СПЕШНА КАМПАНИЯ ЗА ДЖУЛИ!!! Да спасим още един детски живот!

  • 11 787
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 914
SMS- пристигнали са,добре са,пътуват към болницата,всичко е наред Hug
Утре пак ще пиша Peace

# 76
  • Мнения: 908
"Нели вече си е купила карта и ми се обади.

Не е разбрала сутринта правилно. Няма да е утре извличането на клетките. Утре, 13.02. ще й вземат кръв за общи изследвания.
След това 4 дни - четвъртък, петък, събота и неделя (14, 15, 16 и 17.02.) ще й преливат системи за подсилване на организма.
В понеделник 18.02. ще изтеглят клетките.
Във вторник или сряда (19, 20.02.), когато успеят с обработката, ще й ги влеят.
След това ще ги наблюдават 2 дни и ги пускат да си тръгват.

През всичкото време с Джули ще работи и рехабилитатор.

Докторът е обяснил, че вероятно Джули ще вдигне около 37.5 температура. Това си била нормална реакция и ще я овладеят.

Добре са. Яли са борш за обяд  В самостоятелна стая са."


www.save-darina.org

# 77
  • Мнения: 353
Много се  радваме за информацията.
Специални поздрави на Нели  и Джули от България.

Джули с теб сме! Praynig

# 78
  • Мнения: 908
Нели днес сутринта ми писа: "Взеха й кръв от пръстчето и без да се разплаче - голям е герой. Който и да влезе в стаята всички викат "много хубава - кукла, кукла". Сега чакаме доктора да дойде"

Аз бих казала, долу лапите от Джули  Laughing Много ясно, че ще е герой и няма да плаче. Нека видят те какви сме ние българските жени - смели, силни, борбени, но и много, много красиви  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 908
"Професорът идва да я преглежда и я нащипа по бузките. Току що се наяде с някаква гадна супа. Утре ще й слагат абоката и 4 дни ще слагат лекарство."

Ах тоя професор  Twisted Evil Laughing

# 80
  • Мнения: 6 362
Радвам се, че паричките за трансплантацията са събрани.
Желая много много късмет и много щастие на Джули и семейството й!

Засега откачам темата, за да дадем повече шанс за живот и на другите спешно нуждаещи се от средства за лечение дечица. Темата ще е отворена и ще продължи да е активна, като добавям и линк към нея в общата тема "Зов за помощ".

Моля, ако се наложи отново да се закачи - пишете ми на мейла или изпратете ЛС на Татти.

# 81
  • Мнения: 908
"четвъртък, петък, събота и неделя (14, 15, 16 и 17.02.) ще й преливат системи за подсилване на организма.
В понеделник 18.02. ще изтеглят клетките.
Във вторник или сряда (19, 20.02.), когато успеят с обработката, ще й ги влеят.
След това ще ги наблюдават 2 дни и ги пускат да си тръгват.

През всичкото време с Джули ще работи и рехабилитатор.

Докторът е обяснил, че вероятно Джули ще вдигне около 37.5 температура. Това си била нормална реакция и ще я овладеят. "


"В понеделник ще и взимат клетките, а във вторник ще и ги слагат. Иначе сме добре и ядем борш."

"Джули сега заспа, биха и лекарството сутринта. Много ми е скучно.Снощи е валяло сняг, а сега пече слънце, ама е студено.Поздрави."

"А проф. Брюховецки казал, че е "малко дебеличка""  Twisted Evil

"Лелката всяка сутрин и носи мляко с какао, на обяд борш от червено цвекло и компот от портокал"



"Цял ден вардя пералнята да й изпера дрехите и все някой ме изпреварва. Чакаме вечерната доза лекарство за подсилване. Тук има сняг."


www.save-darina.org

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 18:09 от MMka

# 82
  • Мнения: 908
На Джулка днес и сложили абоката с упойка. Влели и няколко лекарства с него. Нелка вика, че очичките й били все едно е дрогирана... и само плачела като я гледала така Sad Когато мога й пиша смс-и от сайта на Мтел. Така че, който може нека й пише... Тя много се радва, защото й е много самотно и няма с кого да си говори. Вече ми е прочела книжката, която й дадох, вероятно и списанията, които си е взела... Трябва да я подкрепяме. Нелка е много силна майка, но... при всеки един в даден момент силите се изчерпват Sad

# 83
  • Мнения: 79
Джули се е събудила и вече е добре. Има 37.5 температура, но лекуващите лекари са я уверили, че това е нормално при подобна ситуация.
Прегледали са абоката на рентген - поставен е добре и няма нужда от корекции, а на връщане в стаята Джули е получила плюшена мишка от спонсора...  Grinning
Предполагам, че когато са там, обградени от грижите на лекуващият екип са по-спокойни...
А мислите ни, изпълнени с толкова топлина и обич, достигат до тях и им дават сили...

Кураж, мили момиченца! Още само мъничко и ще ви посрещнем у дома Two Hearts

# 84
  • Мнения: 908
След малко започва извличането на стволовите клетки. Да стискаме палци и да се молим всичко да мине добре!!!  Praynig Praynig Praynig

# 85
  • Мнения: 908
"Изтеглили са 250 мл. Джули се е държала геройски. Упойка не е имало."

www.save-darina.org

# 86
  • Мнения: 908
Утре от 11:00 до 13:00 ще вливат клетките. Ще сложат лека упойка на Джулка, защото трябва да е спокойна. Дано всичко да бъде успешно!  Praynig Hug Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 1 037
Дано всичко днес мине успешно Praynig

# 88
  • Мнения: 908
"Готово, биха и ги в гръбнака, но 2 часа ще е замотана. Докторът ме поздрави, че издържах"

Нели беше помолила доктора да я пусне и нея вътре. Имах опасения, но... не са се сбъднали. С такава майка-героиня как няма и детето да е геройче  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 908
"Махнаха й абоката, погледът й вече се поизбистри. Иска да става, а трябва да лежи. Като я питам нещо реагира."  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт