алергия към капсите и копчетата на дънките

  • 3 974
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
И аз имам същия проблем  Rolling Eyes ,но не се бях сетила за лака ! Отивам да мацам всички капси bowuu
 

# 31
  • Мнения: 1 975
И аз имам същия проблем  Rolling Eyes ,но не се бях сетила за лака ! Отивам да мацам всички капси bowuu
 

И аз ще открадна идейки от тук  Peace

# 32
  • Мнения: 162
  Момичета, аз имам същия проблем. Идеята за лака е блестяща.  Peace Ще я изпробвам веднага. Аз нося само сребро и злато. А копчетата н адънките обшивам с конец, за да не ми се допират в кожата. Моя позната е пробвала с хомеопатична терапия и сега 2-ра година е добре. Но това изисква самостоятелно посещение при хомеопат, за да се изготви анкета и т. н.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз и сега имам две лепенки  Crazy
Ще пробвам с лак щом казвате .

# 34
  • Мнения: 1 241
И аз съм с такава алергия, мажа всичко с лак-даже и пръстени, обеци и т.н.
мислех, че е рядко срещана, тъй като нямам познати с такава, но явно съм грешала newsm78

# 35
  • Мнения: 162
                Това е обикновена алергия, но е наследствена. Дъщеря ми има същата алергия.

# 36
  • Мнения: X
хм,и двамата ми родители са алергични към..нищо, май само аз имам алергии и то не една, а тази към капсите ми е отскоро. Crazy

# 37
  • Мнения: 107
                Това е обикновена алергия, но е наследствена.


            Аз  съм с  такава алергия към метали.Майка ми също.

# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм алергична към метали, обривам се от всичко освен от злато / питайте мъж ми  Mr. Green /
Не нося часовник, заради закопчалката и капачето му, от токата на колана се обривам и от всичко. А последно от капсите на едни дънки, няма да ви казвам какви рани получих. Tired

# 39
  • Мнения: 3 641
Благодаря на момичетата з авсички предложения. най-добрата идея ми се струва за лака. Почвам да мажа наред Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 386
Научих две много полезни неща в темата:

1. Безцветният лак правел чудеса.
2. Чувствителността към метали е наследствена.

Не знам доколко е вярно, но и ние с майка ми сме така. Аз само с обеците имам проблем, но тя не може дори колан/часовник да сложи...
Онзи ден си купих обици, които са уж ''никел фрии''... и пак се въпалиха, писна ми.  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 463
И аз съм фен на лака и понеже имам такъв проблем с обиците-боклучета именно той ми е спасението. Дано и на други от вас помогне!

# 42
  • Мнения: 162
       Трябва да се внимава и с ходенето на стоматолог- ако се наложи поставяне на металокерамика. Изборът на метала за металния скелет трябва да се направи с оглед наличната алергия. В такива случаи се избягва избора на сплав с никелово съдържание. Cry

# 43
  • Мнения: 1 733
Преди време имах такава алергия и слагах лепенки на капсите, след това от само себе си ми отмина.
И аз така.

# 44
Лакът наистина действа. Много рядко ми се получава такава алергия и то за кратко. Но като се получи е ужасно неприятно. Мажа се с алергозан на мястото. Слагам безцветен лак на капсите и на другия ден всичко е наред, все едно че никога не е имало проблем.

Общи условия

Активация на акаунт