Островът на изкушението - 3 част

  • 29 078
  • 564
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 794
Изкусителките са ги избирали.
мерси  Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 2 840
Филип - мъжка държанка.
Ей това е едно доста разпространено явление сред младите български мъже напоследък.
Интересното е, че тези държанки имат и претенции за жените, които ги издържат - да им дават пари, да ги перат, гладят, чистят и да са млади и хубави Joy Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 413
Филип - мъжка държанка.
Ей това е едно доста разпространено явление сред младите български мъже напоследък.
Интересното е, че тези държанки имат и претенции за жените, които ги издържат - да им дават пари, да ги перат, гладят, чистят и да са млади и хубави Joy Joy Joy Joy
еййййййййййййй, то4но, все едно аз съм го писала. Peace

# 78
  • Мнения: 1 952
Миленчето е луда за връзване, ако наистина го издържа.
Набедихте я за умна, даже много умна. Ама умната жена няма да се хване с човек като Филип никога.

# 79
  • Мнения: 329
The same myself , подкрепям те.
Аз имам една позната,която има много пари,та и тя с такъв като Филип.Чудя им се на тези момичета. newsm12 Все пак мъже път и над път.

# 80
  • Мнения: 1 952
А бе остави парите.
Ама ако съм много умна, как ще ме кефи такъв тъпчо кто Филип, силикон не виждал ooooh!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 210
Тази вечер Милена ми се стори малко "театрална" - не забрави за камерите и интонацията й беше като в пиеска. Но може и това да й е защитната реакция, не знам newsm78

# 82
  • Мнения: X
Филип - мъжка държанка.
Ей това е едно доста разпространено явление сред младите български мъже напоследък.
Интересното е, че тези държанки имат и претенции за жените, които ги издържат - да им дават пари, да ги перат, гладят, чистят и да са млади и хуби

А освен това и много държи на хигиената, нали попита Златка: "А пода ще миеш ли?".

# 83
# 84
  • Мнения: 2 663
Уф много ме е яд, не можах да гледам епизода, я кажете има ли от къде да го изтегля....

# 85
  • Мнения: 4 370
Пак забравих да го гледам. То цяла седмица чакам и като дойде четвъртък и петък и мерси че го гледах.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 925
Пак забравих да го гледам. То цяла седмица чакам и като дойде четвъртък и петък и мерси че го гледах.

И аз  Joy немога да повярвам  ooooh!
Я кажете заслужаваше ли си newsm78

# 87
  • Мнения: 176
Уф много ме е яд, не можах да гледам епизода, я кажете има ли от къде да го изтегля....

Тук http://l0e8e8vfk1.vbox.bg/videos/Ostrovyt_na_izkushenieto_6__chast_1_/index.html

# 88
# 89
  • Мнения: 1 992
Е добре де, откога любовта има нещо общо с разума? Ако била умна, нямало да се хване с Филип, ми влюбила се е, толкова ли е трудно да го разберете.

Общи условия

Активация на акаунт