Имате ли чувство че понякога...

  • 3 280
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 822
Ако си търсиш оправдание за да си смениш любовника,сега му е времето...

Нормално е,всеки да има моменти на застой.Аз най-често съм се хващала да уча нещо ново,което няма нищо общо с правеното до момента от мен.Или съм се отдавала на неща,които много обичам...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Салфетки отдавна не събирам, селския труд ме плаши, а пътуванията отдавна не са кой знае колко вълнуващи мероприятия.
Преди излизах от такива състояния с интензивни и наситени нови отношения с индивид от другия вид, но сега още не знам как ще е - за сега ми е разнообразно и интересно.

# 17
  • Мнения: X
Ами няма начин,като ходип всеки ден с един и същи хора на работа,така е, но аз гледам някак си да поразщъквам нещата като ми стане скучно. ПОнякога правя някаква мъъничка промяна и нещата ствата п-интересни,но като не съм на кеф и ми писне,просто организирам един мощен изригващ скандал и поне за ден,два три става адски интересно Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 5 622
Не. Нямм такива спомени, поне или не си позволявам да изпадам в такива цикли, че после излизането е трудно, струва ми се  newsm78

Всеки ден нещо се случва, къде хубаво, къде не, но винаги има нещо, което да създава усещане, че съм жива и, че животът не само, че не е скучен(макар да се случва да мрънкам, че ми е скучно), ами напротив, просто е прекрасен  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 6 243
Борисе, общуването с много жени почна да ти се отразява.

Пробвай да си направиш епилация на триъгълника. Ще ти държи влага поне месец.

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
Разбира се, че ми се е случвало да съм в застой.
Докато си живея в невежество за застоя, лошо няма, но... веднъж идентифицирала момента "застой", става лошо. Най-често в търсене на разнообразие се оказва, че си търся белята. Все измислям някакви щуротии, предизвикващи противоречиви реакции.

За всичко е виновна индустриализацията... и Фройд, да знаете! Banghead

# 21
  • Мнения: 2 716
Боре, звучиш като в предбрачна треска.  Mr. Green
Ако вече си свършил тая работа, заеми се с бебеправенето. По-еднообразно е от телевизията, но е приятно по един особен начин  Wink

# 22
  • Мнения: 4 841
Най-често в търсене на разнообразие се оказва, че си търся белята.

 Peace Много добре казано, направо като сентенция  Peace

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
струва ми се, да...
Обаче като ме сгази някое отвратително битие (тип трагизъм висша форма), та сама си търся монотонието.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам да. И то такъв застой, че пуснах корени Tired

# 25
  • Мнения: X
Да си купиш ново червило също помага Party Blush Flutter

# 26
  • Мнения: 385

 Най-често в търсене на разнообразие се оказва, че си търся белята.

И аз така и си я намерих.

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
И на колко години е въпросната беля?  Joy

# 28
  • Мнения: 385
Тайна,а и не се гордея,ма хич даже. Embarassed

# 29
  • Мнения: 337
И на мен ми се случва, ама дори да опитам с шопинг съм прекалено кисела и пак нищо не ми харесва. Май като се оставя на течението нещата се оправят от самосебеси. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт