Дързост и красота-2

  • 34 674
  • 565
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 152
Аууу добре, че сте вие да разбера, че Тейлър уж е умряла. Бях изпуснала доста серии. А знаете ли от къде мога да изтегля сериите, за да ги гледам?

# 17
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Историята за Тейлър ме потресе. Ама поне съм спокойна, че не е умряла, че тя ми е фаворитката по красота. Flutter

Иначе Брук ми е противно същество от самото начало и Стефани даже е прекалено въздържана - до сега да съм омела пода с нея, ако ми е в къщата /Брук де/ Twisted Evil

И да питам, между Ридж и Бриджит ще стане ли нещо? Извинявам се ако е коментирано Blush А те не бяха ли всъщност баща и дъщеря и някой подмени резултатите от изследванията? Thinking Или не беше така? Оф, паметта ми изневерява, ама то с тоя сериал Whistling

# 18
  • Мнения: 4 496
Нищо няма да стане между Ридж и Бриджет. Амбър ще им устрои капан по време на една ски-почивка.Ще направи така, че Бр. да падне в една шахта, Рич ще се опита да я издърпа, Амбър ще пререже въжето и той също ще падне. Бриджит си мисли, че ще умрат там долу и се целуват.Амбър записва всичко с предварително поставени камери. После май щеше да изнудва Ридж със записите.

# 19
  • Мнения: 619
Жалко ,4е Тейлър.. става толкова "лоша"

# 20
  • Мнения: 4 516
Хей, ама кога успяхте и втора темичка да спретнете? Laughing

Да отговоря на Анту, че въпроса и` остана в предната тема. Да, Шийла се появява пак, но как е излязла от затвора незнам. Даже се появява с бебе от Масимо. Някой ако знае да каже! Flutter
Оф, да бе! ooooh! Ама аз мислех, че ще я дадат само мимоходом заради бебето, пък тя явно се появява в целия си блясък и трясък! Twisted Evil

Пък за тия капани на Амбър как се смях! Laughing Големи изродии имат да стават!

Историята за Тейлър ме потресе. Ама поне съм спокойна, че не е умряла, че тя ми е фаворитката по красота. Flutter
Надали ще е задълго! Виж я в понастоящем:

 hahaha
То не че е смешно де...

# 21
  • Мнения: 3 214
Въх, Анту, уби всичко детско в мен...И на мен Тейлър ми беше любимият герой във филма - и като характер, и като външност  Peace Ноооо, възрастта не прощава на никой  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 516
Въх, Анту, уби всичко детско в мен...И на мен Тейлър ми беше любимият герой във филма - и като характер, и като външност  Peace Ноооо, възрастта не прощава на никой  Rolling Eyes
Или в случая - пластичната хирургия!  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 582
Уф, направо я ожалих Тейлър на тази снимка  Whistling

# 24
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
И аз........... Cry

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 9 979
Споко, сега е малко по-добре (Тейлър де). Тази снимка е от когато се връща в сериала, през 2005 мисля. Сега е малко по-добре изглеждаща, но пак не е красавица от първата снимка, където също е с доста подобрения, но поне направени качествено.

# 27
  • Мнения: 4 496
Ето още една снимка от 2005 година.Не изглежда толкова зле.


А я вижте Томас какъв е готин!Нали?

# 28
  • София
  • Мнения: 9 979
Ето още една снимка от 2005 година.Не изглежда толкова зле.


А я вижте Томас какъв е готин!Нали?


На мен от този период с перуката и огромните устни хич не ми харесва Sad...сега е доста по-добре.

# 29
  • Мнения: 4 496
Като се вгледам в очите и` не забелязвам устните. Красивите жени явно по-трудно приемат факта, че се променят с годините, и правят всичко възможно да се запазят в досегашния си вид.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт