За формИте с подвИжно дъно?

  • 4 187
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
А колко са ви дълбоки формите ? Искам да правя вътре по -високи торти с желатин . Не да я ползвма за печене , но ми идва плитка . Сега съм събрала две форми и ще пробвам така . Моята е четири пръста.

# 16
  • БГ
  • Мнения: 1 162
А колко са ви дълбоки формите ? Искам да правя вътре по -високи торти с желатин . Не да я ползвма за печене , но ми идва плитка . Сега съм събрала две форми и ще пробвам така . Моята е четири пръста.

Ами и моята е толкова. Миналата седмица правих желирана торта, но с готовите блатове (3бр) и без проблем ми се събра.

# 17
  • Мнения: 157
Има едно улейче на страничната част на формата където трябва да влезе дъното.Ако сте разместили дъното изтича сместа .И на мен ми се случва понякога.

# 18
  • Измир
  • Мнения: 644
Има едно улейче на страничната част на формата където трябва да влезе дъното.Ако сте разместили дъното изтича сместа
ВИнагИ внИмавам да съвпадат двете частИ, но под закопчалката Има две дупчИцИ И от там тече.

А колко са ви дълбоки формите ?
И моята е около 4 пръста

# 19
  • Мнения: 4 406
Наскоро сИ купИх такава форма за да направя торта за РД на дъщeря мИ, но установИх, че сместа ИзтИча!
И вашИте формИ лИ Изпускат ИлИ моята е дефектна? Моля споделете за да знам да купувам лИ друга!
Благодаря предварИтелно   bouquet
и аз направих грешка да взема такава от Кауфланд. мъжът ми ме скъса от бъзик заради течащата тава, дето ставала само семки и ядки да се пекат в нея.

# 20
  • Мнения: 5 001
Аз току- що си купих една тефлонова форма 2 в 1 (+форма за кекс).Чешка ....ще я видим как ще се представи на теста.... hahaha
http://www.ana-maria.biz/Blex/Blex-p-Bake-T-112-Bul.htm

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 17:31 от TheNMaster

# 21
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
А колко са ви дълбоки формите ? Искам да правя вътре по -високи торти с желатин . Не да я ползвма за печене , но ми идва плитка . Сега съм събрала две форми и ще пробвам така . Моята е четири пръста.

вземи си сладкарски кръг. напасва се по големината на формата за печене и е много удобен за желатинови торти.



aз изпичам блата, махам го от формата и после слагам кръга, като го правя няколко мм по-малък от блата. така не ми подлива отстрани Peace

# 22
  • Мнения: 1 679
[и аз направих грешка да взема такава от Кауфланд.

Аз също търсих такава форма и тия в Кауфланд и на мене не ми вдъхнаха доверие, ще потърся на д-р Йоткер.

# 23
  • Мнения: 65
Аз току- що си купих една тефлонова форма 2 в 1 (+форма за кекс).Чешка ....ще я видим как ще се представи на теста.... hahaha
http://www.ana-maria.biz/Blex/Blex-p-Bake-T-112-Bul.htm
Имам такава форма вече повече от година и съм много доволна.Да ти е честита !

# 24
  • Измир
  • Мнения: 644
Аз току- що си купих една тефлонова форма 2 в 1 (+форма за кекс).Чешка ....ще я видим как ще се представи на теста....

Моята Изглежда точно така. Дано не Излезе И качеството същото. Успех!

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Моята си я купувах на времето от Метро, тефлонова и съм много доволна. Изключително ценна вещ за една кулинарка по моето скромно мнение.

# 26
  • Мнения: 4 358
Моята е на д-р Йоткер, от Метро, беше в комплект с още едно дъно, форма за кекс и друга за козунак или хлебче. Ползвам я почти 2 години и досега не е протекла.
И моята така - двоумях се между Йоткер и една друга пак немска. Струва към 22 лева -заедно с формата за кекс. Не изтича. Страхотна е. Ако искаш ще ти пиша каква точно марка е. Моята е тефлонова.
Моля те,моля те... Praynig  Praynig  Praynig

Моята видях е Zenker -  и на вид изглежда точно като тази чешката с две чести - ето тази

Аз току- що си купих една тефлонова форма 2 в 1 (+форма за кекс).Чешка ....ще я видим как ще се представи на теста.... hahaha
http://www.ana-maria.biz/Blex/Blex-p-Bake-T-112-Bul.htm
Имам такава форма вече повече от година и съм много доволна.Да ти е честита !

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 15:17 от Бъни

# 27
  • Мнения: 5 001
Аз да се похваля...формата не тече и стават страхотно нещата в нея.... newsm44

Общи условия

Активация на акаунт