Случи ми се нещо странно...

  • 2 088
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря ви мами.Ще ви пиша.

# 16
И пак снощи ми излезе едно малко нещо дълго 1 см.беше като празен съсирек.Само кожата му.Пак странно,май ще имам да казвам доста като се върна в болницата.

# 17
Здравейте пак.Току що се обадих на гинеколожката и и казах за какво става дума.Пък тя ми вика идвай да те приемаме,това не е нормално,аз обаче отказах и се уговорихме да си пия хапчетата и да изчакам още малко пък ще видим.

# 18
  • Мнения: 1 243
Дано всичко е наред с бебчето ти и това да се окаже че не  е тапата Praynig

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
стискам палци  Praynig
ама  най-добре ще да те приемат за да могат на спокойствие да ти направят вс.изследвания  newsm78 а не вс. ден да тичаш до болницата  Rolling Eyes  Мисля че трябва да послушаш гинеколожката си  Peace


# 20
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Здравейте пак.Току що се обадих на гинеколожката и и казах за какво става дума.Пък тя ми вика идвай да те приемаме,това не е нормално,аз обаче отказах и се уговорихме да си пия хапчетата и да изчакам още малко пък ще видим.
Не отказвай приемане в болница, неприятно е, но в края на краищата правиш го за бебенцето. Аз лежах в болница, кажи речи през цялото време, но след един спонтанен аборт (не исках да ходя в болница), изобщо не се колебах 2рия път и си заслужаваше Heart Eyes За лигавото нещо - и на мен ми падна такова около 3тия месец, така и не разбрах какво е, но все пак бях в болница, на инжекции и поне непредвидени ситуации нямаше.
Пак ти казвам - постъпи в болница поне за малко, да те закрепят и ако има нещо - да се вземат мерки навреме, важно е! Пиши какво е станало. Успех  bouquet

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 09:02 от Christine

# 21
  • Мнения: 4 621
Стискам ти палци всичко да е наред Peace
И моето мнение е, че ще си най-спокойна в болница Peace

# 22
  • Мнения: 3 456
:
  Мисля че трябва да послушаш гинеколожката си  Peace



Peace

# 23
  • Мнения: 40
За една майка най-важното би трябвало да детенцето. Така че мисля че нямаш никакво оправдание да се отнасяш безхаберно към бебешока.Послушай гинеколошката - влез болница.Извинявам се за резките думи, но прости ми се иска да те провокирам да вземеш правилно решение.

# 24
  • Мнения: 1 321
Наистина прилича на тапата но хубаво че си се консултирала с лекар.И аз си мсиля че е хубаво да влезнеш в болница за известно време.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Най-добре сподели с лекаря, а още по-добре отиди. Но по принцип по време на бременността има разни такива секрети, особено в началото. Не се притеснявай, но в никакъв случай не приемай това като заместващо лекарското мнение. По-добре да отидеш 1000 пъти за нищо, от колкото веднъж да пропуснеш, когато е трябвало. Желая ти щастливо, здраво и спокойно бебче!

По никой начин престоя в болница не може да се сравни със ежентуалната загуба или повреда на бебето. Щом ти препоръчват болнично наблюдение, изобщо не се чуди, а направо си събирай багажа и тръгвай!

# 26
  • Мнения: 669
по добре послушай генеколога си

# 27
  • Мнения: 1 422
Моят съвет е да отидеш в болницата, а не да рискуваш.

# 28
  • плевен
  • Мнения: 133
отиди на лекар.Дано всичко е наред.Пиши след прегледа. Peace

# 29
  • Мнения: 2 498
Като съвет мога да ти кажа само да лежиш и никакъв секс.....но на твое място не бих стояла в къщи, а директно в болницата...лежането в болница неможе да се сравни с лежането в къщи, т.к. в къщи все за нещо ще ставаш...

Общи условия

Активация на акаунт