Зима иде, сняг вали, ФЕВРУАРЧЕТО на топло си стои!

  • 16 942
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро!
Да започна с поздравленията   bouquet за Illinka и на emi_bademi
След поста на Гери, много се разтройх, като, че ли преживях наново всичко което се е случило и на мен Confused Цяла вечер бях с контракции... Sad в петък сутринта вече, бях много зле и ме прибраха в Майчин дом да ми вливат магнезий изкарах там до 23 часа  Cry Слава богу Praynig всичко е наред вече и съм по-добре Wink док ме придупреди, ако пак се случи направо да отивам , да не се помайвам, а да ме включват на система  Cry, оххххххх направо незнам как ще избутам още 2 месеца с тези контракции newsm78
Та исках да споделя , че стреса си е много силен фактор, пазете си нервите и по-спокойно Wink я карайте
Слънчев ден на всички  Grinning

# 226
  • Мнения: 668
Добро утро  Simple Smile
За разлика от други вечери този път спах като заклана. Почти не съм се будила. Но и късно си легнах, към 00:30ч. Сскоро такова геройство не бях правила.

Приятен (макар и мъглив при нас) ден на всички тумбаланки!  Hug



И приятна закуска  Heart Eyes

# 227
  • София
  • Мнения: 717
Добро утро!
Не съм се наспала, ама пък си дремнах до девет и половина. Сега ще се разходим с Лили, че вчера обещах разходка с нейната колчика. Ама каква мъгла е..... ooooh!
Лек ден! Simple Smile

# 228
  • Мнения: 4 242
Аз определено спя като заклана все още, не страдам от безсъние този път за разлика от бременността с Ивата. Изключвам 2-3 ставания до тоалетната, но на това съм свикнала покрай Ива, в смисъл не съм спала непробудно цяла нощ от 3-4 години.
Евил явно много си съпреживяла всичко мила, съжалявам че си се почувствала толкова зле и се е наложило чак в болница да лежиш. Дано нямаш повече такива изпълнения и доизкараш една спокойна и щастлива бременност до февруари! Praynig

# 229
  • Мнения: 85
Добро утро момичета
Откакто прочетох поста на Гери ми е много гадно. Не знам колко пъти започвам да пиша и се отказвам...Искам да кажа само че много съжалявам за случилото се...ще чакам да се похвалиш скоро с прекрасно здраво бебче. Изпращам ти много прегръдки и целувки. Бъди силна и вярвай че "утре денят ще е по-хубав от днес".
Честито на всички с поводи за празнуване и добри новини   bouquet

# 230
  • София
  • Мнения: 137
Включвам се за малко и аз. Няма да обяснявам колко ме разтърси мъката на Гери и даже не искам да повдигам случая пак и да се присещам, защото ме друсва страшна параноя Sad!
Честито на Илинка-Снежанка...това много ми хареса, защото и на мен ми напомняш за нея! Бъди най-щастливата и обичана жена до дълбоки старини!
Исках само да се похваля, че тази седмица си взех отпуска, за да се съвзема малко от работния стрес и да избегна поредната порция задаващ се такъв. Във връзка с това смятам да посетя училището на сп. 9 месеца, че сега ми се отваря време и ако някой от София и околностите възнамерява да направи същото, нека да ми пише и да се разберем:)

# 231
  • Мнения: 552
Добро Утро и от мен /то вече е обед ама както и да е .../
Аз си спинкам много добре и аз като изключвам някое и друго ходене до   WC... даж някой път и като труп и се притеснявам бебо като дойде дали няма да проспя някой важен момент  Crazy
Мери миличка и моя човек вкъщи ме ядосва и вчера съм плакала цял ден,а сутринта се събудих отново със сълзи на очите...Иде ми да го заколя  #Cussing out
Евил радвам се че всичко се е разминало...по-полека миличка,не се разстройвай.
Мен също много ме разтърси случилото се с Гери,но вярвам че е за добро  Praynig  Praynig  Praynig

# 232
  • Мнения: 384
 newsm12 Безсъние ли? Две вечери гледам до два през нощта филми и после ставам в 11.30 ч. Срамота! От утре съм на работа и ще си вляза в режима, за най-голямо мое съжаление. Този график за спане ми харесваше. Като цяло нямам никакви проблеми със съня - и преди и сега. В момента, в който се гушна в мъжа ми и съм заспала. По някое време като сомнамбул се придвижвам до тоалетната и се връщам по същия начин. Будя се за секунди, докато се намествам в леглото. Котьо също ме буди понякога, защото нощно време прелива от любов. Ляга ми на главата като перука, мърка ми и ми става едно топличко, топличко. Да се радва момчето още малко, че като се роди бебчо му спирам достъпа до спалнята.
Мери, Зузулина, да поживея една седмица с мъжете ви и ще станат кротки като памук. Аз съм като някакво непослушно дете, което непрекъснато поднася изненади. Вчера си разиграх поредния разсеян номер. Включих грешен котлон и разтопих една пластмасова кутия, която по случайност беше точно на него. Какво почистване ще падне - не е истина. Добре че моят мъж подхожда с разбиране към всички пакости, които правя. Преди време му развивах теорията, че с мен, ако не друго, се живее много интересно, тъй като никога не знае какво да очаква. Но честно казано понякога му се чудя как ме търпи Embarassed.

# 233
хей здравейте!
при мен е различно една нощ не мога да мигна а друга си спя добре.
забелязах че се будя по едно и също време да ходя до тоалетната.Казват,че организма се подготвя за нощни ставания за ,кърмени,завиване или просто да видим дали малките ни бобчета да ли спинкат сладко.

# 234
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен!
Мен безсъние не ме мъчи и Слава Богу! Напротив, спинкам си непробудно както и преди! Дано това, което казва Jesika_fresh не е съвсем така, иначе ще си остана неподготвена! Embarassed Laughing
Спокоен следобед от мен, че познайте какво отивам да направя  smile3507

# 235
  • Варна
  • Мнения: 187
при мен не е така преди почти не спеех,а сега си спинкам и понякога се претеснявам че като не стана детето в другата стая сигурно е отвито и ще настине

# 236
  • Мнения: 62
Здравейте и от мен,
Илинка много сте хубави, пожелавам ви много семейно щастие и разбиране.
За спането мога да кажа че доста си поспивам, по рано спиех и на обяд от известно време не ми се доспива следобяд, но напоследак пак ми се спи и си лягамда си поспя. Вечерно време пак си лягам и пак заспивам без никакъв проблем.
Е приятен ден на всички от мен, отивам да уча, че направо закъсах с ученето напоследък с тези следобедни дрямки.

# 237
  • Мнения: 70
ЗДравейте, момичета. Днес бях на изписването на един малък бебок. Толкова мило ми стана, че се просълзих. Ама те много мънички били тези новородени сладури, малееее...Дай, Боже и ние да изживеем тази неописуема радост.
Бургазлийки, чували ли сте с Баленка?Притеснявам се за нея, дано е добре baby_neutral
И друго да ви питам, нещо вече не усещам така активно бебето. Не съм се панирала още, ама от 1 седмица не усещам онези зверски шутове, с които малката ме събуждаше..СЕга е по-скоро като лекичко завъртане...някаква нова, странна акробатика newsm78

# 238
  • Мнения: 124
izidka това е защото на бебка и става тясно  Joy - все по малка ще и става боксониерката... Кажи и че след 2-3 месеца ще се премести в друго по - голямо жилище Joy
А за Светлето или Balenka - много съм притеснена и аз Краси. Светле, ако четеш форума дай знак че сте добре ти и бебка, че с всички се питаме на ЛС за тебе Sad Никакви новини, а определено не се чувстваше добре в последно време. Мислим много за теб  Praynig Чакаме добри новини Praynig

# 239
  • София
  • Мнения: 717
Evil, дръж фронта, още малко остана smile3525
Мери и Зузулинка, и аз нещо съм във вихъра си и май съм леко депресирана. Sad
Изида, новороденото наистина е много мъничко.  Спомням си, че Лили я събирах в предлакътника. Така сладко се гушкат... Heart Eyes
Пухка, пу пу, само така до края на бременността. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт