Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 41 553
  • 448
  •   1
Отговори
# 360
  • ВАРНА
  • Мнения: 5 287
Бях преустановила за известно време МАСКАТА ,но сега я подкарвам пак.В основната смес добавих 2 пъдпъдъчи яйца.
Някой пробвал ли така?

# 361
  • Мнения: 3 050
Не съм пробвала с такива яйца но знам че са много полезни така че едва ли е зле  Peace  Peace
Вече ми изсъхна косичката.
Добре че не отидох на рожденния ден че там било много опушено...
Косата ми дали от шампоана на клоран или не знам от какво, но има силен блясък Peace
Не виждам накъдряне и някаква по-специална промяна но това е първата ми маска с тривитаминола  Peace ще чакам ефекта да знайте  Naughty  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Радвам се, че много косми не паднаха  Grinning

# 362
  • Мнения: 1 218
Цитат:"Здравейте моми4ета   bouquet
Много приятна е вашата компания и се надявам да приемете още една дългокоска сред вас  Mr. Green "

  Дългокоске, Djindjari, хайде покажи снимки "сега" (а по- нататък "след")! Wink
ОООООооо това е идея reputo   newsm51
ще се щракна утре , ама за преди това(преди маската)... ще изнамеря някоя стара снимка ...
Аз днес направих сефтето и резултата е о4ароващ   newsm44  Браво на този който е измислил маската, браво и на вас затова, 4е сте я доразвили перфектно и я споделихте тук във форума   smile3521 Може ли да помоля някой (ако не го мързи )да ме провери относно съставките за днес ,които бяха : 2 суп.л тривитаминол, 1 суп.л. бадемово масло, 1 суп.л. стимулант на Икаров, по 1 суп.л мед, ракия 1 жълтък . Газ неможах да намеря ... за другия път ще се погрижа.
И да питам 2 пъти или 1 път седми4но се маскирате ...
Лелей и се надявам да не ме биете,  fight  4е не съм из4ела материала в старите теми ...

# 363
  • Мнения: 3 050
Добри съставки си сложила  Peace  Peace

# 364
  • Мнения: 2 827
Djindjari според мен съставките са екстра, които си сложила, а иначе мисля че два пъти седмично е добре да си слагаш маската Grinning

# 365
  • Мнения: 1 218
МНОГО БЛАГОДАРЯ
на Far Away и на iguanka Hug , за проверката.    bouquet
И дано скоро да се хваля с нова косица  Mr. Green зна4и запо4вам 2 пъти седми4но
Нямам търпениееееееее да дойде време за другата маска, и се 4уда къде дремах досега , 4е не Ви открих по-рано ...
Голяма съм  newsm57

# 366
  • Мнения: 3 050
Ето снимки от мен ( от днешната маска) Stuck Out Tongue Winking Eye
Click                   Click

Djindjari за нищо  Peace
Лекичка ! Kissing Heart

# 367
  • Мнения: 2 827
А моят ден за маска е чак в неделя Crossing Arms
Очаквам с нетърпение ефекта Flutter

# 368
  • Мнения: 1 801
iguanka  Shocked СУПЕР!   bouquet

# 369
  • Мнения: 965
Djindjari , добре дошла и от мен!  Hug
Радвам се, че се увеличава групата на дългокоските с примерно поведение  Peace Поздравления за теб!!!

 iguanka , страхотна ти изглежда косата, браво!  Hug
Почти като в рекламите.... пък и твоята е от естествена грижа, а техните - куп химии по главата  Whistling

Аничка, честитооооо... поздрав и от мен! Знам, че ще бъдеш зашеметяваща булка   bouquet

# 370
  • Мнения: 4 496
2 суп.л тривитаминол, 1 суп.л. бадемово масло, 1 суп.л. стимулант на Икаров, по 1 суп.л мед, ракия 1 жълтък . Газ неможах да намеря ... И да питам 2 пъти или 1 път седми4но се маскирате ...

Лимонов сок смяташ ли да слагаш? Или оцет?

Моите дни за маска са понеделник, четвъртък, неделя, сряда, събота, вторник, петък...и т.н. Значи имам една седмица с три маски. Flutter
Игуанка, много красива коса! Направо коса-мечта! Crazy

# 371
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Момичета,ще се изям.Цял час си играх да ви пиша рецепти за косата от една стара козм.книга и всичко отиде по дяволите. #Cussing out

# 372
  • Мнения: 4 496
и всичко отиде по дяволите. #Cussing out

е, няма само ние да сме хубави... Joy Joy

# 373
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Днес е и моят 2-ри ден за маска, сложих: тривитаминол, бадемово масло, мас, ракия, жълтък, кисело мляко и мед. Махнах газта,защото много ми миришеше предния път. Сега ще чакам резултата.  Hug
Този стимулант на Икаров, така ли пише на опаковката "Стимулант за коса" или ....?

# 374

Общи условия

Активация на акаунт