Баници Белла

  • 2 313
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Е,ти ако си решила да се изкараш голяма готвачка,естествено,че баницата няма да става.

Не бе мацко, не виж, че съм бременна видях тестото, доядоха ми се мекици и така  Embarassed Joy
Е,вярно,че си бременна.Всичко най-прекрасно ти пожелавам.

# 16
  • Мнения: 2 161
Благодаря за отговорите и се извинявам ако питането ми е станало повод за спор,аз обаче обичам -бързо,лесно,вкусно и ще ги пробвам.
Аз със бременна никога няма да споря,защото не искам да я разстройвам и вълнувам излишно.

# 17
  • Мнения: 765
 Убедена съм , че възпитанието е много по - просто нещо , отколкото си мислим .Не желая да ограничавам мисленето на детето си отсега. Глагола "крада" съществува и има преносно значение в някои случаи . Самият акт на кражба  е неестествен за мен и детето ми няма да стане крадец, заради реплика от реклама, а ако стане няма да е заради БЕЛЛА.
  Не се задълбочавай в маловажните неща . Това е буквализъм, а въображението , смятам, трябва да се насърчава за сметка именно на буквализъм като този , в който си изпаднала. Мисля че най - простото нещо е да обясниш на детето си богатството на думата. Писането на писма до БЕЛЛА е безсмислен акт, който няма да му помогне да разбере нещата по - добре.

# 18
  • Мнения: 158
Лошото е, че българинът е такъв! Все гледаме да не се задълбочаваме, да отминем, по ядосваме се и ни мине все си траем - а не трябва.....
Когато синът ми беше на 4 месеца бебе в пюре на "Ганчев" имаше стъкла!
Добре, че бях изсипала пюрето в шишето и биберонът спря стъклата......Гракнах така да се каже, даже ме снимаха във в. Труд и нищо, едно голямо нищо....само да ви каже от "Ганчев" едва ли не мен обвиниха, че съм сложила аз стъклата.....така, че дали ще пиша до Белла или не знам, че в България файда няма да има!...
П.С. Сори малко се отклоних от Баниците към пюретата Joy

# 19
  • Мнения: 677
Бе, друго си е Леля ви Мария да ви врътне една баница между две перални. И да ухае. Мммм...

# 20
  • Мнения: 2 161
Бе, друго си е Леля ви Мария да ви врътне една баница между две перални. И да ухае. Мммм...
Коя леля Мария?

# 21
  • Мнения: 9 865
Е как коя, дето пере с Бонукс.

# 22
  • Мнения: X
Бе, друго си е Леля ви Мария да ви врътне една баница между две перални. И да ухае. Мммм...
Бе, тя много ще да е врътлива тая леля Мария... Whistling

# 23
  • Мнения: 2 161
Леля Мария само пере и тича с приятелки.Аз досега не съм я виждала баници да прави.А,на първата реклама все досаждаше на един чичо.Антонио ли беше...

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Стъклата в пюрето и рекламата на Беллла нямат ама НИЩО общо.
Рекламата си е ОК.

Не е трудно да се обясни на едно дете, че рекламите са филмчета, които искат да те накарат да си купиш нещо, което ти всъщност не искаш и няма нужда да им се обръща особено внимание, ОСВЕН ако не са наистина впечатляващи с някоя нова ИДЕЯ.

# 25
  • Мнения: 2 550
дояде ми се баница  Thinking

# 26
  • Мнения: 2 161
Дъщеря ми като гледа реклама и редовно се провиква:Стига сте лъгали!

# 27
  • Мнения: 158
Стъклата в пюрето и рекламата на Беллла нямат ама НИЩО общо.
Рекламата си е ОК.

Не е трудно да се обясни на едно дете, че рекламите са филмчета, които искат да те накарат да си купиш нещо, което ти всъщност не искаш и няма нужда да им се обръща особено внимание, ОСВЕН ако не са наистина впечатляващи с някоя нова ИДЕЯ.

както написах по горе детето ми много добре знае какви и за какво са рекламите....
Споделям, че ме дразни рекламата на Белла

# 28
  • Мнения: 2 550
теб има ли нещо, което не те дразни
преди малко влязох в подфорум кино и те дразнеше филма "от местопрестъплението"
още два месеца и ще се успокоиш, надявам се

# 29
  • Мнения: 677
Смятам, че рекламните блокове, трябва да се казват "Съветите на леля ви Мария". И да се почне едно пиене на кола, телефони-мелефони, ехеееей...И само от леля ви, мноо ясно.

Общи условия

Активация на акаунт