Стара Загора 40 - зима е...да извадим кожусите

  • 12 238
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Снощи бях в Паша ....почувствах се на Rush Street, Downtown Chicago, или Саманта в Секса и града....невероятна атмосфера, не мога да повярвам че и в нашият град има такова 'чудо'...музиката снощи беше точно по мой вкус - deep house & trible, smooth jazz, R&B, ... няма друго такова заведение в града... дано не се 'развали'....перфектно е за женски партита...
Какво съвпадение, точно снощи питах Даниел дали знае нещо за бившия Онийл, че получих поръчка да търся заведение за нова година.
Той каза, че се наричал "Паша" и само толкова. Направо да не повярваш, че не ми даде подробности Wink
Я, разкажи повече... не че няма да го направиш след малко наживо, но и другите да са информирани. Има ли кухня? Добре ли готвят? Хубави ли са сервитьорите? Такива работи Simple Smile

# 16
  • Мнения: 449
Честито и на Ива, и на Злати за успешно взетите изпити   bouquet
Ами щом е толкова готино това ново заведение, защо да не отидем там след ресторанта на 14ти? Щото и аз въобще не съм въодушевена от идеята да се забия в Орфея и да ми гръмне и без туй изгърмялата глава  Tired
А и за Нова година не звучи зле...
Хапчо, да минаваме ли на лични вече за паричките?

# 17
  • Мнения: 6 243
Джейд, в "Паша" няма кухня. Сервират мезета и ядки, а за вбъдеще планират и сандвичи, но още не ги предлагат.

Иначе мястото е супер. Но трябва да се побърза за резервация, там е фул дори и през седмицата в момента, какво остава по празничните вечери през декември.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Значи ми отпада като вариант за НГ.
Как ще си задоволим българщината без едно здраво новогодишно преяждане Mr. Green

# 19
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
стига с това яденеееее , пийз!  Praynig
 ми ако има бременни- така описателно и апетитно е наредила масата Тигърчето-та да ти се прияде  Blush

# 20
  • Мнения: 753
ами в Паша няма кухня, стартират в 20.00 часа и са отворени докато има хора, прилича на 'Мохито' в София - http://www.motto-bg.com/bg/index.html
но е много по голямо, в смисъл атмосферата не обзавеждането..

....няма как да го опиша, трябва да се пробва

# 21
  • Мнения: 6 243
Момичета и момчета,
току-що се връщам от дом "Незабравка". Доста неща имаше за казване, така че да почвам от единия край:

Децата от дома ще организират коледен базар. Все още не се знае къде и кога, но когато се уточни, ще пиша пак, за да може тези от нас, които проявяват интерес, да отидат и да си купят от красивите сувенири.

В момента в Дома тече ремонт - понастоящем на кухнята, а след това, и на пералното помещение. Радина разполага с пари за ремонта, така че там няма нужда от нашата помощ. Но имат остра нужда от играчки - колички, камиончета, кукли, конструктори. Моля тези от вас, които имат излишни играчки и могат да ги отделят, да го направят. Пишете тук в темата или на лични, за да зная кой може да се включи в "акцията" и по-късно да се уточним за начин да ги занесем в Дома.

По същия начин могат да се приготвят и запазени зимни дрешки и обувки за деца от 3 до 7 години, на тях винаги им трябват, защото се налага честа смяна.

# 22
  • Мнения: 855
Снощи бях в Паша ....почувствах се на Rush Street, Downtown Chicago, или Саманта в Секса и града....невероятна атмосфера, не мога да повярвам че и в нашият град има такова 'чудо'...музиката снощи беше точно по мой вкус - deep house & trible, smooth jazz, R&B, ... няма друго такова заведение в града... дано не се 'развали'....перфектно е за женски партита...
Нали? Супер яко е  Peace Аз се познавам с управителя, имам и телефона му, могада го дам, ако решите да сте там и го нямате, НО имайте в предвид, че за там резервацията, трябва да я направите още тези дни, защото наистина е фул от всякъде  Confused

Ивелина, Тигърче, ИваАви - нищо не сте казали за коледното парти. Да ви броя ли - сами, с мъж, с двама мъже!?
Аз май няма да идвам  Rolling Eyes От работа една дружка, която е канена на  банкета на Булгартабак- София ме вика с нея. А той ще е на 14-15.12. в Хисаря, в някакъв готин спа хотел  Crazy и всичко ще е безплатно и яко съм се натокла за там, обаче Жоро ме пуска, само ако някой гледа Сисон  Rolling Eyes , щото е на работа... А майка и тя е на работа  Rolling Eyes Уффф а така ми се ходи и сега се чудя какво да правя, но по принцип за Хисаря съм се ориентирала  Sunglasses

На отличничките, честито  Hug

# 23
  • Мнения: 119
Здравейте!
Знае ли някой подходящо заведение ( сладкарница) за празнуване на детски рожден ден?

# 24
  • Мнения: 9 483
Здравейте  всички! Hug

Честито на Ива и Злати!  bouquet Успех и на следващите!

sladka hapka-аз ще се включа в акцията с играчки -нямаме дрешки за над 2г.все още Simple Smile

Не знам каква е бройката за Коледния купон, но предвид че "Скалите" е на зали и не знам можем ли се събра всички в една newsm78, отправям предложение за още едно ново, хубаво, с добра кухня и нормални цени ресторантче-"Мерис". Адреса не знам-намира се на първата успоредна на "Отец Паисий" /посока запад/ и "Цар С.Велики". Не се вижда от "Цар С.Велики, защото уличката на която е, се запушва от тотопункт на въпросната главна-демек ресторанта е зад него
Утре ще имам телефона и ще питам /ако искате/ за подробности-свободно ли е...куверти.. и т.н.
Доколкото схващам, идеята е след ресторанта да продължим в "Орфей"?

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
MTV, питай също дали ще могат да изтърпят шумна компания Wink

# 26
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
мисля  , че улицата е Херината т.е "Света Троица" newsm78

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Здравейте!
Знае ли някой подходящо заведение ( сладкарница) за празнуване на детски рожден ден?

Дай 5 лв. и ще те консултирам... С най-големи подробности... Mr. Green
Че досега, все консултирам и си дават сметката за петте лева... Ама нъцки - никой не превежда...

# 28
  • Мнения: 426
Аз ще ти преведа, само кажи къде /като изключвам Универсалния и Шоколада/?  bigdance2

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
мисля  , че улицата е Херината т.е "Света Троица" newsm78
Ааааа аз се сетих къде е. ЗНачи от нас като тръгнете надолу по нашата уличка в ляво се пада. Но аз съм ходила лятото там и не бях очарована много де. Може и да се е променило от тогава  Simple Smile
Експри стига си забогатявал на гърба на бедните неинформирани души Mr. Green
Иве и аз искам такива приятелки дето им дават безплатен СПА център в Хисар  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт