Virtuose di Lancome - НЕВЕРОЯТНА Е

  • 2 603
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 865
Кви 80 лева, бе хора мили...
Ориентировъчно Ланком - около 40-45 лева.

Аз имам Хипнос и съм изумена колко леко стои на миглите и как не се размазва след 6-тия час, и как не дразни изтормозените ми очи. Взех я от Ягодка за около 40 лв. Следващата ми спирала ще бъде пак Ланком. Наистина са много добри.

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 16:44 от Beth

# 16
  • Мнения: 738
Кви 80 лева, бе хора мили...

Ама аз не казвам, че съм я купила, просто имам мостра. Купувах си крем, поисках си мостра и ми дадоха...

# 17
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Кви 80 лева, бе хора мили...

Ама аз не казвам, че съм я купила, просто имам мостра. Купувах си крем, поисках си мостра и ми дадоха...
Наоми, къде ти я дадоха тая мостра? Ако в Бургас се е случило това, съм изумена. Иначе спиралите на Ланком са около 50 лв. От Ягодка ще ви излезне почти наполовина.

# 18
  • Мнения: 738
Кви 80 лева, бе хора мили...

Ама аз не казвам, че съм я купила, просто имам мостра. Купувах си крем, поисках си мостра и ми дадоха...
Наоми, къде ти я дадоха тая мостра? Ако в Бургас се е случило това, съм изумена. Иначе спиралите на Ланком са около 50 лв. От Ягодка ще ви излезне почти наполовина.

В Еврос Peace Ама защото са ми приятелки Mr. Green Имам и около 60 мостри на парфюми, направо няма смисъл да си купувам Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 114
Аз лично ползвам Hypnose на Lancome и съм мн доволна.или 42 или 52лв беше,не съм сигурна

# 20
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ми щом казвате ,че е хубава ....ще си почъчам на дядо Коледа да ми донесе... Heart Eyes

А каква е тая мостра на спирала ?  Shocked За пръв път чувам...малка спиралка ли са сложили в списанието, или..? Rolling Eyes

Има такива мостри, аз имам на Клиник, същата като оригинала, просто по-малък грамаж. Иначе как ще ме навият да си купя спирала от 80 лв без да съм я пробвала? Grinning
Кви 80 лева, бе хора мили...
Ориентировъчно Ланком - около 40-45 лева.
Аз мисля че момичето ,говори за Клиника,а не за Ланкома..

# 21
  • Мнения: 738
Точно така Кетри, ама нали все съм неразбрана... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 865
И за Клиник да говори - пак са $25-30 (най-скъпите)

# 23
  • Мнения: 738
И за Клиник да говори - пак са $25-30 (най-скъпите)

Аз не пазаря от Ягодката, там и парфюмите са с 50 лв долница. Ела да ти покажа тука колко струват. Закръглих на 80, но са там някъде.

# 24
  • Мнения: 9 865
Аз тази цена не съм я взела от Ягодата, по спомен. Не знам коя спирала на Клиник клони към 80-так, но не водим спор. Сори.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 890
В ягодката ланкомските са по 25 $ май ...То да ви кажа мостра от 2 гр. си е голяма далавера, като се има предвид че Мастърпийс-а е 4.5 гр спиралата, една мостра е все едно половин спирала.  Joy

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
ОК, зарибихте ме. Казвайте сега откъде да я поръчвам на най-тънка цена че списъка за дядо Коледа и без нея беше дълъг.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Ясно е ,че в Ягодата е най-евтина:)
Грешкааа-няма я Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 21:23 от Исайкова

# 28
  • София
  • Мнения: 1 890
Ясно е ,че в Ягодата е най-евтина:)
Грешкааа-няма я Simple Smile
  Точно тази я няма  Simple Smile , другите ги има.  Wink

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз бих я изпробвала, жалко че това списание го няма и тук. Мострата излиза добра цена, че и списание бонус  Mr. Green

А тук в Бонжур дали ще я има?

Общи условия

Активация на акаунт