Търсим си КОЛИЧКА - ПОМАГАЙТЕ !!!

  • 7 414
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 795
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3059
Тази е от малкото с четири гуми, които ми харесват. Предлага се и кош за новородено.

# 16
  • Мнения: 204
Първата която си посочила най-много ми харесва. Има всичко което според мен е важно. Аз също предпочитам с 4 колела.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 020
Мак ингланд принцес
Отговаря на условията и струва около 220лв
Peace  На същото мнение съм!
Ние също сме се спряли на тази количка - препоръчана ми е от доста майки. А май и отговаря на условията които си поставил

# 18
  • Варна
  • Мнения: 443
Cangaroo Vision! Simple Smile Ние сме с такава - отговаря на всички посочени критерии и е около 290-300 лева!!!

# 19
  • Мнения: 75
kokomania, на нас също ни предстой покупка на количка. колебая се между две възможности и ми се струва, че те покриват и вашите изисквания. моделите който съм харесала са:
маг ингланд куини- 4 големи единични колела, преносим кош за новородено, седящ кош с пет позиции на облегалката(има легнало положение); покривало за крачетата- цена 297лв; може да се види в магазин щъркел
кангару виктория- 6 колелета задни единични предни двойни завиващи с възможност за застопоряване; обръщащ се кош с напълно легнало положение и пет точков колан- цена около 220- 240лв; допълително може да се вземе преносим кош за новородено (около 120лв) и/или кошница за кола.
чиполино бевърли също ми се струва не лош вариант
успешно пазаруване ви желая

# 20
  • Мнения: 1 117
Ние сме с Маг ингланд принцес. За Боби е много удобна - широка , с хубави гуми , че да не друса по " прекрасните " ни улици . Само на мама й идва малко тежичка Wink...

# 21
  • Мнения: 60
Благодаря Ви на всички от сърце!

На фона на всички мнения реших да  обиколя и да проверя (доколкото е възможно ) всички  най-споменавани колички.
Вече бях в Магазини Щъркел и пробвахме Маг Ингланд , а сега дочух , че Кенгуру имат магазин някъде в Илиянци.
 
Дали го знаете  къде е точно?
 
Има ли нчкой който е пазарувал от там ?

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Магазина на Кангаро на Илиенци се намира на входа на МОЛ Илиенци.
Като влезнеш от главния вход, откъм трамваите, вървиш само направо, стигаш до административните сгради и покритите базари и свиваш наляво. МОЛ-а всъщност е част от тези сгради, магазина е на входа му. Ще го видиш, магазина е с големи стъклени витрини, отвън изнасят детски колела, пише си Мони и Кангаро. Има всичко на Кангаро и Мони, той вносителят е един.
Имат и друг павилион на Илиенци. Тръгваш пак от главният вход и вървиш навътре. Вдясно има едни малки преки с павилиони. За съжаление не помня точно в коя пряка е техният, но те и преките не са много, ще го намерите, извън павилиона винаги изкарват доста колички, триколки и детски колела.
Съвет от мен-не забравяй да си търсиш гаранцията и касовата бележка, че малко се "разсейват".

# 23
  • София
  • Мнения: 1 020
Магазин на Кенгаро има и на Сливница. Ще потърся сайта и ще го пратя. До колкото знам цените са същите както и на Илиенци.

# 24
  • Мнения: 60
МНого благодаря предварително
 Мислим с Жена ми да купуваме количката тази събота (макар че БЕбо ще се появи чак Февруари) - но вече нямаме нерви да  разглеждаме Simple Smile

А аз пак да попитам - има ли някой който е ползвал Кенгуру Инфинити  - нека да си каже мнението !

# 25
  • Мнения: 373
Моята количка е ABC Design модел Астро , и мога да кажа , че съм адски доволна от избора си. Количката е адски маневрена (имам доста богата база за сравнение, в смисъл , че съм пробвала количките на много други мами) , не е тежка, има две големи гуми отзад и две по-малки отпред.Пробвали сме я с мъжа ми даже и в планината, и сме доволни.Нямахме затруднения.
Количката има зимен  (изолиран, изцяло хоризонтален) и летен кош (с 3 положения на гръбчето), и четирите и гуми се махат лесно , ако се появи проблем при набутването в кола.Сгъва се адски лесно и бързо, без излишни усилия. Струва 730лв.-не е никак малко ,но определено си заслужава.Simple Smile
Надявам се да съм била полезна Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 149
Здравей  KAMELIA77

Благодаря за помощта , но за съжаление нито една от количките които предлагаш не отговаря на нашето желание за 4 бр ГОЛЕМИ  ГУМИ.
ЧИКО  е с 6 а останалите с 8 бр и при това са среден размер.  Ние бихме искали да са големи  , за да може да разхождаме бебока в гората и планината без да се притесняваме от неравни пътеки !

Имаш ли идея за такъв вариант?

Мерси !
кенгару Инфинити...чакай да я видя кой модел е.
Иначе Кенгаруу имат големи гуми и са доста маневрени, не са леки обаче!
Така. Видях инфинитито, виждам само една забележка. Кошът се захваша някъде по средата, т.е. самото окачване е в 2 точки или бъркам?
Вижте тази, на 4 колела е, предните са малко по-сближени, но не е нестабилна. Ползва я роднина, доволна е.
http://911.bg/a2/offers.asp?p=2096332
Ако все пак сте се спряли на модела и няма какво да ви разубеди - купувайте! И да се ползва с кеф от едно семейство с прекрасно и здраво бебе!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 020
Ето това е сайта на вносителя на Кенгару: http://www.moni.bg/index.php
Само да ви питам защо бързате с количката? Аз също чакам бебе и то декември и решихме да я вземем след като родя по простата причина, че гаранцита тече от датата на покупката, а като я вземете 2-3 месеца и си седи в кашон е малко безмислено според мемн. Това е вещ коята може да се счупи и не е ли по-хубаво да се вземе и веднага да почне да се ползва.

# 28
  • Мнения: 1 170
http://911.bg/monitrade/pi/Extr_pokr-resized.jpg
Е тòва ми е любима количка! Аз съм с КЕнгуру Виктория (217лв) и съм си доволна, но не ви отговаря на изискването да е лека. Та тази, която препоръчвам е на моя близка и наистина е много удобна, алуминиева е и за това не тежи колкото собикновените комбинирани.  Peace
Успех в избора... и раждането Hug

# 29
  • Мнения: 3 116
http://www.shtarkel.com/koli4ki.html - на този сайт може да видите моделите на маг ингланд Wink

Общи условия

Активация на акаунт