Стара Загора 40 - зима е...да извадим кожусите

  • 12 272
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 280
Не знам сервитьорката дали е била в цикъл,ама като гледам ти колко си капризен,явно си с ПМС.

# 61
  • Мнения: 6 243
Нищо й нямаше на сервитьорката, не му обръщайте внимание.
Не че е от тия, дето ми иде да им скоча, ама си беше една напълно стардартна Старозагорска сервитьорка - глуповата, глуха и много млада. Почти като в песента - "боса, нахална и млада". Само дето не беше боса.

За парите - струва ми се, че парите, които заделихме за Петрово от приходите от базара, си стоят, но има и едни пари, които дойдоха по линия на Клуба на работодателя. Тях ви предлагам също да разделим на две - за Петрово и за "Незабравка".

Дидо, ти пък кога сколаса да се видиш с Радина?

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Парите от Клуба са за шкафчета в Петрово! Доколкото разбрах толкова трябваха. (хората още чакат да ги поканим на връчването на дарението, между другото)

# 63
  • Мнения: 280
Роси...и аз съм била сервитьорка.Че и боса,че и млада,дали съм била нахална...не помня. EmbarassedСкромност,скромност,скромност!!!

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Дидо аз също нямам нищо против парите да се изразходват за доплащане за бойлера. А нещо за коледният им базар разбра ли се ? И последно на Скалите в коя зала запазихте местата и за после запазил ли е някой места ?

# 65
  • Мнения: 11 329
Хероооооооооо, шти опъвам ушите!!! Crossing Arms
Нямаше линк за тази тема в старата и аз чакам като кон на празна ясла!
Добре, че беше Експрес да ме светне! Naughty
Не мислите за бедните роднини на запад и това си е.

На питането за дома - аз мислех, че вече отдавна сте вложили парите, нали щеше да се купува плат за чаршафи (по бегли спомени на старческата ми тиква). Щом има достатъчно налице, няма какво да се мисли, ония циции от кметството като не отпускат пълната сума, да знаят, че има и граждани с будна съвест.
По темата - дрешки и обувки, имам бол, обаче как да ги пратя Thinking
Мога да поразгледам офертите на частните пощи тук и ще видя какво ще измисля по въпрос.

# 66
  • Мнения: 6 243
Злати, ти никога не би могла да си толкова отнесена... но имаше нещо арт в това девойче - ходеше като по облаците, сякаш цяла нощ е карала на абсент. Какво е виновна, че ние все й искахме това или онова.

*********************

Има една сума за шкафчета от парите, които се събраха от Базара в Общината и в Съда.
Щом волята на дарителите е такава, няма да се ползват за дом "Незабравка".

Между другото, пропуснах да пиша, че Радина поиска съгласието ни, закупеният от нас полар, да се използва за ушиване на дрехи за децата, вместо на одеяла. Двамата с Таткото на Ива си позволихме да дадем съгласие от името на всички, надявам се, че никой няма против.
*************************

Краси, залата е на първия етаж - има едно доста голямо сепаре точно срещу бара, което е отделено от останалата част от залата - то е само за нас. За след това не е запазвано нищо.

# 67
  • Мнения: 6 243
Не мога да си пусна мнението, бе!

Вечи, парите от базара, бяха разделени на две - за Петрово (които стоят), и за "Незабравка". За "Незавравка" аз лично бях ангажирана да уредя закупуването на хасе и полар, за ушиване на спално бельо за децата от дома. Със съдействието на Даниел (ако не съм забравила вече подробностите), платовете бяха докарани в Стара Загора от София.

За децата от Петрово трябваше да се закупят скринчета. Именно това не е направено.

За дрешките - не се набутвай в разходи. Много ти е скъп транспорта. Дай ги при вас в Червен кръст или някоя църковна организация. Тук доста успешно събираме дрехи, когато се налага.

# 68
  • Мнения: 280
Роси,Борис няма ли да се представи на Коледното парти?Пусто любопитство.

# 69
  • Мнения: 6 243
Не, за съжаление има друг ангажимент по същото време.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ей, беше зажадняла сталозагорската женска форумска общественост за нещо свежо мъжко...
Пък то, пак със старите пръчове ще си върви стадото...

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Вечерница ни ма бий...отдавна съм сложила линк от старата тема към новата  Crossing Arms
За бойлера разбира се съм ЗА.
Сега за коледното...аз нали все неразбрала...пък уж не съм руса Rolling Eyes ЗНачи куверта става 20лв......или аз не разбрах. ВТоро - Що ходите да опитвате без мен Crossing Arms Питам? рИспект никакъв значи!!!!! Twisted Evil Трето - сержи все още не знае нарядите...да взема да дам пари пък ако е наряд ще я мисля някаква. Кога ще давате капарото? За виното - това 5лв. да не е някакво наливно? Питам просто. ЗНам, че въпросите са ми много ама като не ви виждам та за това питам. Нали трябва да съм все усведомена.
За Борис....ми ако ще...то ангажименти все...желание като има човек си е друго Crazy

# 72
  • Мнения: 6 243
Хере, кувертът е 15 лева без виното. Но като се размислихме, решихме да поръчаме и 8 бутилки вино - по половин на човек. Вино имат по 10 лева. Имат и по-скъпо, но самосиндикално не вървеше да избираме от скъпото. Но тия на Менада и Асеновгргадските са по 10 лева.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ааааа добре. Обичам мавруда на Асеноград...дава резултати Mr. Green

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ей, беше зажадняла сталозагорската женска форумска общественост за нещо свежо мъжко...
Пък то, пак със старите пръчове ще си върви стадото...
Експри кво по-свежо от сержи за мен бе Twisted Evil Той Борката не е младо агне....вълчо иска свежно агнешко. Ако ще стъпвам в лайната поне да е нещо по-младо от сержи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт