ШЕСТИ КОНКУРС ЭА ГРИМ-ГЛАСУВАЙТЕ!

  • 12 770
  • 344
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 5 289
Това ли ще е новата тема-фолкаджийски грим?
Може ли някой да разясни какво ще рече тоя грим,щото не ми е ясно с какво се отличава,в смисъл по тежък е да,и после....... с какво се отличава като фолкаджийски,щот устните май не са задължителни....тва там с контура......... newsm78

# 271
  • Мнения: 19 349
според мен по-тежък грим в очите,които са максималко уголемени с тъмни сенки въ в външния край на окото,силно подчертани скули,дълги мигли и разбира се плътно подчертани устни  Mr. Green
например нещо такова :

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 13:58 от b_u_b_i

# 272
# 273
  • София
  • Мнения: 5 289
Много е различен техният грим,само едно е общото силен е,но няма някакви общи критерии за самият вид на грима,може би ние трябва да си създадем,за да го приложим върху нас.Знам ли,интересно ще бъде определено,кой как разбира фолкаджийския грим.Може да си изберем даже снимка на някой по когото да се гримираме,не като цяло ами всеки си избира за него си.

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 15:50 от КАРЧЕВА

# 274
# 275
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Аз затова копирах няколко типа! Единственото с което се отличават е силния и тежък грим. Вярно, че не трябва да се забравя, че е й вечерен.

# 276
  • Мнения: 1 455
Да и аз го разбирам като вечерен грим,но може би по-артистичен да е....нещо си мисля тип Азис Crazy
Карч ако всеки се прави по дадена снимка ще стане много сложно после за тези,които ще гласуват... newsm78

# 277
  • София
  • Мнения: 4 966
Aз доколкото виждам,повечето ,да не кажа всички момичета са гримирани силно и опушено.
А ние такъв грим май правихме.

По какво още ще се различава да кажем от този,през който сме минали?

Ииии,честито на Карчева и подгласничките!  bouquet

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 14:25 от Исайкова

# 278
  • София
  • Мнения: 4 966
Да и аз го разбирам като вечерен грим,но може би по-артистичен да е....нещо си мисля тип Азис Crazy
Карч ако всеки се прави по дадена снимка ще стане много сложно после за тези,които ще гласуват... newsm78
Може зададената тема да бъде"АРТИСТИЧЕН ГРИМ".Което ще включва фолк грима,както го наричате.
А артистичен ще рече ,че може да се плзват брокати,перлички,пера и чудесии,например за реклама или сцена.
Доста по-голям диапазон от възможности ще включва.

# 279
  • Мнения: 1 668
Щe е интересно Party както предложи някой эа ретро грима да върви с ретро прическа така в тоя конкурс може да си направиме фолкаджииски грим, прическа с една дума виэия Mr. Green
Абе шоу да става да се эабавляваме, ще е интересно кой как ще пресъэдаде фолк певачка Laughing

# 280
Ее Джес аз как да докарам прическа като нямам такава дълга коса?Ти си имаш букли и къдрици,пък аз нямам Sad

# 281
  • София
  • Мнения: 4 966
Ее Джес аз как да докарам прическа като нямам такава дълга коса?Ти си имаш букли и къдрици,пък аз нямам Sad
Така е . Crossing Arms

# 282
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ее Джес аз как да докарам прическа като нямам такава дълга коса?Ти си имаш букли и къдрици,пък аз нямам Sad
Така е . Crossing Arms

Е, вие ако нямате дълги коси с Кармен, то не знам кой има. Аз какво да кажа като мога само Джина Стоева да докарам с мойта коса Mr. Green

# 283
  • Мнения: 1 668
Ее Джес аз как да докарам прическа като нямам такава дълга коса?Ти си имаш букли и къдрици,пък аз нямам Sad

А таэ дълга и хубава грива на кой е тогава  Thinking

# 284
  • София
  • Мнения: 4 966
Ее Джес аз как да докарам прическа като нямам такава дълга коса?Ти си имаш букли и къдрици,пък аз нямам Sad
Така е . Crossing Arms

Е, вие ако нямате дълги коси с Кармен, то не знам кой има. Аз какво да кажа като мога само Джина Стоева да докарам с мойта коса Mr. Green
Аз се подстригах Whistling

Общи условия

Активация на акаунт