53:Bei uns in Deutschland geht es rund, ob mit Salamitorte oder Kalter Hund!

  • 14 684
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 434
Еми изберете си - или Лиска, или аз! Моето мото е Well behaved women rarely make history, залепила съм си го в кухнята, да ме връща на земята, ако ароматите много ме заплеснат...

Докторската работа е по-обемна, разбира се. Но има голяма разлика да обясниш на две и на двеста страници как един лист пада от дървото.

# 16
  • Мнения: 1 178
И аz си мисля zа диета, крайно време е да zапочвам, вече нямам никакво иzвинение  Embarassed

Сърфи не си само ти и на мен ми се гъбарка форума.

# 17
  • Мнения: 11 315
Мише, fleissige Hausfrauen май не сме, а по-скоро уважаващи себе си дами и поддържащи трудно завоювани фигури.
Аз карам малка натюр, та не съм допряла още до ботокса, тук-там обаче се забелязва някой и друг сребърен косъм и тънка гънка около очите. Започвам дори да се харесвам, изглеждам помъдряла hahaha
Не ща да съм добре възпитана, щото съм все на гребена на вълната от глупости

# 18
  • Мнения: 3 521
Така, с тези теми за плюскане и диети обмислям дали да сложа снимка на това, което извадих преди 10 мин. от фурната или лентичка - "Ще отслабна с още 5 кг." Thinking

Дайте да си говорим за наука - ето Ми6ка и Татяна добре започнаха Mr. Green.

# 19
# 20
  • Мнения: 230
Приятелче, в кой край на Българията ще се подвизаваш? Grinning
По варненско и силистренско. Защо?  Wink

# 21
  • Мнения: 3 521
По варненско и силистренско. Защо?  Wink

Мислех, да се реванширам за пропуснатото берлинско кафепиене, ама явно пак няма да стане - далечко сме Wink.

# 22
  • Мнения: 117
Привет на всички Simple Smile. Защото съм нова тук първо ще се представя. Живеем в Германия от февруари 2007 в едно китно селце между Берлин и Хамбург. Всички в семейстото сме българи Grinning. Мъжът ми работи, аз ходя на курс по немски, детето на градина Grinning. Пътуваме много, вече северна Германия я пообходихме, да се готви южна :lol.До преди седмица нямахме нет заради Водафон #2gunfire #2gunfire #2gunfire, сега  вече имаме,много е бавен,но по добре от никакъв. Естествено не мога да прочета всичко написано от вас до сега, така че ако имам питане и не намеря сама отговора ще питам  bouquet.Ами...това е за сега. На въпроси всякакви отговарям, ако мога ще помагам при нужда с удоволствие. Grinning

# 23
  • Мнения: 1 242
Ха, още едно чудо на фауната! Долетя и ти в Германия, а? Добре дошло, пернато. Grinning
Че и синьо.

Сещам се за едно друго чудо на поезията:
Всичко хубаво на този свят е синьо.
Сини са и твоите очи.
Ах, да знаеш как обичам синьо,
Само мене гледай ти!

Дзяк. Joy

Добър вечер, мацки!
Аз шавам още - подскачам от клон на клон. Демек, карам я мамунската.

# 24
  • Мнения: 1 610
 hahaha  Joy Муахахаха за Вечерница!  Joy  Joy
За такава случка бих си носила кръста цял живот аз.

Мате, това, с което ти се бориш, мен ме тормози.Манталитета визирам. И затова бягам далеч от БГи от теми извън чужбинкия форум.Не, че се хваля с тази ми реакция. Напротив. Затова се старая в нечужбински подфорум да не изпадам в полемика и да се позадържа, колкото мога.

Аз съм хванала много дини под една мишница. Заредила съм се със задачи , не искам да се оставям на идеята, че бебето ще дойде преди декември.  Laughing Но вече натиска надолу и гинеколога ми каза, че ако не родя до 01.12 , би се учудил. Това специално за Бискара.  Wink

Мишка, на мен професора ми рецензент лошо му стана като видя  70 страници дипломна/ Бизнесът в Дубай/ . Но му се извиних, че е заради картинките.  Mr. Green Какво се разправяш с недорасляци, върни й я и толкова.

Синя гарга, добре дошла. Приятно прекарване и здрави нерви в немската тема !  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 521
Синя гарга, добре дошла! Не ни обръщай голямо внимание - тук всички сме депресирани, на диета, бременни или кърмачки.

# 26
  • Мнения: 4 138
добре дошла на гаргата. аз съм от депресантките, а съм депресирана, защото трябва да почвам диета.

# 27
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добро утро,

добре дошла на синята гарга.

едно време любимата ми книга беше Синята птица, индианска Flutter
апропо книги: до 90 стр. на Илия Троянов съм и ме кефи много Crazy

много ме боли корема. този месец съм без противозачатъчни и имам страшни боли. сега отивам на лекар.
за първи път съм с частната застраховка и ме втриса леко, ама болките не се търпят вече Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 907
Морген.
Мата е депресирана без диета, а аз съм от една седмица баш депримé, въпреки положителните резултати и липсата на киселини. Но пък коремът ми протестира от сутрин до вечер.

Риенке, видя ли как плавно минахме в огнения знак  Wink Сега сме в очакване вече.

И да кажа на трите приятелки, които са поканени на моята сватба, нещо много тъжно.
Май сватба изобщо няма да има. Или ако има то аз ще съм с дънки и потна фланела и няма никакъв смисъл да правя тържество. Ако можех с мисли да подпаля цяла Франция, а най-вече тази сбъркана нация френска, досега да беше станало!

Рекох да пиша набързо сега, че много работа ме чака, с много задачи съм се заела и нямам никакво време за форума...

# 29
  • Мнения: 3 521
Май сватба изобщо няма да има. Или ако има то аз ще съм с дънки и потна фланела и няма никакъв смисъл да правя тържество.

Защо?

Общи условия

Активация на акаунт