Мъжки крем за лице?

  • 7 868
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 732
Нивея е предпочитана от мойте познати в този ценови диапазон и не обиждай мъжо си на гей Joy-това може само да те радва ,че имаш човек до себе си който държи на хигиената си и външния вид,а не е някой Бай Ганьо...... Laughing

Така е, държи вярно, вчера като ми се изтъпани: "искам крем против бръчки, вечерен, за след бръснене, подхранващ".
Облещих се!!!! Цяла продуктова категория създаде.
Викам, "ползвай МОЙТА Билка" - не ще, не харесвал кутийката, евтина била.

Значи за мен може евтино, за него не! Не гей, ами... Laughing

 не мисля 4е watershadow използва мъжки серии,ако съм го изтълкувала неправилно извинете


Така е, мъжка козметика още не ползвам  Laughing

Само се опитах да отбия номера, като му пробутам моята женската Simple Smile Разбира се, не се получи.

Благодаря на всички, отзовали се на вопъла ми!  bouquet

Ще погледна Нивеа първо как е, ако пък му е чак толкова чувствителна кожичката, ще видим дали фирмата няма да му направи по-скъпо
подаръче за рождения ден.Simple Smile

От мен Шисейдо няма да види, то е ясно Joy

# 16
  • Мнения: 1 666
Уби ме с това "моят гей"!  hahaha Joy
Иначе и аз бих ти препоръчала Нивея - сносни цени и качество. Моят не е "гей" в този смисъл, но веднъж имаше мостри на мъжката серия към комплект, който аз си купувах, та като поседяха прилично дълго време без желание от негова страна да ги пробва, реших аз да ги изпробвам - хидратират добре.
И определено не допускай той да надмине твоя ценови клас Naughty... или поне и ти вдигни твоя! Справедливост трябва да има на тоя свят! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 061
Моят ползва Clarins и е очарован. Сега го привършва и е решил да мине на Lamcome, заради рекламата с Клайв Оуен, който му е любимец. Аз го научих на тия козметики и той се разглези здраво, но.....не съжалявам. Няма само аз да съм хубавица, я! И той ще се мацоти да не се сбръчка Naughty  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 2 019
Моят мъж е с чуствителна кожа и Нивеа хич не му хареса. Сега ползва Матис, Клиник също му харесва.

# 19
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Аз купувам на моя мъж Intesa. Изразходил е вече няколко опаковки и засега е доволен. Само че той е още млад и го ползва основно за овлажняване. След някоя друга година, живот и здраве, като му потрябва крем против бръчки, ще му търся от по-скъпите марки.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
моят мъж ползва серията на Виши и е много доволен. Имат хубав крем за лице и не е толкова скъп като гореизброените.

# 21
  • Мнения: 1 045
Афтършейв с балсам за след бръснене или крем за лице не разбрах  Rolling Eyes
Първия го има към почти всеки мъжки парфюм и всички са хубави а специално за крем мога да препоръчам Aquapower на Biotherm  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 732
Афтършейв с балсам за след бръснене или крем за лице не разбрах  Rolling Eyes
Първия го има към почти всеки мъжки парфюм и всички са хубави а специално за крем мога да препоръчам Aquapower на Biotherm  Peace

Кремче търсим.

Вече реших, тръгвам за Нивеа. Да не става твърде красив и скъпонамазан, че няма да мога да се доредя да му се радвам.

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ще остане доволен от Нивея! Peace

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Афтършейв с балсам за след бръснене или крем за лице не разбрах  Rolling Eyes
Първия го има към почти всеки мъжки парфюм и всички са хубави а специално за крем мога да препоръчам Aquapower на Biotherm  Peace

Кремче търсим.

Вече реших, тръгвам за Нивеа. Да не става твърде красив и скъпонамазан, че няма да мога да се доредя да му се радвам.
Правилно! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт