Харесвате ли Миро от Каризма?

  • 4 304
  • 122
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 109
Ако за Миро може да се каже, че фъфли, какво ли би казала за десетките фолкпевици на които направо не им се разбира ни речта, ни пеенето?
Какво да кажа, внимавам да не слушам нещо, което дразни слуха.
 
Е как може да кажеш,че фъфли бре? Лелеее... ooooh!
А че Миро фъфли е факт. Въпроса е, как някой който фъфли, дори и талантлив, е станал толкова популярен? Не ще да е от дикцията. Сигурно от сексапил го докарва.  Thinking Защото има много други също талантливи певци, които дори не фъфлят, пък не са успели като него. newsm78 То е все едно да си фотомодел, а да имаш брадавици по лицето. Или пък да нямаш преден зъб...

# 106
  • Мнения: 738
Бе какво фъфлене бе, какво ти става ooooh! Пак му намерихме 100 кусура на човека... Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 423
Никога хората не могат да бъдат на едно и също мнение! Всички сме различни едни ще го харесват други не!

# 108
  • Мнения: 7 430
...да, харесвам го Whistling адашЧе е на моя МирКо Mr. Green

# 109
# 110
  • Мнения: 724
Хич не го харесвам!

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Харесвам очите му.

# 112
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
и аз мисля, че фъфли  Thinking

# 113
# 114
  • Мнения: 6 417
Че той Миро вече не е Миро от "Каризма", защото дуетът се разпадна мирно и тихо. И незабелязано.  Rolling Eyes

# 115
# 116
  • Мнения: 6 417
Що ли песента на Миро много ми прилича ей на това:
http://www.youtube.com/watch?v=d6OmHHx86_w

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Че той Миро вече не е Миро от "Каризма", защото дуетът се разпадна мирно и тихо. И незабелязано.  Rolling Eyes
Мъжът ми вика: "Колко е тъпо да се казваш Мирооткаризма"  Laughing
Може да няма дует вече, ама името така си му остана. Като Любоотте.

# 118
  • Мнения: 2 149
Шушон, приликата е търсена и сам Миро го каза. Според мен бг-композитора по нищо не отстъпва на този на Колдплей.
А изпълнението е на ниво, което е важно, нали така? Hug
Когато започнем да пускаме електронни парчета те си приличат също, но тийновете и майките им не ги е грижа - яко денс и това е  Mr. Green

Зълвата го е виждала, клиент й е бил, каза че на живо е много красив и стилен.

# 119
  • Мнения: 281
В сравнение с Колдплей, парчето звучи като читалищна банда, а клипът му е като правен в час по трудово обучение.
Лично мое мнение.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт