# 116
  • Мнения: 6 417
Що ли песента на Миро много ми прилича ей на това:
http://www.youtube.com/watch?v=d6OmHHx86_w

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 4 728
Че той Миро вече не е Миро от "Каризма", защото дуетът се разпадна мирно и тихо. И незабелязано.  Rolling Eyes
Мъжът ми вика: "Колко е тъпо да се казваш Мирооткаризма"  Laughing
Може да няма дует вече, ама името така си му остана. Като Любоотте.

# 118
  • Мнения: 2 149
Шушон, приликата е търсена и сам Миро го каза. Според мен бг-композитора по нищо не отстъпва на този на Колдплей.
А изпълнението е на ниво, което е важно, нали така? Hug
Когато започнем да пускаме електронни парчета те си приличат също, но тийновете и майките им не ги е грижа - яко денс и това е  Mr. Green

Зълвата го е виждала, клиент й е бил, каза че на живо е много красив и стилен.

# 119
  • Мнения: 281
В сравнение с Колдплей, парчето звучи като читалищна банда, а клипът му е като правен в час по трудово обучение.
Лично мое мнение.  Peace

# 120
  • Мнения: 1 679
Май, че не  Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 2 577
човекът има излъчване. не знам дали е гей, но определено излъчването му е мъжкарско, въпреки това...Гласът му е много секси - плътен мъжки глас. Пгледът му е мръснишки. Някакво гаднярско излъчване, но дотолкова гаднярско, че да  е много секси.
готин е  bowuu

# 122
  Аз бях "зайче" в гимназията, когато той завършваше. Беше си много готин, направо всички момичета си падаха по него. Вярно, че е някак изнежен сега, но едно време си беше съвсем наред. Майка му си падаше малко свръхамбициозна... Незная какъв е точно сега, но определено има чар и излъчване, талант също.

Общи условия

Активация на акаунт