Corel Draw - тема 1

  • 76 653
  • 658
  •   1
Отговори
# 600
  Здравей те!.В желанието си да опозная корела и щракайки из лентите изтрих без да искам заглавната лента на програмата.Надявам се , че  ще можете да ми помогнете , всъщност не се съмнявам.Предварително Ви благодаря.

# 601
  • Мнения: 2 270
Дидке ,къде е този банер???Дай да помагаме

# 602
  • Мнения: 7 430
Дидке ,къде е този банер???Дай да помагаме

 Hug
Ето

Само дето като качих снимката и ми излезе много малка  Tired
Ако не се вижда добре ще я кача в снимка.бг

Искат 3 броя банери - изчистени, семпли, като на тях фигурира логото ЕМ, син фон, сградата и снимки...и да си изберат един.
Сега като гледам тук снимката и виждам някои неща, които не ми харесват... Tired
Ще черпя  Heart Eyes

# 603
  • Мнения: 7 430
..още един  Grinning

# 604
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Този е добър  Peace
От горните ми хареса този най в ляво,но пък май искат снимки  newsm78

# 605
  • Мнения: 2 433
На мен фаворит ми е най долният банер - раздвиженият Peace

# 606
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
На мен фаворит ми е най долният банер - раздвиженият Peace

това ме грабна веднага  Peace но пък изискването е било за изчистен и семпъл такъв  newsm78
Дидка,не пречи обаче да го пратиш и него  Wink

# 607
  • Мнения: 7 430
Благодаря Ви от сърце за коментарите Hug
Отивам спокойна на обяд  Grinning

П.С. Като ги знам какви са претенциозни италианците, може нито един да не харесат  Tired
...и без пари им го правя  Crossing Arms

# 608
  • София
  • Мнения: 39 891
На мен също ми харесва раздвижения банер.
На последният, който си показала - сградата виси във въздуха. Евентуално може да се изстветлят краищата (прозрачност).

# 609
  • Мнения: 2 270
определено най долния е най добър- Все пак е банер и динамичноста си идва даже от името.Единствено могат да се хванат за това,че снимките са в правоъгълна форма ,а всичко друго е в крива.Но пък от друга страна точно това е чара.Много ми харесва този банер

# 610
  • Мнения: 7 430
Hug

Сега ми казаха, че самия банер трябвало да е с размери 877х110 пискели - като ги преобразя и ...познайте какво става ooooh!
Наново ли сега трябва да се правят?

Направих единия и така сега оставя доста свободно място....чудя се какво да го правя newsm78

Мерси   bouquet

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 15:33 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 611
  • София
  • Мнения: 44 310
Аз бих пробвала още варианти...чесно казано тези са мнооогооо сурови и разхвърляни...

# 612
  • Мнения: 1 925
JuliS , 10х  Hug Аз се записах на някакъв курс, та от 26-ти почвам... че нещо тия 1 куп задачи и не мога да седна нищо да направя. Имам 1 молба, специално Фотошоп-а така го научих като имах конкретна задачка, може ли някоя от "знаещите" мами да даде някаква задачка за правене да се пробвам... Praynig  Peace

# 613
  • Мнения: 1 516
Страчи, ето ти една задача:

1. Направи си визитна картичка с логото на фирмата, за която работиш.
Ако разполагаш само с растерен вариант на логото , преди това го векторизирай. Ако искаш да усложниш задачата : изработи лого сама, според собствения си вкус...
2.Направи глава за работен календар на фирмата: използвай векторното лого....
3. Направи статичен банер , рекламиращ фирмата ...Ако разбираш от Флаш може и да го раздвижиш малко
 Hug


# 614
  • Мнения: 7 430
Здравейте,
....пак съм аз и пак с банерите  ooooh!
Правя нещо ново, защото смениха логото.
И така - реших да слея няколко снимки - изнамерих в нета урок с ФШ - този и слях две снимки.Сега ми се иска да слея още поне една, но колкото и да следвам указанията по урока не иска да се получи.Сигурно има някаква тънкост, която ми убягва  newsm78
Другото, което искам да попитам е как ви се вижда тази снимка на фабриката... стои много грозно, само е рязана, но ми се иска някакси да я направя по прозрачна и се чудя как да стане това?
Или нещо по-подходящо  Thinking


Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт