Имам гинекологичен проблем и спешна нужда от съвет! Моля да ми помогнете..

  • 8 156
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Моля за съвет! Аз съм на 30г. След раждането на второто ми дете постоянно ми кърви. Ходила съм по лекари но никой не може да ми каже къде е проблема. За това постоянно съм на противозачатъчни и вит. С, но вече и те не ми помагат. Правила съм цитонамазка и хистероскопия резултат никакъв.

# 16
включвам се малко късно, но относно добър лекар гинеколог във Варна и жена има клиниката, която е точно срещу Света марина (терапията) - на втори етаж! Жената е много мила!

# 17
моля за помощ!преди 4 дни ми дойде,а от 2 дни имам сърбеж и леко зачервяване.имам съмнение че може да съм алергична към превръзките,но не ми се вярва,защтото ползвам само тази марка.моля помогнете ми!благодаря предварително!

# 18
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
А защо изключваш превръзките като възможност  Rolling Eyes Това, че са една и съща марка нищо не значи. Има различни партиди  Confused
Иначе идея си нямам какво друго може да ти има Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 32
За различни партиди превръзки сте прави, аз самата си препатих от един и същи вид, но явна различни партиди и се изринах, появи се сържеж... неприятна работа! Смени ги!

# 20
  • Мнения: 3 459
А защо изключваш превръзките като възможност  Rolling Eyes Това, че са една и съща марка нищо не значи. Има различни партиди  Confused
Така е  Peace

# 21
...predi 2 dni izgubih destvenosta si no o6te ne e sprq da mi k1rvi ..... ne e non stop em kogato otida da pi6kam i se izb1r6a...tova normalno li e? (think)

# 22
Da...tova e normalno, i s men be6e taka, kyrvene ima6e i pri sledva6tite 2-3kontakta  Rolling Eyes no 6te se opravi6  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт