Баниците Бела водят до оргазъм

  • 3 984
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
OргазЪма е като зарята, бе. Нема, нема, па си ебе майката.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Само 4-5 ли сме във форума,които изпитват оргазми и говорят за тях?
Съмнявам се, но мислех, че питаш за разговорите с децата.
Според мен не е удачно /говоря за дете на 4-5-6 год/
Същия успех бих постигнала ако говоря за френска, анален секс, клитор и прочие.



# 17
  • Мнения: 2 161
барабалекс,без друго на децата се налага да им се обясняват нещата по няколко пъти през годините.При всички положения преди да узреят достатъчно,вече ще са наясно какво точно е това и има ли почва в техните бъдещи връзки.Може и да греша,но съм сигурна,че не греша,обяснявах на голямата си дъщеря Анна за мастурбацията и оргазма точно защото желая тя да се обича и да се уважава.И малката Пипи,каза:Е,защо на Анна казваш нещо,а на мен нищо?Когато й споменах и на нея с две-три думи за какво говорим,тя каза:Ама вие за секс ли говорите?Еее,стига с тоя секс,бе!

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
OргазЪма е като зарята, бе. Нема, нема, па си еба майката.

Именно, Тони. Но, когато отиваш на вечерно забавление, очакваш да има заря.
Така и децата - трябва да очакват, че нещо се случва по време на секс. Няма, няма, па избухне...

# 19
  • Мнения: 2 161
Само 4-5 ли сме във форума,които изпитват оргазми и говорят за тях?
Съмнявам се, но мислех, че питаш за разговорите с децата.
Според мен не е удачно /говоря за дете на 4-5-6 год/
Същия успех бих постигнала ако говоря за френска, анален секс, клитор и прочие.




Който ги има под ръка оргазмите,той може и свободно да си говори за тях.В този ред на мисли,ти имаш ли клитор?

ПП А какво означава "френската"?

# 20
  • Мнения: 25 634
Шанел, някои от нас имат синове, така че оргазмите са им гарантирани.   Ако имах дъщеря, може би по-отрано щях да я подготвям как да си потърси късмета от баницата.  Mr. Green

Не си спомням дали и какво сме говорили за оргазмите, може би е имало нещо покрай разговорите за секса и защо не всеки път се раждат бебета. Оттам - че секс се прави и за удоволствие, което се нарича оргазъм. Сигурно съм го споменала между другото, но когато беше малък, този род думички изобщо не го впечатляваха. Когато тръгна на училище, му връчих книжки да чете. Там не само се споменава, но и достатъчно подробно се описва кое, как и защо. Въпроси ми е задавал само относно някои неясноти, свързани с човешката анатомия. Иначе нямам проблеми да разговарям на такива теми, особено когато се използват точните термини.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Подозирам, че синът ми сам ще се научи що е то оргазъм и изобщо няма да му дойде на ум да ме пита. Онзи ден бръкна в панталонките на една парцалена кукла и ме попита "Чулката дей?". Казах му, че куклата няма "чулка". Както и Маги от неговата група, защото са момиченца. Толкова засега. Ако някой ден ме попита за друго, тогава ще му мисля.

# 22
  • Мнения: 516
Какво е оргазъм още не съм обяснявала. Но тия дни обясних, за какво служат тестисите. Справих се. Така, че един оргазъм ли ще ме уплаши?

# 23
  • Мнения: 2 070
синът ми е на 14 и съвсем скоро и сам ще разбере,що е то оргазъм?
дъщеря ми е на 4 и изобщо не мисля че ще ме разбере.
все пак 4-5 годишна възраст,малки ми се струват
да разберат що е секс,а камо ли оргазъм
иначе изобщо не се притеснявам да говоря на такива теми

# 24
  • София
  • Мнения: 1 176
Същия успех бих постигнала ако говоря за френска, анален секс, клитор и прочие.
Който ги има под ръка оргазмите,той може и свободно да си говори за тях.В този ред на мисли,ти имаш ли клитор?
ПП А какво означава "френската"?

Разликата опира, не дали говоря свободно, а с кого говоря.
Който е убеден, не се опитва да убеждава, в този ред на мисли, не ми звучиш убедително.
"френската" съжалявам и на мен не ми говори нищо.

# 25
  • Мнения: 25 634
синът ми е на 14 и съвсем скоро и сам ще разбере,що е то оргазъм?

И мислиш, че не знае вече?  Crazy
Да не бъркаш оргазмите със секса? За първото не е задължително да има партньор.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 161
Същия успех бих постигнала ако говоря за френска, анален секс, клитор и прочие.
Който ги има под ръка оргазмите,той може и свободно да си говори за тях.В този ред на мисли,ти имаш ли клитор?
ПП А какво означава "френската"?

Разликата опира, не дали говоря свободно, а с кого говоря.
Който е убеден, не се опитва да убеждава, в този ред на мисли, не ми звучиш убедително.
"френската" съжалявам и на мен не ми говори нищо.

Публикувах темата не защото се раздирам от съмнения да говоря ли на децата си за оргазмите или да не говоря.Аз вече съм го направила.А защото исках да разбера колко от младите жени,които пишат тук са отчайващо задръстени.Защото тук не става въпрос само за оргазъм,а за това,да говориш свободно за всичко с децата си.Много е трудно и на не всеки се отдава,разбирам това.

# 27
  • Мнения: 2 070
синът ми е на 14 и съвсем скоро и сам ще разбере,що е то оргазъм?

И мислиш, че не знае вече?  Crazy
Да не бъркаш оргазмите със секса? За първото не е задължително да има партньор.  Mr. Green
Сийке,червена точка за теб Wink
аз съм свикнала да свързвам оргазмите с мъжа си
и съвсем забравих за другите вариянти

# 28
  • Мнения: 677
Много моля, да ми дефинирате "оргазъм". И без да използвате думичката "кулминация". Благодаря!

# 29
  • Мнения: 25 634

и съвсем забравих за другите вариянти

Недей! Чукай, преди да влезеш в стаята му.  Wink Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт