Диета с ябълков оцет

  • 98 515
  • 360
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 467
Цитат
Цитат на: Innesse в сряда, 21 ноември 2007, 22:41
Ще има ли ефект ако пием само вода с оцет без мед, все пак медът е въглехидрат и много режими го отричат?

А опасно ли е за зъбите пиенето на киселата течност?
поради тази при4ина слагам само половин лъжица мед и 2 оцет сега,а преди години си го пиех само оцет и вода, ефекта е един и същ Peace
elix предложението ти е супер,харесва ми заглавието ти.
Какво ще кажете за " Внимание, Дрозофилки в атака!"  Laughing

# 62
  • Мнения: 55
Здравейте момичета, дано ме приемете в отбора.  Peace Аз го почнах от 12.11.2007г. за сега резултат нъц, ама ще чакам.
Успех на всички и да се хвалите  Hug

# 63
  • Мнения: 467
Принципа на оцета е Бавно,но Славно,така 4е не бързайте с резултата. Наслаждавайте се на сутрешното ободряване с този "елексир" и ще бъдете възнаградени със страни4ния ефект-отслабване. Laughing

# 64
  • Мнения: 1 092
mama Zori добре дошла,дано скоро да имаш резултат  Peace

Tinaina  Joy Joy 

# 65
  • Мнения: 1 092
Погледнах в правилата,за съжаление вече няма възможност за преименуване на темата  Sad

Някой тук пие ли оцета повече от два месеца  newsm78

# 66
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Погледнах в правилата,за съжаление вече няма възможност за преименуване на темата  Sad

.
 Не се притеснявай, може да има и други предложения за заглавие. Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 7 109
Погледнах в правилата,за съжаление вече няма възможност за преименуване на темата  Sad

Някой тук пие ли оцета повече от два месеца  newsm78

Здраве да е, следващата тогава  Peace

Май всички сме от около максимум месец, незнам има ли пиещи от два месеца.Чакаш някой с  резултати, нали   smile3508 ?

# 68
  • Мнения: 1 685
Погледнах в правилата,за съжаление вече няма възможност за преименуване на темата  Sad

Някой тук пие ли оцета повече от два месеца  newsm78

 PeaceАми като поизпишем 20-ина страници за тема-2 ще го смениш Hugпрез това време може и анкета да се пусне с предложения за име  bouquet

# 69
  • Мнения: 4 678
Погледнах в правилата,за съжаление вече няма възможност за преименуване на темата  Sad

Някой тук пие ли оцета повече от два месеца  newsm78

Имам познати които са го пили много време,даже и на капсули-ефект почти няма Tired
Но давайте,някоя може и да успее Peace

# 70
  • Мнения: 1 092
Попитах,защото прочетох в една тема,че пиенето на оцет променял МЦ  Thinking то какво ли не пишат хората вече  #Crazy

# 71
  • Мнения: 171
Привет банда  Hug
Аз утре имам юбилей  Laughing един месец киселячка  Party
Дънките са ми широки, но на кг същото  Whistling
За МЦ на мен не ми повлия пристигна по разписание    Mr. Green
Целувки момичета и както и преди си казвахме ОЦЕТ ДО ОТКАААААААТ  Joy

# 72
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Попитах,защото прочетох в една тема,че пиенето на оцет променял МЦ  Thinking то какво ли не пишат хората вече  #Crazy
На мен ми повлия,на всеки различно се отразява -какво те учудва? Laughing

# 73
  • Мнения: 1 685
 PeaceХа,тъкмо се чудех онзи ден дали да споделя в другата тема Mr. Greenза промяната в моя МЦ-наистина имаше такава-първо с 2-3 дни по-късно и второ мнооого оскъден Mr. Green и кратък-от който ефект обаче съм страшно доволна! PeaceИ наистина има логика в това ,защото нали оцета се препоръчва за укрепване на съдовата система,а и повишеното съдържание на вит. С 100% оказва влияние на МЦ. Hug


Попитах,защото прочетох в една тема,че пиенето на оцет променял МЦ  Thinking то какво ли не пишат хората вече  #Crazy

А  такава  информация не бях  срещала-просто си разсъждавах и  newsm78 и се радвах на "страничния ефект",който страшно ме устройва. Hug

# 74
  • Варна
  • Мнения: 915
Добро утро, оцетелинки   bouquet
шорам си аз оцетчето, но ме терзае една мисла - и си викам я да ви я споделя
спомняте ли си за опита в училище, когато потапяхме едно яйце в чаша оцет и черупката му омекваше  newsm78
че се чудя дали не трябва да се засили консумацията на млечни, че да се балансира някак си нивото на калция
простете ме ако писанието ми е пълна глупост, и понятие си нямам от тези работи, просто споменът за училищния опит ми дойде в главата
лек и успешен последен работен ден от седмицата на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт