Филма,в който живеете vs.филма,в който ви се иска да живеете

  • 2 026
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
Откакто гледах 2001г Амели все в този филм живея, като понякога сменям за малко филма. В кой искам ще кажа по-късно  Grinning

# 16
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
От време на време Сексът и градът,но най-вече ПРИЯТЕЛИ! Hug

# 17
  • Мнения: 3 622
Искам да  съм Лизи в Гордост и предразсъдъци

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
До скоро си живеех в "Секса и градът", а сегашния... още съм на встъпителните кадри и не съм се ориентирала....

# 19
  • Мнения: 908
В момента живея в новините в България, а ми се ще да живея в някой американски филм. До преди 1 месец живях в много американски филми и определено ми харесваше... Имаше полицай, който яде поничка, имаше и едно училище с шкафчета, имаше и филм с Тери с пикапа, и такъв с лудия Лио, който са го уволнили, защото пафка. Имаше и страшни филми... такива, които започват с "две момичета вървят през нощта покрай магистралата и единственото осветление е това от преминаващите коли и Луната. Имаше и филми комедии от рода на "скрий се от родителите ми". Стоене в тоалетната, докато бащата замине на работа или случайно виждане на майката сутринта... (за щастие тя не ме видя  Laughing ). Имаше и други... ама ако трябва да разказвам...  Hug

# 20
  • Мнения: 589
Искам в "Дяволът носи Прада"  - ама само с дрешките, без безумно тъпата работа и шефка ...
Искам голямата, трагична, самоотвержена любов от "Глава в облаците"
И искам да живея на лодка и да търся съкровище, като в Into the Blue

Иначе си живея в ситкома "Софийски зимен пейзаж", сезон първи

# 21
  • София
  • Мнения: 426
мръсни танци няма друг

# 22
  • Мнения: 293
Живея в Сблъсъци. И тук си оставам, засега.
Искам да живея в Боговете, 2. То едно и също, само африканската савана? пустиня? Бе, Калахари като декор липсва.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Живея в проза, в някакъв руски филм.
Искам да живея в нещо на Алмодовар,и нещо френско може, но с американски хепиендове.

# 24
  • Мнения: 4 668
Като имам предвид какво представлява работата ми в последните години май живея в " Адвокат на дявола " ... в ролята на дявола  Rolling Eyes
Ако можех да избирам , сигурно би ми харесало да поживея в " Спасители на плажа "  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 167
живея в секса и града. искам да живея в секса и града.
нещо такова. без манхатън.  и след мр. биг Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 161
Живея в някакъв ужасен латиносериал дето никога не му се вижда края, а ми се иска нещо спокойно, пък било то "Женени с деца" или "Всички обичат Реймънд"

# 27
  • Мнения: 6 993
Искам в "Дяволът носи Прада"  - ама само с дрешките, без безумно тъпата работа и шефка ...

О, в това съм живяла. Никога повече ooooh!
Сетих се ние кой филм сме - Тя и Той. Laughing

# 28
  • Мнения: 2 386
Аз живея в Ефектът на пеперудата, 100%.

http://www.imdb.com/title/tt0289879/


Понякога ми се ще нещо по-леко и неангажиращо... като Приятели.


# 29
  • Мнения: 5 877
Lost in Translation Simple Smile, примерно.
И, знаете ли какво, харесва ми.

Общи условия

Активация на акаунт