Пак за Фризолака

  • 1 310
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добре де щом не смятате Фризолака за добър какво мляко д акупя на детето си newsm78 newsm78
Щото от как сме на Фризолак  повръща бая,и ми се струва че е от това.били сме на Аптамил и Нутрилон Нисколактозно Обаче се запече.И всъщност от Фризолака  ака по един път на ден но поне се изаква..Помогнете тогава за мляко Peace

# 16
  • Мнения: 521
За повръщане и запек препоръчват смесване на фризолак с фризовом пробвала съм го действаше в началото но след около 20 дни пак същата работа ние бяхме с запек. смесвах го 3 лъжици фризолак 1 фризовом ако е запечен повечко 2 лъжици фризолак 2 фризовом по препоръка на лекар естествено не на своя глава пробвай по добре е мляко от същата марка отколкото да сменяш марката много деца с повръщане пият фризовом повечето са доволни.

# 17
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Да ама моя син от Аптамил АР беше с разтройство и то жестоко,след това пробвахме и фризовома пак същата работа.Явно от рожковите там дето съдържа  се разтройва
абе то не е дна беля да му се невиди.Сега си мисля  да си му взема нормален Нутрилон 1-чка  и да си кара с него Peace

# 18
  • Мнения: 9
За повръщане и запек препоръчват смесване на фризолак с фризовом пробвала съм го действаше в началото но след около 20 дни пак същата работа ние бяхме с запек. смесвах го 3 лъжици фризолак 1 фризовом ако е запечен повечко 2 лъжици фризолак 2 фризовом по препоръка на лекар естествено не на своя глава пробвай по добре е мляко от същата марка отколкото да сменяш марката много деца с повръщане пият фризовом повечето са доволни.

И моя Калоян е на 1 лъжичка Фризовом с 3 Фризолак. Действа му много добре и това мляко си пиеше още от раждането докато уж да слезне пустата кърма. Но успях да го кърмя само 3-4 седмици и то пак с дохранване. Постпенно кърмата намаля и спря, така че вече сме само на тази система.
На всички бебенца им понася различно.

# 19
  • Мнения: 84
Моят син е на 3 месеца и в родилния дом го захраниха с НАН, но като се прибрахме започнах да му давам Аптамил, хареса го, но когато започнаха коликите педиатърката препоръча Фризовом /макарче е за повръщащи деца/, но от него сина ми на всяко сменяне през 3 часа беше с пълен памперс до горе Sick, все си беше гладен и не му понесе, върнах го към Аптамил и сега е добре! Peace

# 20
  • Мнения: 351
Аз пък съм доволна от Фризолака!Всяко дете е различно и просто трябва да попаднеш на точната марка за него.А Аптамила е добър но нас ни запече и се принудих да мина на Фризовом после Фризолак.Противно на очакванията ми акането се оправи Peace

# 21
  • Мнения: 13
И ние сме само на Фризолак. Нямам оплаквания добре и понася.

# 22
Zdravei,az ot skoro sym maika i systo si hranq dedeto s frizolak.Sega minavame ot frizolak za nedonoseni kym frizolak 1.Mnogo trudno e za deteto.Mislq 4e ima malko zapek.Normalno li e tova.Molq otgovorete.Blagodarq.

Здравей,аз от скоро съм майка и също си храня детето с фризолак.Сега минаваме от фризолак за недоносени към фризолак 1.Много трудно е за детето.Мисля 4е има малко запек.Нормално ли е това.Моля отговорете.Благодаря.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:46 от Vivi

# 23
Systo iskam da popitam ima li maiki na koito dezata im da sa bili v kuvioz i kolko vreme zastoto moq sinc bese 2 meseza i sega ima problem s o4i4kite.Molq kajete kakvo ste predpriemali za da se opravi tozi problem.Blagodarq.

Също искам да попитам има ли майки на които децата им да са били в кувиоз и колко време защото моя син беше 2 месеца и сега има проблем с очичките.Моля кажете какво сте предприемали за да се оправи този проблем.Благодаря.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:48 от Vivi

# 24
Blagodarq za otgovora.

Благодаря за отговора.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:48 от Vivi

# 25
  • Мнения: 6 029
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=63.0

Виж линка, който ти дадох. Това е подфорум за недоносени дечица.
И се посъветвай с педиатър за млякото.

# 26
  • Мнения: 98
И ние сме само на Фризолак. Нямам оплаквания добре и понася.
Hug

Общи условия

Активация на акаунт