Не си купувайте шампоан шаума

  • 14 811
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 738
Това са просто най-нисък клас шампоани. И аз се  обърках един път- повече не Naughty

# 16
  • Мнения: 621
и аз съм от недоволните - скалпа ми започна да се бели  и го изхвърлих #Cussing out

# 17
  • Мнения: 205
Хм, интересно! И аз съм много доволна от кафевите шампоан и балсам. Редовно се връщам на тях, каквото и друго да пробвам. Различни хора-различни коси!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз съм много доволна от техните шампоани и балсами.Позвала съм почти всичките и ми се отразяват много добре на косата.Но ми ги носят от Германия,от тук не съм купувала Thinking

# 19
  • софия
  • Мнения: 376
и аз от недоволните,на мен също ми носят от Германия,като че ли са по-добри от тези продавани  тук,но пак не ми се отразяват добре на косата

# 20
  • Мнения: 1 224
На мен много ми харесва ПЪК !  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз си купих съвсем случайно един кафяв на Шаума с мирис на кокос и съм толкова доволна, че си купих и втори път Laughing

# 22
  • Мнения: 60
Точно от един на Шаума против пърхут ми се появи още повече. И аз съм против Peace

И при мен абсолютно същото нещо се получи.

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз съм много доволна от техните шампоани и балсами.Позвала съм почти всичките и ми се отразяват много добре на косата.Но ми ги носят от Германия,от тук не съм купувала Thinking
Доволна съм от шампоаните-ползвах ги близо година. Peace

# 24
  • Мнения: 1 120
Аз се излъгах да си взема веднъж от розовия. Косата ми на другия ден се омазни. Не ми допадат Naughty

# 25
  • Мнения: 1 243
Ехх с тези гръмки заглавия! ooooh!
Нали на всеки му понася по различен начин даден продукт! Аз съм ползвала шаума, не ми харесват кой знае колко шампоаните им, ама чак пък да се лющя и беля...не! А балсамите им за моята коса не са никак лоши!

# 26
  • Мнения: 928
.... на всеки му понася по различен начин даден продукт! ...................
Преди 6-7 години ползвах само такъв шампоан и бях доволна, като се има в предвид цената му.Поне преди струваше около 2.50лева/ в момента не зная/. Подкрепям мнението на Bellucci  Peace

# 27
  • Мнения: 1 802
И аз не съм доволна от него,  много отдавна спрях да го ползвам. Но, не мога да отрека, че в началото беше хубав шампоан! Балсам на тази марка не съм ползвала.

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и на мен така ми стана.
купих си шампоан само веднъж, не съм повторила нищо от тази марка.
косата ми 'седеше' като замърсена след като се изкъпах, сърбеше ме ужасно и капака беше пърхут!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 160
Аз пък съм много доволна от него, от доста време използвам кафевите шампоан и балсам и косата ми си е супер, явно си е до коса  newsm78
И на мен кафявия шампоан ми е идеален, балсам не ползвам, но май само от тази марка нямам оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт