Харесвате ли Миро от Каризма?

  • 4 308
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 891
Дразни ме безумно. Почти колкото Азис.
И мен ме дразни, но не колкото Галка  Crazy, особено сега в тая новата реклама на Вивател като почне да ми мяука :Раз двааааа" и направо ми иде да я докопам за врата и да стискам, стискам... Mr. Green Иначе съм миролюбиво същество.   Laughing

# 76
  • Мнения: 7 002
 Joy
Права си, не съм гледала рекламата, но и тя от край време ме дразни. Значи тримата са горе-долу на едно ниво в дразнещата ми класация. Whistling

# 77
  • Мнения: 4 301
Симпатичен ми е.  Peace

# 78
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 858

ха ха  Sick
е, не, не, хич даже не го харесвам - нито него, нито песните му!

# 79
  • Мнения: 233
Аз го харесвам, виждала съм го отблизо, той е приятел с други мои приятели и от тях знам, че е много печен. Пред камерите винаги се лигави, като почти всички свои колеги, но иначе е пич! 

# 80
  • Мнения: 98
какъвто и цвят да си направи косицата пак съм ЗА .  Hug

# 81
  • Мнения: 4 358
Визуално - не.
Като певец - не знам, не го слушам.
Не ми пречи обаче човечецът  Peace

# 82
  • Мнения: 2 149
Оооо, след новото парче - ей тук да ми падне, насред стаята и да го разпърпам! smile3508

# 83
  • Мнения: 2 631
Оооо, след новото парче - ей тук да ми падне, насред стаята и да го разпърпам! smile3508

Други съформуки му мислят по-хубави и приятни неща...  Joy
Не аз, де  Twisted Evil

# 84
  • Мнения: 2 149
Оооо, след новото парче - ей тук да ми падне, насред стаята и да го разпърпам! smile3508

Други съформуки му мислят по-хубави и приятни неща...  Joy
Не аз, де  Twisted Evil
Че аз само удоволствие ще му нося, за какво да се лъже да пада иначе hahaha
Не е красив, но е секси, заради гласа най-вече. Е,все пак не е пеещ крокодил в очите ми Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 2 380
Не. Не е грозен, има хубави черти, но има гаднярско излъчване.

# 86
  • Мнения: 769
За бодване не знам дали става.. ама за случаше одобрявам.. Joy

# 87
  • Мнения: X
Не, нито как изглежда, нито как пее. Има гейско излъчване, ама май не е само излъчване де.  Laughing
Но в никакъв случай не е толкова дразнещ като оная Галя, тя води класацията.  #2gunfire

# 88
  • Мнения: 822
Симпатичен е.Смятам,че е талантлив.Не е глупав.

# 89
  • Мнения: 311
Виждала съм го лично много пъти. Не го харесвам, нисък и много кльощав. А и се е взел мнооого на сериозно. Прованс.

Общи условия

Активация на акаунт